ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:18

Trajneri i klubit anglez telefonon Muriqin: Po të pres

Trajneri i klubit anglez telefonon Muriqin: Po të pres
E ardhmja e sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqit, vazhdon të jetë ndër temat më të spekuluara në mediumet turke. Së fundi raportohet se trajneri i West Bromit, Slaven Bilic, e ka marrë vetë në dorë detyrën ...
AlMaKos | 07-Jul-2020 10:18
E ardhmja e sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqit, vazhdon të jetë ndër temat më të spekuluara në mediumet turke. Së fundi raportohet se trajneri i West Bromit, Slaven Bilic, e ka marrë vetë në dorë detyrën ...

Trajneri i klubit anglez telefonon Muriqin: Po të pres
E ardhmja e sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqit, vazhdon të jetë ndër temat më të spekuluara në mediumet turke. Së fundi raportohet se trajneri i West Bromit, Slaven Bilic, e ka marrë vetë në dorë detyrën ...
Kosova Sot | 07-Jul-2020 10:04
E ardhmja e sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqit, vazhdon të jetë ndër temat më të spekuluara në mediumet turke. Së fundi raportohet se trajneri i West Bromit, Slaven Bilic, e ka marrë vetë në dorë detyrën ...

Sllaven Biliç merr Vedat Muriqin në Angli
Vedat Muriqi do të luajë në Premier Ligën e Anglisë. Sipas mediave turke, sulmuesi i Fenerbahçes do të vesh fanellën e Uest Bromuiç Albion, të cilin e drejton kroati Slaven Biliç. Mediumi turke “Aspor” ka publikuar ...
Alsat-M | 07-Jul-2020 09:43
Vedat Muriqi do të luajë në Premier Ligën e Anglisë. Sipas mediave turke, sulmuesi i Fenerbahçes do të vesh fanellën e Uest Bromuiç Albion, të cilin e drejton kroati Slaven Biliç. Mediumi turke “Aspor” ka publikuar ...

Trajneri i klubit anglez telefonon Muriqin: Po të pres
E ardhmja e sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqit, vazhdon të jetë ndër temat më të spekuluara në mediumet turke. Së fundi raportohet se trajneri i West Bromit, Slaven Bilic, e ka marrë vetë në dorë detyrën ...
Gazeta Express | 07-Jul-2020 09:43
E ardhmja e sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Vedat Muriqit, vazhdon të jetë ndër temat më të spekuluara në mediumet turke. Së fundi raportohet se trajneri i West Bromit, Slaven Bilic, e ka marrë vetë në dorë detyrën ...

Befason Vedat Muriqi, mediumi turk thotë se ka pranuar ofertën e klubit anglez
Së fundmi Muriqi ka marrë një telefonatë nga trajneri i njohur, Slaven Bilic, i cili drejton ekipin e West Bromwich. Bromwich bën gara në Championship por që pritet të inkuadrohet në Premierligë sezonin e ardhshëm. ...
Lajminet | 07-Jul-2020 09:28
Së fundmi Muriqi ka marrë një telefonatë nga trajneri i njohur, Slaven Bilic, i cili drejton ekipin e West Bromwich. Bromwich bën gara në Championship por që pritet të inkuadrohet në Premierligë sezonin e ardhshëm. ...

Mediumi turk: Muriq ka pranuar ofertën e klubit anglez
Ekipi i Fenerbahces do ta ketë të vështirë ta mbaj në skuadër sulmuesin kosovar, Vedat Muriqi. Së fundmi Muriqi ka marrë një telefonatë nga trajneri i njohur, Slaven Bilic, i cili drejton ekipin e West Bromwich. Bromwch ...
EkonomiaOnline | 07-Jul-2020 09:04
Ekipi i Fenerbahces do ta ketë të vështirë ta mbaj në skuadër sulmuesin kosovar, Vedat Muriqi. Së fundmi Muriqi ka marrë një telefonatë nga trajneri i njohur, Slaven Bilic, i cili drejton ekipin e West Bromwich. Bromwch ...

Trajneri i klubit anglez e telefonon Vedat Muriqin: Unë jam duke pritur për ju
Slaven Bilic, trajneri kroat i cili drejton West Bromin në Ligën e Dytë të Anglisë, e ka thirrur Vedat Muriqin në telefon. Siç raporton “Fotomac”, besohet se Bilic i tha yllit nga Kosova: “Unë jam duke pritur për ju”, ...
Zeri | 07-Jul-2020 08:54
Slaven Bilic, trajneri kroat i cili drejton West Bromin në Ligën e Dytë të Anglisë, e ka thirrur Vedat Muriqin në telefon. Siç raporton “Fotomac”, besohet se Bilic i tha yllit nga Kosova: “Unë jam duke pritur për ju”, ...

Çanatar: Muriqin na e kanë kërkuar në mënyrë zyrtare, e duan në Angli dhe Itali
Vedat Muriqi mundohet të shuajë zërat e merkatos, por duket se as fjalët e tij mohuese ndaj largimit nga Fenerbahçe nuk i ndalojnë thashethemet e gazetave. Sulmuesi ka treguar një nivel shumë të lartë dhe paraqitjet e ...
GazetaTema | 04-Jul-2020 15:17
Vedat Muriqi mundohet të shuajë zërat e merkatos, por duket se as fjalët e tij mohuese ndaj largimit nga Fenerbahçe nuk i ndalojnë thashethemet e gazetave. Sulmuesi ka treguar një nivel shumë të lartë dhe paraqitjet e ...

Hidhet “bomba” me mëngjes, Vedat Muriqi pranon ofertën e klubit të madh anglez
Ekipi i Fenerbahces do ta ketë të vështirë ta mbaj në skuadër sulmuesin kosovar, Vedat Muriqi. Së fundmi Muriqi ka marrë një telefonatë nga trajneri I njohur, Slaven Bilic, i cili drejton ekipin e Ëest Bromëich, I cili ...
Indeks Online | 07-Jul-2020 08:36
Ekipi i Fenerbahces do ta ketë të vështirë ta mbaj në skuadër sulmuesin kosovar, Vedat Muriqi. Së fundmi Muriqi ka marrë një telefonatë nga trajneri I njohur, Slaven Bilic, i cili drejton ekipin e Ëest Bromëich, I cili ...

Menaxheri i Muriqit zbulon se nga cilat kampionate ka marrë oferta për yllin e Kosovës
Vedat Muriqi pritet së shpejti të largohet nga skuadra e tij aktuale Fenerbahce. Ylli nga Kosova ka shkëlqyer në vitin e tij të parë me gjigantin turk, ndërsa shumë skuadra janë vënë pas tij. Ditë më parë u zbulua se ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 15:37
Vedat Muriqi pritet së shpejti të largohet nga skuadra e tij aktuale Fenerbahce. Ylli nga Kosova ka shkëlqyer në vitin e tij të parë me gjigantin turk, ndërsa shumë skuadra janë vënë pas tij. Ditë më parë u zbulua se ...

Menaxheri i Muriqit zbulon se nga cilat kampionate ka oferta për yllin e Kosovës
Vedat Muriqi pritet së shpejti të largohet nga skuadra e tij aktuale, Fenerbahce. Ylli nga Kosova ka shkëlqyer në vitin e tij të parë me gjigantin turk, ndërsa shumë skuadra janë vënë pas tij. Ditë më parë u zbulua se ...
AlbInfo | 04-Jul-2020 16:00
Vedat Muriqi pritet së shpejti të largohet nga skuadra e tij aktuale, Fenerbahce. Ylli nga Kosova ka shkëlqyer në vitin e tij të parë me gjigantin turk, ndërsa shumë skuadra janë vënë pas tij. Ditë më parë u zbulua se ...

Oferta zyrtare për Vedat Muriqin nga Italia dhe Anglia
Largimi i shpejtë i Vedat Muriqit nga Fenerbahçe duket se është i pashmangshëm. Së fundi mediat turke kanë raportuar se Fenerbahçe ka pranuar oferta zyrtare për sulmuesin e Kosovës. Madje bëhet fjalë për oferta që klubi ...
Indeks Online | 04-Jul-2020 11:58
Largimi i shpejtë i Vedat Muriqit nga Fenerbahçe duket se është i pashmangshëm. Së fundi mediat turke kanë raportuar se Fenerbahçe ka pranuar oferta zyrtare për sulmuesin e Kosovës. Madje bëhet fjalë për oferta që klubi ...

Oferta zyrtare për Muriqin nga Italia dhe Anglia
Largimi i shpejtë i Vedat Muriqit nga Fenerbahçe duket se është i pashmangshëm. Së fundi mediat turke kanë raportuar se Fenerbahçe ka pranuar oferta zyrtare për sulmuesin e Kosovës, shkruan Koha.net. Madje bëhet fjalë ...
Portalb | 04-Jul-2020 11:42
Largimi i shpejtë i Vedat Muriqit nga Fenerbahçe duket se është i pashmangshëm. Së fundi mediat turke kanë raportuar se Fenerbahçe ka pranuar oferta zyrtare për sulmuesin e Kosovës, shkruan Koha.net. Madje bëhet fjalë ...

Fenerbahçe merr ofertë zyrtare për Vedat Muriqin
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi shumë shpejt pritet të ndërrojë skuadër. Paraqitja shumë e mirë e tij te Fenerbahçe ka bërë që shumë skuadra të interesohen për të, derisa tashmë kanë ardhur edhe ofertat zyrtare, ...
Koha.mk | 04-Jul-2020 11:15
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi shumë shpejt pritet të ndërrojë skuadër. Paraqitja shumë e mirë e tij te Fenerbahçe ka bërë që shumë skuadra të interesohen për të, derisa tashmë kanë ardhur edhe ofertat zyrtare, ...

Fenerbahçe merr ofertë zyrtare për Vedat Muriqin
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi shumë shpejt pritet të ndërrojë slkuadrë. Paraqitja shumë e mirë e tij te Fenerbahçe ka bërë që shumë skuadra të interesohen për të, derisa tashmë kanë ardhur edhe ofertat zyrtare, ...
Zeri | 04-Jul-2020 10:57
Sulmuesi i Kosovës, Vedat Muriqi shumë shpejt pritet të ndërrojë slkuadrë. Paraqitja shumë e mirë e tij te Fenerbahçe ka bërë që shumë skuadra të interesohen për të, derisa tashmë kanë ardhur edhe ofertat zyrtare, ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved