ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 05:46

Rama poston videon duke prezantuar projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë

Rama poston videon duke prezantuar projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook videon e projektit të parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.
Top Channel | 07-Jul-2020 08:15
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij në Facebook videon e projektit të parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë.

“Së shpejti në kantier”, Rama nxjerr videon dhe prezanton projektin e Parkut të Shtëpisë së Pavarësisë
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij zyrtare të ‘Facebook’ një video nga projekti i parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë. Kreu i qeverisë dha lajmin se ky park do të jetë së shpejti një kantier, ndërsa ...
BalkanWeb | 07-Jul-2020 08:04
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij zyrtare të ‘Facebook’ një video nga projekti i parkut të Shtëpisë së Pavarësisë në Vlorë. Kreu i qeverisë dha lajmin se ky park do të jetë së shpejti një kantier, ndërsa ...

FOTOT/ “Parku i shtëpisë së Pavarësisë”’, Rama zbulon projektin e ri në Vlorë
Kryeministri Edi Rama ka zbuluar projektin e ri në Vlorë sipas të cilit do të jetë një park i quajtur ‘’Parku i Shtëpisë së Pavarësisë. Rama duke publikuar edhe fotot 3D të projektit, thotë se parku do të jetë në ...
GazetaTema | 06-Jul-2020 18:49
Kryeministri Edi Rama ka zbuluar projektin e ri në Vlorë sipas të cilit do të jetë një park i quajtur ‘’Parku i Shtëpisë së Pavarësisë. Rama duke publikuar edhe fotot 3D të projektit, thotë se parku do të jetë në ...

‘’Parku i shtëpisë së Pavarësisë’’, Rama zbulon projektin e ri në Vlorë: Do të lidhë bulevardin e ri ”Ismail Qemali” me Lungomaren (FOTO)
Kryeministri Edi Rama ka zbuluar projektin e ri në Vlorë sipas të cilit do të jetë një park i quajtur ‘’Parku i Shtëpisë së Pavarësisë. Rama duke publikuar edhe fotot 3D të projektit, thotë se parku do të jetë në ...
BalkanWeb | 06-Jul-2020 15:46
Kryeministri Edi Rama ka zbuluar projektin e ri në Vlorë sipas të cilit do të jetë një park i quajtur ‘’Parku i Shtëpisë së Pavarësisë. Rama duke publikuar edhe fotot 3D të projektit, thotë se parku do të jetë në ...

“Parku Shtëpia e Pavarësisë”, Rama publikon videon e projektit madhështor në Vlorë
Lajmi i Fundit “Parku Shtëpia e Pavarësisë”, Rama publikon videon e projektit madhështor në Vlorë Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar për herë të parë projektin e parkut “Shtëpia e Pavarësisë”, i cili do të ...
Lajmi i Fundit | 07-Jul-2020 08:12
Lajmi i Fundit “Parku Shtëpia e Pavarësisë”, Rama publikon videon e projektit madhështor në Vlorë Ditën e sotme kryeministri Edi Rama ka publikuar për herë të parë projektin e parkut “Shtëpia e Pavarësisë”, i cili do të ...

‘’Parku i shtëpisë së Pavarësisë’’, Rama zbulon projektin e ri në Vlorë
Kryeministri Edi Rama ka zbuluar projektin e ri në Vlorë sipas të cilit do të jetë një park i quajtur ‘’Parku i Shtëpisë së Pavarësisë. Rama duke publikuar edhe fotot 3D të projektit, thotë se parku do të jetë në ...
Gazeta Dita | 06-Jul-2020 17:59
Kryeministri Edi Rama ka zbuluar projektin e ri në Vlorë sipas të cilit do të jetë një park i quajtur ‘’Parku i Shtëpisë së Pavarësisë. Rama duke publikuar edhe fotot 3D të projektit, thotë se parku do të jetë në ...

Policët dalin në terren për të infektuarit nga Covid-19, Rama nxjerr videon
Lajmi i Fundit Policët dalin në terren për të infektuarit nga Covid-19, Rama nxjerr videon Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihet se si policë në terren bëjnë verifikimin e personave të prekur me ...
Lajmi i Fundit | 05-Jul-2020 17:09
Lajmi i Fundit Policët dalin në terren për të infektuarit nga Covid-19, Rama nxjerr videon Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video ku shihet se si policë në terren bëjnë verifikimin e personave të prekur me ...

Policia kontroll të infektuarve me COVID-19 për respektimin e karantinës
Policia e Shtetit ka nisur monitorimin e personave që kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, në mënyrë që të mos kthehen në rrezik për të të tjerët duke përhapur virusin. Në një video të bërë publike nga policia, efektivë ...
Medial | 05-Jul-2020 15:32
Policia e Shtetit ka nisur monitorimin e personave që kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, në mënyrë që të mos kthehen në rrezik për të të tjerët duke përhapur virusin. Në një video të bërë publike nga policia, efektivë ...

“Policia i ka të dhënat për personat e infektuar”/ Rama: Mos e thyeni karantinën
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga anagazhimi i forcave policore në terren, teksa bëjnë verifikimin e personave të infektuar me koronavirus. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i qeverisë ritheksoi se ...
VizionPlus | 05-Jul-2020 12:16
Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga anagazhimi i forcave policore në terren, teksa bëjnë verifikimin e personave të infektuar me koronavirus. Përmes një postimi në “Facebook”, kreu i qeverisë ritheksoi se ...

Rama: “Kushdo që është i prekur nga Covid19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën”
Shpërthimi i fuqishëm i COVID 19 në Shqipëri ditët e fundit, duket se ka detyruar kryeministrin Edi Rama, të kujtojë rolin e policisë gjatë kufizimeve të karantinës. “Policia vazhdon punën dhe Covid-i gjithashtu, por ...
RTSH | 05-Jul-2020 14:13
Shpërthimi i fuqishëm i COVID 19 në Shqipëri ditët e fundit, duket se ka detyruar kryeministrin Edi Rama, të kujtojë rolin e policisë gjatë kufizimeve të karantinës. “Policia vazhdon punën dhe Covid-i gjithashtu, por ...

Rama paralajmëron të infektuarit: Kujdes karantinën! Policia ju njeh dhe ju ndjek
Kryeministri Rama paralajmëroi të gjithë ata që janë të infektuar me COVID-19, të cilët ndodhen në kushte shtëpie por që mund të dalin nga karantinimi e si pasojë të infektojnë të tjerë, se policia i kanë listë. Rama ...
Tesheshi | 05-Jul-2020 12:18
Kryeministri Rama paralajmëroi të gjithë ata që janë të infektuar me COVID-19, të cilët ndodhen në kushte shtëpie por që mund të dalin nga karantinimi e si pasojë të infektojnë të tjerë, se policia i kanë listë. Rama ...

“Policia i di të gjitha”, Rama: Kushdo që është i prekur nga Covid-19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën
Kryeministri Edi Rama bën me dije se kushdo që është i prekur nga Covid19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën. Teksa poston një video nga aksioni i policisë për monitorimin e personave të prekur me koronavirus, ...
GazetaTema | 05-Jul-2020 11:51
Kryeministri Edi Rama bën me dije se kushdo që është i prekur nga Covid19 nuk duhet të thyejë rregullat dhe karantinën. Teksa poston një video nga aksioni i policisë për monitorimin e personave të prekur me koronavirus, ...

‘Policia i di të gjitha dhe kontrollet do vijojnë’, Rama paralajmëron me një video
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video ku shihet se si policë në terren bëjnë verifikimin e personave të prekur me koronavirus, të cilët duhet të respektojnë karantinën, duke mos ...
Politiko | 05-Jul-2020 12:15
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video ku shihet se si policë në terren bëjnë verifikimin e personave të prekur me koronavirus, të cilët duhet të respektojnë karantinën, duke mos ...

Rama nxjerr videon: Policët në terren. Kush është i prekur nga Covid-19, s’duhet të thyejë karantinën
Në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, kreu i qeverisë, Edi Rama ka publikuar një video ku shihet se si policë në terren bëjnë verifikimin e personave të prekur me koronavirus, të cilët duhet të respektojnë karantinën, duke ...
Top Channel | 05-Jul-2020 11:43
Në faqen e tij të ‘Facebook’-ut, kreu i qeverisë, Edi Rama ka publikuar një video ku shihet se si policë në terren bëjnë verifikimin e personave të prekur me koronavirus, të cilët duhet të respektojnë karantinën, duke ...

Rama nxjerr videon e policëve në terren: Kush është i prekur nga COVID-19, s’duhet të thyejë rregullat e karantinës
Lajmi i Fundit Rama nxjerr videon e policëve në terren: Kush është i prekur nga COVID-19, s’duhet të thyejë rregullat e karantinës Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video ku shihet ...
Lajmi i Fundit | 05-Jul-2020 11:46
Lajmi i Fundit Rama nxjerr videon e policëve në terren: Kush është i prekur nga COVID-19, s’duhet të thyejë rregullat e karantinës Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video ku shihet ...

Rama nxjerr videon e policëve në terren: Kush është i prekur nga COVID-19, s’duhet të thyejë rregullat e karantinës
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video ku shihet se si policë në terren bëjnë verifikimin e personave të prekur me koronavirus, të cilët duhet të respektojnë karantinën, duke mos ...
BalkanWeb | 05-Jul-2020 11:38
Kryeministri Edi Rama ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut një video ku shihet se si policë në terren bëjnë verifikimin e personave të prekur me koronavirus, të cilët duhet të respektojnë karantinën, duke mos ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved