ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:27

Milani i Ragnick i rri “ngushtë” legjendës Maldini

Milani i Ragnick i rri “ngushtë” legjendës Maldini
Ndonëse mungon zyrtarizimi, Milani po përgatitet të hapë një tjetër faqe të re të historisë, (flasim për historine e dekadës së fundit që nuk ka shumë lidhje me traditën e lavdishme), duke ia besuar gjithcka një ...
VizionPlus | 07-Jul-2020 09:37
Ndonëse mungon zyrtarizimi, Milani po përgatitet të hapë një tjetër faqe të re të historisë, (flasim për historine e dekadës së fundit që nuk ka shumë lidhje me traditën e lavdishme), duke ia besuar gjithcka një ...

Milani akord total me gjermanin Ralf Rangnick, ja kur pritet zyrtarizimi
Mungon zyrtarizimi, por është vetëm çështje kohe që Ralf Rangnick të prezantohet në pankinën e Milanit, pasi siç raportojnë mediat në vendin fqinj, tashmë ka një marrëveshje totale mes palëve. Tekniku gjerman pritet të ...
Top Channel | 06-Jul-2020 23:55
Mungon zyrtarizimi, por është vetëm çështje kohe që Ralf Rangnick të prezantohet në pankinën e Milanit, pasi siç raportojnë mediat në vendin fqinj, tashmë ka një marrëveshje totale mes palëve. Tekniku gjerman pritet të ...

Trajner, drejtor, përgjegjës për departamentin mjekësor – Ralf Rangnicku me 3 pozita në Milan
Ralf Rangick pritet që sapo të përfundoj sezoni të zyrtarizohet si trajner i ri i AC Milan. Por, ai nuk do të jetë vetëm trajner i ekipit italia, transmeton Indeksonline. Sipas “Sky Italia”, Rangnick do të jetë po ashtu ...
Indeks Online | 07-Jul-2020 09:37
Ralf Rangick pritet që sapo të përfundoj sezoni të zyrtarizohet si trajner i ri i AC Milan. Por, ai nuk do të jetë vetëm trajner i ekipit italia, transmeton Indeksonline. Sipas “Sky Italia”, Rangnick do të jetë po ashtu ...

Mourinho: Zënka mes dy yjeve të Tottenhamit ishte e bukur
itet se marrëveshja mes Ralf Rangnik dhe Milanit është arritur, dhe se gjermani do bëhet trajneri i kuqezinjëve sezonin tjetër. Roli i Rangnikut ka qenë i vetmi pazëll i pazgjidhur, pasi interesimi i Milanit për të ...
GazetaBlic | 07-Jul-2020 09:28
itet se marrëveshja mes Ralf Rangnik dhe Milanit është arritur, dhe se gjermani do bëhet trajneri i kuqezinjëve sezonin tjetër. Roli i Rangnikut ka qenë i vetmi pazëll i pazgjidhur, pasi interesimi i Milanit për të ...

Ardhja e Rangnick te Milani, punë e kryer
Shefi i sportit në Red Bull, Ralf Rangnick është pajtuar të bëhet trajner i Milanit nga edicioni i ardhshë. Oferta e Milanit është bërë para disa muajsh në drejtim të Rangnick, e cila është pranuar nga ai tashmë, ...
Zeri | 07-Jul-2020 09:13
Shefi i sportit në Red Bull, Ralf Rangnick është pajtuar të bëhet trajner i Milanit nga edicioni i ardhshë. Oferta e Milanit është bërë para disa muajsh në drejtim të Rangnick, e cila është pranuar nga ai tashmë, ...

Konfirmohet revolucioni te Milani: Vjen Rangnick, “largohet” Maldini
Milani i ri do të flasë gjermanisht. Ralf Rangnick do të ulet në stolin e kuqezinjve, duke zëvendësuar Stefano Piolin. Sky Sports raporton se akordi me “profesorin” gjerman është arritur dhe ai do të mbajë rolin e ...
Shenja | 07-Jul-2020 08:48
Milani i ri do të flasë gjermanisht. Ralf Rangnick do të ulet në stolin e kuqezinjve, duke zëvendësuar Stefano Piolin. Sky Sports raporton se akordi me “profesorin” gjerman është arritur dhe ai do të mbajë rolin e ...

Ralf Ragnik, do të drejtojë Milanin në të ardhmen
Është arritur marrëveshja që Ralf Rangnik, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. “Sky Sport Italia”, ...
Alsat-M | 06-Jul-2020 23:07
Është arritur marrëveshja që Ralf Rangnik, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. “Sky Sport Italia”, ...

Rangnick në Milan, punë e kryer
Është arritur marrëveshja që shefi i Red Bull, Ralf Rangnick, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. Sky ...
TetovaSot | 06-Jul-2020 22:33
Është arritur marrëveshja që shefi i Red Bull, Ralf Rangnick, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. Sky ...

Rangnick në Milan, punë e kryer
Është arritur marrëveshja që shefi i Red Bull, Ralf Rangnick, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. Sky ...
AlMaKos | 06-Jul-2020 22:19
Është arritur marrëveshja që shefi i Red Bull, Ralf Rangnick, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. Sky ...

Rangnick në Milan, punë e kryer
Është arritur marrëveshja që shefi i Red Bull, Ralf Rangnick, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. Sky ...
EkonomiaOnline | 06-Jul-2020 22:01
Është arritur marrëveshja që shefi i Red Bull, Ralf Rangnick, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. Sky ...

Sky Sport Italia: Rangnick te Milani, është punë e kryer
Mediat në Itali raportojnë se Ralf Rangnick do të jetë trajner i Milanit qysh nga edicioni i ri. Strategu ka kohë që lidhet me bankinën e Rossonerëve, mirëpo deri më tani nuk ka pasur ndonjë marrëveshje konkrete. Tani, ...
Telegrafi | 06-Jul-2020 21:21
Mediat në Itali raportojnë se Ralf Rangnick do të jetë trajner i Milanit qysh nga edicioni i ri. Strategu ka kohë që lidhet me bankinën e Rossonerëve, mirëpo deri më tani nuk ka pasur ndonjë marrëveshje konkrete. Tani, ...

Sky Sport Italia: Rangnick te Milani, është punë e kryer
Mediat në Itali raportojnë se Ralf Rangnick do të jetë trajner i Milanit qysh nga edicioni i ri. Strategu ka kohë që lidhet me bankinën e Rossonerëve, mirëpo deri më tani nuk ka pasur ndonjë marrëveshje konkrete. Tani, ...
E Dua Sportin | 06-Jul-2020 22:01
Mediat në Itali raportojnë se Ralf Rangnick do të jetë trajner i Milanit qysh nga edicioni i ri. Strategu ka kohë që lidhet me bankinën e Rossonerëve, mirëpo deri më tani nuk ka pasur ndonjë marrëveshje konkrete. Tani, ...

Rangnick në Milan, punë e kryer
Është arritur marrëveshja që shefi i Red Bull, Ralf Rangnick, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. Sky ...
Gazeta Express | 06-Jul-2020 21:52
Është arritur marrëveshja që shefi i Red Bull, Ralf Rangnick, të bëhet trajner i Milanit sezonin e ardhshëm. Kështu raportojnë mediat italiane dhe dyshimi i vetëm mbetet se sa shumë autoritet do të ketë në Milan. Sky ...

E kryer, Rangnick merr drejtimin e Milanit
Roli i Rangnickut ka qenë i vetmi pazëll i pazgjidhur, pasi interesimi i Milanit për të ishte prej kohësh i ditur. “Sky Sport Italia” “Tuttomercatoweb” dhe “MilanNews.it” janë të gjitha në të njëjtën linjë që Rangnicl ...
Lajminet | 06-Jul-2020 21:05
Roli i Rangnickut ka qenë i vetmi pazëll i pazgjidhur, pasi interesimi i Milanit për të ishte prej kohësh i ditur. “Sky Sport Italia” “Tuttomercatoweb” dhe “MilanNews.it” janë të gjitha në të njëjtën linjë që Rangnicl ...

Arrihet marrëveshja, Rangnick tek Milan, largohet Maldini
Flitet se marrëveshja mes Ralf Rangnick dhe Milanit është arritur, dhe se gjermani do bëhet trajneri i kuqezinjëve sezonin tjetër. Roli i Rangnick ka qenë i pazgjidhur, pasi interesimi i Milanit për të ishte prej kohësh ...
Indeks Online | 06-Jul-2020 19:53
Flitet se marrëveshja mes Ralf Rangnick dhe Milanit është arritur, dhe se gjermani do bëhet trajneri i kuqezinjëve sezonin tjetër. Roli i Rangnick ka qenë i pazgjidhur, pasi interesimi i Milanit për të ishte prej kohësh ...

Presidenti i Fiorentina mohon gjithçka: Lajmet për De Rossi janë të rreme
Mbrëmë është raportuar se Fiorentina dhe Daniele De Rossi kanë një marrëveshje për stolin, dhe thuhej se pritej vetëm zyrtarizimi. Lidhur me këto zëra ka folur edhe presidenti i Fiorentina, Commisso, i cili ka thënë se ...
Lajminet | 04-Jul-2020 18:26
Mbrëmë është raportuar se Fiorentina dhe Daniele De Rossi kanë një marrëveshje për stolin, dhe thuhej se pritej vetëm zyrtarizimi. Lidhur me këto zëra ka folur edhe presidenti i Fiorentina, Commisso, i cili ka thënë se ...

Commiso: Lajmi për ardhjen e De Rossin, i rrejshëm
Presidenti i Fiorentinës, Rocco Commisso ka mohuar zërat se klubi i tij është në bisedime me Daniele De Rossin apo ndonjë trajner për edicionin e ardhshëm. "Sky Sport Italia" raportoi mbrëmë se Fiorentina e ka zgjedhur ...
Zeri | 04-Jul-2020 16:51
Presidenti i Fiorentinës, Rocco Commisso ka mohuar zërat se klubi i tij është në bisedime me Daniele De Rossin apo ndonjë trajner për edicionin e ardhshëm. "Sky Sport Italia" raportoi mbrëmë se Fiorentina e ka zgjedhur ...

Maldini mund të mbetet te Milani, por në një post tjetër
Paolo Maldini mund të qëndrojë te ekipi i Milanit, por në një rol të ndryshëm me postin e tij aktual të drejtorit teknik. Maldini u promovua si drejtor teknik verën e kaluar, por fuqitë e tij do të përvetësohen nga ...
E Dua Sportin | 04-Jul-2020 14:00
Paolo Maldini mund të qëndrojë te ekipi i Milanit, por në një rol të ndryshëm me postin e tij aktual të drejtorit teknik. Maldini u promovua si drejtor teknik verën e kaluar, por fuqitë e tij do të përvetësohen nga ...

Maldini mund të mbetet te Milani, por në një post tjetër
Paolo Maldini mund të qëndrojë te ekipi i Milanit, por në një rol të ndryshëm me postin e tij aktual të drejtorit teknik. Maldini u promovua si drejtor teknik verën e kaluar, por fuqitë e tij do të përvetësohen nga ...
EkonomiaOnline | 04-Jul-2020 13:33
Paolo Maldini mund të qëndrojë te ekipi i Milanit, por në një rol të ndryshëm me postin e tij aktual të drejtorit teknik. Maldini u promovua si drejtor teknik verën e kaluar, por fuqitë e tij do të përvetësohen nga ...

Maldini mund të mbetet te Milani, por në një post tjetër
Paolo Maldini mund të qëndrojë te ekipi i Milanit, por në një rol të ndryshëm me postin e tij aktual të drejtorit teknik. Maldini u promovua si drejtor teknik verën e kaluar, por fuqitë e tij do të përvetësohen nga ...
Telegrafi | 04-Jul-2020 13:30
Paolo Maldini mund të qëndrojë te ekipi i Milanit, por në një rol të ndryshëm me postin e tij aktual të drejtorit teknik. Maldini u promovua si drejtor teknik verën e kaluar, por fuqitë e tij do të përvetësohen nga ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved