ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:02

Katër klube ia shohin hajrin transferimit të Pjanicit në Barcelonë!

Katër klube ia shohin hajrin transferimit të Pjanicit në Barcelonë!
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka fizike mes dy lojtarëve të tij, Hugo Lloris dhe Heung-min Son, gjatë fitores me rezultat 1:0 kundër Evertonit të hënën ishte “e bukur”. Përkundër që Tottenhami ...
GazetaBlic | 07-Jul-2020 10:06
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka fizike mes dy lojtarëve të tij, Hugo Lloris dhe Heung-min Son, gjatë fitores me rezultat 1:0 kundër Evertonit të hënën ishte “e bukur”. Përkundër që Tottenhami ...

Milan – Juventus, formacionet e mundshme
Milan dhe Juventus, të shtunën nga ora 16:30, do të përballen në finalen e Kupës së Italisë Portali i njohur italian Calciomercato.com ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave. MILAN (4-3-3): Donnarumma; ...
Gazeta Express | 20-May-2016 08:59
Milan dhe Juventus, të shtunën nga ora 16:30, do të përballen në finalen e Kupës së Italisë Portali i njohur italian Calciomercato.com ka publikuar formacionet e mundshme të të dy skuadrave. MILAN (4-3-3): Donnarumma; ...

Murinjo reagon për zënkën e futbollistëve të Totenhamit
Trajneri i Totenhamit, Hoze Murinjo ka theksuar se zënka fizike mes shokëve të skuadrës, Hugo Lloris dhe Heung Son-Min, në fitoren 1-0 ndaj Everton, të hënën ishte ‘e bukur’. Në fundin e 45 minutëshit të parë, ...
Alsat-M | 07-Jul-2020 09:34
Trajneri i Totenhamit, Hoze Murinjo ka theksuar se zënka fizike mes shokëve të skuadrës, Hugo Lloris dhe Heung Son-Min, në fitoren 1-0 ndaj Everton, të hënën ishte ‘e bukur’. Në fundin e 45 minutëshit të parë, ...

Zënka mes Lloris dhe Son, Mourinho: Ishte gjë e bukur
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, e ka etiketuar si ‘të bukur’ zënkën ndërmjet Hugo Lloris dhe Heung-min Son në fitoren e të hënës kundër Evertonit. Portieri francez u konfrontua në mënyrë agresive me ...
Telegrafi | 07-Jul-2020 08:30
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, e ka etiketuar si ‘të bukur’ zënkën ndërmjet Hugo Lloris dhe Heung-min Son në fitoren e të hënës kundër Evertonit. Portieri francez u konfrontua në mënyrë agresive me ...

Mourinho e sheh si të “bukur” zënkën e Llorisit dhe Sonit
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka mes dy lojtarëve të tij, portierit Hugo Lloris dhe sulmuesit Son Heung-min, pas përfundimit të pjesës së parë të ndeshjes ndaj Evertonit, ka qenë gjë “e bukur” ...
EkonomiaOnline | 07-Jul-2020 09:31
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka mes dy lojtarëve të tij, portierit Hugo Lloris dhe sulmuesit Son Heung-min, pas përfundimit të pjesës së parë të ndeshjes ndaj Evertonit, ka qenë gjë “e bukur” ...

Vendos një autogol i Keane, Mourinho fiton përballjen me Ancelottin
Përballja mes Mourinhos dhe Ancelottit mbrëmjen e sotme në Londër, shkoi në favor të teknikut portugez, pasi Tottenhami arriti të triumfojë me rezultatin minimal 1-0, falë një autogoli të shënuar nga mbrojtësi Michael ...
Top Channel | 06-Jul-2020 23:42
Përballja mes Mourinhos dhe Ancelottit mbrëmjen e sotme në Londër, shkoi në favor të teknikut portugez, pasi Tottenhami arriti të triumfojë me rezultatin minimal 1-0, falë një autogoli të shënuar nga mbrojtësi Michael ...

Mourinho komenton përplasjen midis Sonit dhe Llorisit: “Ishte një gjë e bukur!”
Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho e ka quajtur të bukur përplasjen mes Son Heung Min dhe Hugo Lloris në përfundim të pjesës së parë. Kjo sipas tij është e nevojshme për një ekip që të rritet, transmeton Indeksonline. ...
Indeks Online | 07-Jul-2020 09:25
Trajneri i Tottenham, Jose Mourinho e ka quajtur të bukur përplasjen mes Son Heung Min dhe Hugo Lloris në përfundim të pjesës së parë. Kjo sipas tij është e nevojshme për një ekip që të rritet, transmeton Indeksonline. ...

Zënka mes Lloris dhe Son, Mourinho: Ishte gjë e bukur
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, e ka etiketuar si ‘të bukur’ zënkën ndërmjet Hugo Lloris dhe Heung-min Son në fitoren e të hënës kundër Evertonit. Portieri francez u konfrontua në mënyrë agresive me ...
E Dua Sportin | 07-Jul-2020 09:01
Trajneri i Tottenham Hotspur, Jose Mourinho, e ka etiketuar si ‘të bukur’ zënkën ndërmjet Hugo Lloris dhe Heung-min Son në fitoren e të hënës kundër Evertonit. Portieri francez u konfrontua në mënyrë agresive me ...

Mourinho: Zënka mes dy yjeve të Tottenhamit ishte e bukur rajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka fizike mes dy lojtarëve të tij, Hugo Lloris dhe Heung-min Son, gjatë fitores me rezultat 1:0 kundër Evertonit të hënën ishte “e...
rajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka fizike mes dy lojtarëve të tij, Hugo Lloris dhe Heung-min Son, gjatë fitores me rezultat 1:0 kundër Evertonit të hënën ishte “e bukur”. Përkundër që Tottenhami ...
Kosova Sot | 07-Jul-2020 08:54
rajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka fizike mes dy lojtarëve të tij, Hugo Lloris dhe Heung-min Son, gjatë fitores me rezultat 1:0 kundër Evertonit të hënën ishte “e bukur”. Përkundër që Tottenhami ...

Mourinho: Zënka mes dy yjeve të Tottenhamit ishte e bukur
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka fizike mes dy lojtarëve të tij, Hugo Lloris dhe Heung-min Son, gjatë fitores me rezultat 1:0 kundër Evertonit të hënën ishte “e bukur”. Përkundër që Tottenhami ...
Gazeta Express | 07-Jul-2020 08:44
Trajneri i Tottenhamit, Jose Mourinho, ka thënë se zënka fizike mes dy lojtarëve të tij, Hugo Lloris dhe Heung-min Son, gjatë fitores me rezultat 1:0 kundër Evertonit të hënën ishte “e bukur”. Përkundër që Tottenhami ...

Mourinho reagon pas përplasjes së lojtarëve të tij
Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fundin e 45 minutëshit të parë, Richarlison i mysafirëve kishte raste të mira shënimi, çka e nervozoj ...
Lajminet | 07-Jul-2020 08:41
Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fundin e 45 minutëshit të parë, Richarlison i mysafirëve kishte raste të mira shënimi, çka e nervozoj ...

Dallku: Nëse luhet pastër deri në fund, Prishtina do të shpallet kampion
Ka përfunduar pjesa e parë mes Tottenham dhe Everton, ndeshje që po zhvillohet aktualisht në kuadër të Premierligës. Spurs janë duke udhëhequr me rezultat 1:0, me autogolin e Keane. Por ajo çka habiti të gjithë është se ...
GazetaBlic | 07-Jul-2020 08:21
Ka përfunduar pjesa e parë mes Tottenham dhe Everton, ndeshje që po zhvillohet aktualisht në kuadër të Premierligës. Spurs janë duke udhëhequr me rezultat 1:0, me autogolin e Keane. Por ajo çka habiti të gjithë është se ...

Pas një zënke të ashpër në përfundimin e pjesës së parë – Lloris dhe Son e mbyllën me një përqafim takimin ndaj Evertonit
Tottenham Hotspuri ka fituar 1-0 ndaj Evertonit në kuadër të javës së 33-të në Ligën Premier. Spurs kaluan në epërsi fal auto-golit të shënuar nga Michael Keane në minutën e 24-të, por që spektaklin e këtij takimi e ...
Telegrafi | 06-Jul-2020 23:58
Tottenham Hotspuri ka fituar 1-0 ndaj Evertonit në kuadër të javës së 33-të në Ligën Premier. Spurs kaluan në epërsi fal auto-golit të shënuar nga Michael Keane në minutën e 24-të, por që spektaklin e këtij takimi e ...

Zbulohet arsyeja e incidentit të djeshëm mes Lloris dhe Son
Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fundin e 45 minutëshit të parë, Richarlison i mysafirëve kishte raste të mira shënimi, çka e nervozoj ...
Lajminet | 07-Jul-2020 08:09
Spurs triumfuan në këtë ndeshje falë një autogoli nga Michael Keane, që doli të ketë goli vendimtar i sfidës. Në fundin e 45 minutëshit të parë, Richarlison i mysafirëve kishte raste të mira shënimi, çka e nervozoj ...

Pas një zënke të ashpër në përfundimin e pjesës së parë – Lloris dhe Son e mbyllën me një përqafim takimin ndaj Evertonit
Tottenham Hotspuri ka fituar 1-0 ndaj Evertonit në kuadër të javës së 33-të në Ligën Premier. Spurs kaluan në epërsi fal auto-golit të shënuar nga Michael Keane në minutën e 24-të, por që spektaklin e këtij takimi e ...
E Dua Sportin | 07-Jul-2020 00:01
Tottenham Hotspuri ka fituar 1-0 ndaj Evertonit në kuadër të javës së 33-të në Ligën Premier. Spurs kaluan në epërsi fal auto-golit të shënuar nga Michael Keane në minutën e 24-të, por që spektaklin e këtij takimi e ...

Eskalon situata te Tottenhami – Lloris dhe Son përplasen mes vete në pushimin e pjesës së parë
Tottenham Hotspur është duke fituar 1-0 kundër Evertonit në kuadër të javës së 33-të në Ligën Premier. Ishte minuta e 24-të kur Michale Kean realizoi auto-gol, për të kaluar kështu Spurs në epërsi. Por, ky gol kaloi nën ...
E Dua Sportin | 07-Jul-2020 00:01
Tottenham Hotspur është duke fituar 1-0 kundër Evertonit në kuadër të javës së 33-të në Ligën Premier. Ishte minuta e 24-të kur Michale Kean realizoi auto-gol, për të kaluar kështu Spurs në epërsi. Por, ky gol kaloi nën ...

Mourinho fiton përballjen me Ancelottin
Lajmi i Fundit Mourinho fiton përballjen me Ancelottin Përballja mes Mourinhos dhe Ancelottit mbrëmjen e sotme në Londër, shkoi në favor të teknikut portugez, pasi Tottenhami arriti të triumfojë me rezultatin minimal ...
Lajmi i Fundit | 06-Jul-2020 23:58
Lajmi i Fundit Mourinho fiton përballjen me Ancelottin Përballja mes Mourinhos dhe Ancelottit mbrëmjen e sotme në Londër, shkoi në favor të teknikut portugez, pasi Tottenhami arriti të triumfojë me rezultatin minimal ...

Përplasje te Tottenham, Lloris dhe Son ‘qerojnë’ hesapet brenda fushës
Ka përfunduar pjesa e parë mes Tottenham dhe Everton, ndeshje që po zhvillohet aktualisht në kuadër të Premierligës. Spurs janë duke udhëhequr me rezultat 1:0, me autogolin e Keane. Por ajo çka habiti të gjithë është se ...
AlMaKos | 06-Jul-2020 23:04
Ka përfunduar pjesa e parë mes Tottenham dhe Everton, ndeshje që po zhvillohet aktualisht në kuadër të Premierligës. Spurs janë duke udhëhequr me rezultat 1:0, me autogolin e Keane. Por ajo çka habiti të gjithë është se ...

Autogoli vendos fatin e ndeshjes mes Tottenham dhe Everton
Kjo ishte edhe një përballjes mes dy trajnerëve të njohur të futbollit, Jose Mourinho respektivisht Carlo Ancelotti. Skuadra e portugezi triumfoi me një autogol të shënuar nga Michael Keane (24’). Ky doli të jetë edhe ...
Lajminet | 06-Jul-2020 22:58
Kjo ishte edhe një përballjes mes dy trajnerëve të njohur të futbollit, Jose Mourinho respektivisht Carlo Ancelotti. Skuadra e portugezi triumfoi me një autogol të shënuar nga Michael Keane (24’). Ky doli të jetë edhe ...

Mourinho thyen rregullat anti-COVID-19, nuk përmbahet duke e përshëndetur Ancelottin
Kanë mbetur edhe rreth 15 minuta deri në mbylljen e ndeshjes mes Tottenhamit dhe Evertonit. Pas 75 minutave, Tottenhami është në epërsi 1:0 përballë Evertonit në kuadër të Premierligës angleze, shkruan "Zeri.info". Para ...
Zeri | 06-Jul-2020 22:42
Kanë mbetur edhe rreth 15 minuta deri në mbylljen e ndeshjes mes Tottenhamit dhe Evertonit. Pas 75 minutave, Tottenhami është në epërsi 1:0 përballë Evertonit në kuadër të Premierligës angleze, shkruan "Zeri.info". Para ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved