ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:27

‘Zëri i Amerikës’: Situata në Spitalin Infektiv mbetet problematike, një numër i lartë pacientësh në gjendje kritike

‘Zëri i Amerikës’: Situata në Spitalin Infektiv mbetet problematike, një numër i lartë pacientësh në gjendje kritike
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm, megjithë përpjekjet e ...
BalkanWeb | 06-Jul-2020 18:10
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm, megjithë përpjekjet e ...

Koronavirusi në vend. Buletini i datës 06 Korrik 2020
Dr. Eugena Tomini. Instituti i Shendetit Publik: Ne 24 oret e fundit 3 qytetare nuk e kane fituar dot betejen me virusin e rrezikshem. Vijon te kete shtrime ne spitalin infektiv ku aktualisht jane 78 paciente ne spital, ...
ikub.al | 06-Jul-2020 11:10
Dr. Eugena Tomini. Instituti i Shendetit Publik: Ne 24 oret e fundit 3 qytetare nuk e kane fituar dot betejen me virusin e rrezikshem. Vijon te kete shtrime ne spitalin infektiv ku aktualisht jane 78 paciente ne spital, ...

VIDEO/ 3 të vdekur nga COVID-19 brenda 24 orëve, 71 raste pozitive
3 persona kanë humbur jetën nga koronavirirus në vendin tonë. Përveç mjekut Hysni Shkajut, kanë humbur jetën dhe 2 persona të tjerë. Ndërkohë janë identifikuar 71 raste pozitive. Në një komunikim për mediat, ...
BalkanWeb | 06-Jul-2020 10:45
3 persona kanë humbur jetën nga koronavirirus në vendin tonë. Përveç mjekut Hysni Shkajut, kanë humbur jetën dhe 2 persona të tjerë. Ndërkohë janë identifikuar 71 raste pozitive. Në një komunikim për mediat, ...

Shifra të frikshme në vend: Humbin jetën 3 persona, 71 raste të reja me koronavirus në vetëm në 24 orë. Shkon në 79 numri i viktimave
Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 3 persona kanë humbur jetën ndërsa 71 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 3 qytetarët nuk e kanë ...
GazetaTema | 06-Jul-2020 10:48
Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se 3 persona kanë humbur jetën ndërsa 71 të tjerë kanë rezultuar pozitivë me koronavirus në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 3 qytetarët nuk e kanë ...

Tre viktima sot në Shqipëri, një mjek dhe dy pacientë 63 dhe 65 vjeç
Tre qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Shqipëri pasi ishin prekur nga Covid-19. Në mesin e atyre që nuk e kanë fituar dot betejën me virusin e rrezikshëm, ishte edhe një mjek 69-vjeçar nga Puka, Hysni ...
VizionPlus | 06-Jul-2020 11:11
Tre qytetarë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Shqipëri pasi ishin prekur nga Covid-19. Në mesin e atyre që nuk e kanë fituar dot betejën me virusin e rrezikshëm, ishte edhe një mjek 69-vjeçar nga Puka, Hysni ...

Humbin jetën 2 pacientë me Covid te Infektivi
Dy pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit te spitali Infektiv. Dy pacientët janë nga Kruja. Sipas abc news, bëhet fjalë për një 76-vjeçar dhe një 59-vjeçar. Ky i fundit ishte shtruar në spital Infektiv të enjten ...
Lapsi | 07-Jul-2020 09:43
Dy pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit te spitali Infektiv. Dy pacientët janë nga Kruja. Sipas abc news, bëhet fjalë për një 76-vjeçar dhe një 59-vjeçar. Ky i fundit ishte shtruar në spital Infektiv të enjten ...

Tre persona vdesin nga COVID-19 në Shqipëri
Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë, ka njoftuar se se gjatë 24 orëve janë 71 raste të reja me COVID-19 dhe tri humbje jete. Sipas MSH-së, trendi i shtuar i rasteve të konfirmuara ka vijuar dhe gjatë javës që lamë ...
Telegrafi | 06-Jul-2020 12:18
Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë, ka njoftuar se se gjatë 24 orëve janë 71 raste të reja me COVID-19 dhe tri humbje jete. Sipas MSH-së, trendi i shtuar i rasteve të konfirmuara ka vijuar dhe gjatë javës që lamë ...

71 raste të reja me koronavirus këtë të hënë, 9 janë në gjëndje të rëndë
Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 459 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 71 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 24 raste në Tiranë, 8 në Elbasan, 6 ...
VizionPlus | 06-Jul-2020 10:45
Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 459 testime për të dyshuar të prekur me COVID19, nga të cilat janë konfirmuar 71 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 24 raste në Tiranë, 8 në Elbasan, 6 ...

Situata me Covid-19. Buletini i datës 05 Korrik 2020
Marjeta Dervishi. Instituti i Shendetit Publik. Ju informojme per situaten epidemiologjike ne 24 oret e fundit. Dy qytetare nga Tirana 67 dhe 69 vjeç e kane humbur betejen me semundjen ne 24 oret e fundit, me gjithe ...
ikub.al | 05-Jul-2020 10:56
Marjeta Dervishi. Instituti i Shendetit Publik. Ju informojme per situaten epidemiologjike ne 24 oret e fundit. Dy qytetare nga Tirana 67 dhe 69 vjeç e kane humbur betejen me semundjen ne 24 oret e fundit, me gjithe ...

Humbin jetën 2 pacientë me Covid te Infektivi
Dy pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit te spitali Infektiv. Dy pacientët janë nga Kruja. Sipas abc news, bëhet fjalë për një 76-vjeçar dhe një 59-vjeçar. Ky i fundit ishte shtruar në spital Infektiv të enjten ...
Medial | 07-Jul-2020 10:03
Dy pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit te spitali Infektiv. Dy pacientët janë nga Kruja. Sipas abc news, bëhet fjalë për një 76-vjeçar dhe një 59-vjeçar. Ky i fundit ishte shtruar në spital Infektiv të enjten ...

Shqipëri: 3 viktima e 71 raste të reja me Covid-19
3 viktima në Shqipëri janë konfirmuar nga Covid-19, mes tyre dhe mjeku Hysni Shkjau, në 24 orët e fundit, duke e çuar numrin e të vdekurve në 79 (Qarku Tiranë 44, Durrës 12, Fier 5, Vlorë 2, Shkodër 12, Kukës 1, Elbasan ...
AlbInfo | 06-Jul-2020 20:02
3 viktima në Shqipëri janë konfirmuar nga Covid-19, mes tyre dhe mjeku Hysni Shkjau, në 24 orët e fundit, duke e çuar numrin e të vdekurve në 79 (Qarku Tiranë 44, Durrës 12, Fier 5, Vlorë 2, Shkodër 12, Kukës 1, Elbasan ...

“Numër i lartë pacientësh në gjendje kritike”, VOA: Situatë problematike në Spitalin Infektiv
Lajmi i Fundit “Numër i lartë pacientësh në gjendje kritike”, VOA: Situatë problematike në Spitalin Infektiv Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se ...
Lajmi i Fundit | 06-Jul-2020 18:43
Lajmi i Fundit “Numër i lartë pacientësh në gjendje kritike”, VOA: Situatë problematike në Spitalin Infektiv Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se ...

Situatë shqetësuese me covid19 në Shqipëri, 44 viktima në pak më shumë se tre javë
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm, me gjithë përpjekjet e ...
Medial | 06-Jul-2020 18:02
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm, me gjithë përpjekjet e ...

“Shtrimet po shtohen çdo ditë e më tepër”/ Situata në Infektiv kritike, ja sa pacientë janë në terapi intensive dhe të intubuar
Në spitalin infektiv po shtohen çdo ditë e më tepër rastet me covid-19 dhe me gjithë të shëruarit që kanë lënë spitalin në 24 orët e fundit, situata paraqitet kritike njoftoi sot Marjeta Dervishi nga Instituti i ...
Top Channel | 05-Jul-2020 10:56
Në spitalin infektiv po shtohen çdo ditë e më tepër rastet me covid-19 dhe me gjithë të shëruarit që kanë lënë spitalin në 24 orët e fundit, situata paraqitet kritike njoftoi sot Marjeta Dervishi nga Instituti i ...

Situatë shqetësuese me covid19 në Shqipëri, 44 viktima në pak më shumë se tre javë
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm, me gjithë përpjekjet e ...
Gazeta Express | 06-Jul-2020 17:03
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm, me gjithë përpjekjet e ...

Mbyllet pavioni i aborteve në Elbasan, dy mami dalin me Covid-19
Në 24 orët e fundit dy mami që punonin në pavionin e aborteve kanë rezultuar pozitive me koronavirus në Elbasan, çka ka bërë që ky shërbim në qytetin e Elbasanit të mbyllet. Gjithashtu raportohet se të infektuarat janë ...
Politiko | 06-Jul-2020 16:18
Në 24 orët e fundit dy mami që punonin në pavionin e aborteve kanë rezultuar pozitive me koronavirus në Elbasan, çka ka bërë që ky shërbim në qytetin e Elbasanit të mbyllet. Gjithashtu raportohet se të infektuarat janë ...

Dy mamitë rezultojnë pozitive me COVID-19, merret vendimi i menjëhershëm për pavionin e aborteve
Ministria e Shëndetësisë bëri me dije ditën e sotme për bilancin e 24 orëve të fundit në vendin tonë për situatën e koronavirusit. Orët e fundit u regjistruan 71 raste të reja me Covid-19. Tetë prej rasteve janë ...
Medial | 06-Jul-2020 16:03
Ministria e Shëndetësisë bëri me dije ditën e sotme për bilancin e 24 orëve të fundit në vendin tonë për situatën e koronavirusit. Orët e fundit u regjistruan 71 raste të reja me Covid-19. Tetë prej rasteve janë ...

Si paraqitet situata tek Infektivi në Tiranë, familjarët çojnë ushqime dhe ujë jashtë rrethimit
Vijon të jetë jo fort e mirë situata tek spitali Infektiv në Tiranë. Fotot e fundit tregojnë pacientë që sillen me ambulancë, familjarët që sjellin ushqime për të afërmit dhe i lënë jashtë rrethimit. Gjatë 24 orëve të ...
Gazeta Express | 06-Jul-2020 15:24
Vijon të jetë jo fort e mirë situata tek spitali Infektiv në Tiranë. Fotot e fundit tregojnë pacientë që sillen me ambulancë, familjarët që sjellin ushqime për të afërmit dhe i lënë jashtë rrethimit. Gjatë 24 orëve të ...

VOA: Përkeqësohet situata nga COVID në Shqipëri, problematik spitali Infektiv
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm, megjithë përpjekjet e ...
AlMaKos | 06-Jul-2020 15:20
Në Shqipëri, një tjetër mjek humbi jetën si pasojë e koronavirusit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se doktor Hysni Shkjau, 69 vjeç, “nuk e fitoi dot betejën me virusin e rrezikshëm, megjithë përpjekjet e ...

Shqipëri: Presidenti Meta kërkon strategji të re për COVID-19
Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri raportoi të hënën për vdekjen e 3 pacientëve të tjerë me COVID-19. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik tha në një konferencë për media se viktimat ishin të moshave 63, 65 ...
Radio Evropa e Lire | 06-Jul-2020 14:59
Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri raportoi të hënën për vdekjen e 3 pacientëve të tjerë me COVID-19. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik tha në një konferencë për media se viktimat ishin të moshave 63, 65 ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved