ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:02

Brenda shtëpisë së tragjedisë/ Në dhomën ku u mbajt për 15 muaj e vdekur, Anisa Josifi

Brenda shtëpisë së tragjedisë/ Në dhomën ku u mbajt për 15 muaj e vdekur, Anisa Josifi
Katër ditë pasi në këtë dhomë, u hoq trupi i pajetë i Anisa Josifit, dysheku me njollat e vdekjes, është larguar nga të afërmit e familjes Josifi.
Top Channel | 06-Jul-2020 19:41
Katër ditë pasi në këtë dhomë, u hoq trupi i pajetë i Anisa Josifit, dysheku me njollat e vdekjes, është larguar nga të afërmit e familjes Josifi.

“Zhaneta Josifi u gjet e vdekur në gjunjë”/ Kronologjia e zbulimit të vetëflijimit horror në Kombinat
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e dy korrikut, ku në Kombinat u gjetën të vetëflijuara nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi.
Top Channel | 06-Jul-2020 14:08
Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e dy korrikut, ku në Kombinat u gjetën të vetëflijuara nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi.

Pamje të forta/Brenda shtëpisë ku u mbajt për 15 muaj e vdekur Anisa Josifi (VIDEO)
Katër ditë pasi në këtë dhomë, u hoq trupi i pajetë i Anisa Josifit, dysheku me njollat e vdekjes, është larguar nga të afërmit e familjes Josifi. Ne sot patëm mundësi të hynim në këtë shtëpi. Ajo tani është e heshur, ...
Telegraf | 06-Jul-2020 21:02
Katër ditë pasi në këtë dhomë, u hoq trupi i pajetë i Anisa Josifit, dysheku me njollat e vdekjes, është larguar nga të afërmit e familjes Josifi. Ne sot patëm mundësi të hynim në këtë shtëpi. Ajo tani është e heshur, ...

Tragjedia në Kombinat/ Dëshmia tronditëse e të mbijetuarës: Besonim në ringjallje, ritet i kryenim në banesë. Anisa ra në gjumë të thellë se u pushtua nga demonët
Blerta është e vetmja e mbijetuar e familjes Josifi, historia tragjike e të cilëve tronditi mbarë opinionin publik. Gazetarja Dorjana Bezat ka siguruar eskluzivisht për ‘BalkanWeb’ dëshminë e Blera Josifit, 34-vjeçares ...
BalkanWeb | 06-Jul-2020 12:03
Blerta është e vetmja e mbijetuar e familjes Josifi, historia tragjike e të cilëve tronditi mbarë opinionin publik. Gazetarja Dorjana Bezat ka siguruar eskluzivisht për ‘BalkanWeb’ dëshminë e Blera Josifit, 34-vjeçares ...

Blerta Josifi: Motra vdiq para 15 muajsh, une dhe mami 1 muaj pa bukë që ajo të ringjallej
Zbardhen detaje të tjera tronditëse në lidhje me vetëflijimin e nënë e bijë në Tiranë, pak ditë më parë. E mbijetuara e kësaj tragjedie të padëgjuar ndonjëherë në Shqipëri, Blerta Josifi, ka dëshmuar para oficerëve të ...
VizionPlus | 06-Jul-2020 15:45
Zbardhen detaje të tjera tronditëse në lidhje me vetëflijimin e nënë e bijë në Tiranë, pak ditë më parë. E mbijetuara e kësaj tragjedie të padëgjuar ndonjëherë në Shqipëri, Blerta Josifi, ka dëshmuar para oficerëve të ...

Ungjillorët: Familja Josifi ka ardhur në Kishën tonë, por nuk ishin anëtarë të Komunitetit
Ungjilloret pranojne se familja Josifi ka frekuentuar perpara 15 vjetesh kishen ne qytetin e Permetit. Por drejtuesit e Kishës Ungjillore theksojne se Zhaneta dhe dy vajzat e saj, Anisa dhe Blerta nuk figurojne në ...
VizionPlus | 06-Jul-2020 15:34
Ungjilloret pranojne se familja Josifi ka frekuentuar perpara 15 vjetesh kishen ne qytetin e Permetit. Por drejtuesit e Kishës Ungjillore theksojne se Zhaneta dhe dy vajzat e saj, Anisa dhe Blerta nuk figurojne në ...

“Jezusi ta di emrin”/ Objektet që u gjetën brenda banesës së famljes Josifi
Të tjera objekte me natyrë fetare janë gjetur në shtëpinë e familjes Josifi ku u gjetën të pajeta Anisa dhe Zhaneta Josifi , nënë e bijë dhe në gjendje të rëndë motra Blerta.
Top Channel | 06-Jul-2020 11:49
Të tjera objekte me natyrë fetare janë gjetur në shtëpinë e familjes Josifi ku u gjetën të pajeta Anisa dhe Zhaneta Josifi , nënë e bijë dhe në gjendje të rëndë motra Blerta.

Detaje tronditëse, flet e mbijetuara e ngjarjes horror në Kombinat: Motra ndenji 52 ditë pa ngrënë, e pushtuan “demonët” dhe krizat. Në mars të 2020 nisëm edhe ne me agjërimin që ta ringjallnim
Detaje tronditëse kanë dalë nga dëshmia e Blerta Josifit, e mbijetuara e vetme e tragjedisë së vetëflijimit në Kombinat. Burime bëjnë me dije se vajza e mbijetuar ka pohuar se motra e saj, Anisa, ka vdekur 16 muaj më ...
GazetaTema | 06-Jul-2020 11:47
Detaje tronditëse kanë dalë nga dëshmia e Blerta Josifit, e mbijetuara e vetme e tragjedisë së vetëflijimit në Kombinat. Burime bëjnë me dije se vajza e mbijetuar ka pohuar se motra e saj, Anisa, ka vdekur 16 muaj më ...

Ekskluzive/ Flet e mbijetuara e ngjarjes horror në Kombinat: Motra ndenji 52 ditë pa ngrënë, e pushtuan ‘demonët’ dhe krizat…
Detaje tronditëse kanë dalë nga dëshmia e Blerta Josifit, e mbijetuara e vetme e tragjedisë së vetëflijimit në Kombinat, ku u gjetën të vdekura nëna Zhaneta dhe vajza e saj Anisa Josifi.
Top Channel | 06-Jul-2020 11:31
Detaje tronditëse kanë dalë nga dëshmia e Blerta Josifit, e mbijetuara e vetme e tragjedisë së vetëflijimit në Kombinat, ku u gjetën të vdekura nëna Zhaneta dhe vajza e saj Anisa Josifi.

Fotot e papublikuara/ Motrat që synonin ringjalljen, asnjë hap jashtë Shqipërisë
Top Channel ka siguruar foto të motrave Josifi Anisa dhe Blerta të cilat tronditën kryeqytetin në mbrëmjen e dy korrikut kur, Anisa bashkë me të ëmën Zhanetën u gjetën të pajetë në banesë ndërsa Blerta në gjendje të ...
Top Channel | 06-Jul-2020 11:24
Top Channel ka siguruar foto të motrave Josifi Anisa dhe Blerta të cilat tronditën kryeqytetin në mbrëmjen e dy korrikut kur, Anisa bashkë me të ëmën Zhanetën u gjetën të pajetë në banesë ndërsa Blerta në gjendje të ...

Flet e mbijetuara e horrorit në Tiranë: Motra nuk hëngri për 52 ditë. Para se të vdiste mami u ul në gjunjë të lutej
Blerta Josifi, e mbijetuara e horrorit në Tiranë, ku u gjetën të vdekura nëna e saj, Zhaneta dhe motra, Anisa, e vdekur prej më shume se një viti, ka treguar detaje tronditëse gjatë dëshmisë së dhënë, nga shtrati i ...
Telegraf | 06-Jul-2020 12:07
Blerta Josifi, e mbijetuara e horrorit në Tiranë, ku u gjetën të vdekura nëna e saj, Zhaneta dhe motra, Anisa, e vdekur prej më shume se një viti, ka treguar detaje tronditëse gjatë dëshmisë së dhënë, nga shtrati i ...

Boshatiset dhoma e “ferrit”/ Momenti kur nxirren objektet nga shtëpia e familjes Josifi
Mbrëmjen e dy korrikut, kryeqyteti u trondit, pasi në Kombinat u gjetën të vdekura, nënë e bijë Zhaneta dhe Anisa Josifi, të vetëflijuara në banesë, të cilat thuhej se ishin besimtare të sektit fetar “Dëshmitarët e ...
Top Channel | 06-Jul-2020 11:14
Mbrëmjen e dy korrikut, kryeqyteti u trondit, pasi në Kombinat u gjetën të vdekura, nënë e bijë Zhaneta dhe Anisa Josifi, të vetëflijuara në banesë, të cilat thuhej se ishin besimtare të sektit fetar “Dëshmitarët e ...

Del autopsia/ Anisa Josifi mbahej e vdekur në shtëpi prej 15 muajsh
Ajo që i trembeshin hetuesit ka rezultuar e vërtete. Autopsia ka konfirmuar dyshimet se trupi i Anisa Josifit mbahej brenda një banesë në Kombinat prej më shumë se një viti. Madje sipas ekspertizës, 30 vjecarja kishte ...
VizionPlus | 06-Jul-2020 12:00
Ajo që i trembeshin hetuesit ka rezultuar e vërtete. Autopsia ka konfirmuar dyshimet se trupi i Anisa Josifit mbahej brenda një banesë në Kombinat prej më shumë se një viti. Madje sipas ekspertizës, 30 vjecarja kishte ...

Daja i Anisës dhe Blertës: Nuk iu mungonte asgjë nga ana ekonomike. I ati u vetëvra para 16 vitesh, s’ndiqte asnjë sekt
Vëllai i Zhaneta Josifit, Selman Fejzo, personi që lajmëroi Policinë ditën kur u zbulua ngjarja, tregon detaje nga jeta e motrës dhe dy vajzave të saj. Ai thotë se ato nuk vuanin nga ana ekonomike, pasi kanë pas toka ...
GazetaTema | 06-Jul-2020 10:33
Vëllai i Zhaneta Josifit, Selman Fejzo, personi që lajmëroi Policinë ditën kur u zbulua ngjarja, tregon detaje nga jeta e motrës dhe dy vajzave të saj. Ai thotë se ato nuk vuanin nga ana ekonomike, pasi kanë pas toka ...

Zbardhet ekspertiza, kur dhe pse vdiqën Anisa e Zhaneta, detajet tronditëse nga ngjarja horror në Tiranë
Anisa Josifi mbahej prej 15 muajsh e vdekur në shtëpi nga nëna dhe motra tjetër e saj, Blerta. Të dhënat e ekspertizës që i është bërë trupit të 30 vjeçares, e cila mbahej e vdekur prej më shumë se një viti në shtëpi ...
Telegraf | 06-Jul-2020 11:42
Anisa Josifi mbahej prej 15 muajsh e vdekur në shtëpi nga nëna dhe motra tjetër e saj, Blerta. Të dhënat e ekspertizës që i është bërë trupit të 30 vjeçares, e cila mbahej e vdekur prej më shumë se një viti në shtëpi ...

VIDEO/ Brenda shtëpisë horror në Kombinat, familjarët marrin sendet personale të nënë e bijë që u vetëflijuan
Të afërm dhe familjarë të familjes Josifi kanë nisur mengjesin e kësaj të hënë nxjerrjen e mobiljeve dhe sendeve të tjera personale të nënës dhe dy vajzave të saj. Familjarët nuk kanë lejuar mediat që të futen brenda në ...
VizionPlus | 06-Jul-2020 11:38
Të afërm dhe familjarë të familjes Josifi kanë nisur mengjesin e kësaj të hënë nxjerrjen e mobiljeve dhe sendeve të tjera personale të nënës dhe dy vajzave të saj. Familjarët nuk kanë lejuar mediat që të futen brenda në ...

Zhaneta Josifi u gjet e vdekur ne gjunje, dha shpirt duke i falur, si u zbulua horrori ne Kombinat
Lajmi i Fundit Zhaneta Josifi u gjet e vdekur ne gjunje, dha shpirt duke i falur, si u zbulua horrori ne Kombinat Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e dy korrikut, ku në ...
Lajmi i Fundit | 07-Jul-2020 08:09
Lajmi i Fundit Zhaneta Josifi u gjet e vdekur ne gjunje, dha shpirt duke i falur, si u zbulua horrori ne Kombinat Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja e rëndë që tronditi kryeqytetin mbrëmjen e dy korrikut, ku në ...

Tragjedia në Kombinat/ gazetarja zbardh detaje të rënda nga vetëflijimi i grave: Zhaneta u gjet në gjunjë, ishte ulur për tu lutur
Gazetarja Anila Hoxha ka treguar mbrëmjen e sotme detaje të reja dhe të rënda nga ngjarja në Kombinat që tronditi Tiranën pak ditë më parë, ku nënë e bijë u vetëflijuan sepse besonin në ringjallje. E ftuar në emisionin ...
Medial | 07-Jul-2020 00:01
Gazetarja Anila Hoxha ka treguar mbrëmjen e sotme detaje të reja dhe të rënda nga ngjarja në Kombinat që tronditi Tiranën pak ditë më parë, ku nënë e bijë u vetëflijuan sepse besonin në ringjallje. E ftuar në emisionin ...

Pamjet brenda banesës Josifi, vendi vajza u dergj e vdekur prej 15 muajsh
Janë publikuar pamjet brenda banesës së familjes Josifi në Kombinat të Tiranës, atje ku nënë e bijë u vetflijuan, ndërsa vajza tjetër i shpëtoi tragjedisë. Abcnews ka përcjellë pamjet në brendësi të banesës ku 15 muaj ...
Medial | 06-Jul-2020 22:01
Janë publikuar pamjet brenda banesës së familjes Josifi në Kombinat të Tiranës, atje ku nënë e bijë u vetflijuan, ndërsa vajza tjetër i shpëtoi tragjedisë. Abcnews ka përcjellë pamjet në brendësi të banesës ku 15 muaj ...

Nga 2003-2020/ Këta janë praktikuesit e Jehovait që kanë kryer vetëvrasje, pjesa dërrmuese të mitur dhe adoleshentë
Lajmi i Fundit Nga 2003-2020/ Këta janë praktikuesit e Jehovait që kanë kryer vetëvrasje, pjesa dërrmuese të mitur dhe adoleshentë Ngjarja tragjike që tronditi kryeqytetin por jo vetëm mbrëmjen e 2 Korrikut, ku në një ...
Lajmi i Fundit | 06-Jul-2020 21:24
Lajmi i Fundit Nga 2003-2020/ Këta janë praktikuesit e Jehovait që kanë kryer vetëvrasje, pjesa dërrmuese të mitur dhe adoleshentë Ngjarja tragjike që tronditi kryeqytetin por jo vetëm mbrëmjen e 2 Korrikut, ku në një ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved