ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/08/2020 06:05

Humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë

Humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën.
Top Channel | 07-Jul-2020 08:32
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën.

Humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë, nisin hetimet
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...
Shenja | 07-Jul-2020 08:52
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...

Humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...
Gazeta Express | 07-Jul-2020 08:38
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...

Vdes ushtari 20 vjeçar amerikan në një incident joluftarak në Kosovë
Një ushtar i Gardës kombëtare nga Oregoni ka ndërruar jetë në Kosovë, ka njoftuar Departamenti i Mbrojtjes. Alexander Blake Klass, 20 vjeçar, nga Willamina, ka vdekur në një incident joluftarak në kampin në Novosellë më ...
Klan Kosova | 07-Jul-2020 08:38
Një ushtar i Gardës kombëtare nga Oregoni ka ndërruar jetë në Kosovë, ka njoftuar Departamenti i Mbrojtjes. Alexander Blake Klass, 20 vjeçar, nga Willamina, ka vdekur në një incident joluftarak në kampin në Novosellë më ...

Humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...
Telegrafi | 07-Jul-2020 08:30
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...

Humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...
Arbresh | 07-Jul-2020 08:35
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...

Incident në kampin e Novosellës, humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...
BalkanWeb | 07-Jul-2020 08:13
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...

Ka humbur jetën një ushtar 20 vjeçar amerikan në Kosovë, në një incident jo luftarak
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit , ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...
PortaliOnline | 07-Jul-2020 08:24
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit , ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...

Një ushtar amerikan humb jetën në Kosovë
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...
Indeks Online | 07-Jul-2020 08:21
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...

Vdes në një incident ushtari amerikan në Kosovë
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...
Zeri | 07-Jul-2020 08:21
Departamenti amerikan i Mbrojtjes njoftoi të hënën mbrëma se një pjesëtar i forcave amerikane që shërbente në kuadër të trupave paqeruajtëse në Kosovë ka humbur jetën. Sipas njoftimit, ushtari Alexander Blake Klass, 20 ...

Tërheqja e diskutueshme: Gjermania pagoi 1 miliard euro për trupat amerikane
Gjermania ka paguar rreth 1 miliard euro gjatë dhjetë viteve të fundit për të stacionuar ushtrinë amerikane në territorin e saj, dhe SHBA, presidenti i të cilit Donald Trump njoftoi tërheqjen e 9.500 trupave, po paguan ...
GazetaTema | 06-Jul-2020 18:21
Gjermania ka paguar rreth 1 miliard euro gjatë dhjetë viteve të fundit për të stacionuar ushtrinë amerikane në territorin e saj, dhe SHBA, presidenti i të cilit Donald Trump njoftoi tërheqjen e 9.500 trupave, po paguan ...

Humb jetën një ushtar amerikan në Kosovë
Ushtria amerikane në Evropë tha se një ushtar amerikanë që shërbente në kuadër të forcave paqeruajtëse të NATO-s në Kosovë, në kampin e forcave amerikane në Bondsteel, ka humbur jetën të shtunën. Aktualisht po ...
Koha.net | 09-Jan-2018 14:10
Ushtria amerikane në Evropë tha se një ushtar amerikanë që shërbente në kuadër të forcave paqeruajtëse të NATO-s në Kosovë, në kampin e forcave amerikane në Bondsteel, ka humbur jetën të shtunën. Aktualisht po ...

Gjermania pagoi rreth një miliardë euro për trupat amerikan
Gjermania gjatë dhjetë viteve të fundit, pagoi rreth një miliardë euro për stacionimin e armatës amerikane në territorin e saj, ndërsa Shtet e Bashkuara të Amerikës, presidenti i së cilës Donald Trump paralajmëroi ...
Portalb | 06-Jul-2020 15:27
Gjermania gjatë dhjetë viteve të fundit, pagoi rreth një miliardë euro për stacionimin e armatës amerikane në territorin e saj, ndërsa Shtet e Bashkuara të Amerikës, presidenti i së cilës Donald Trump paralajmëroi ...

Tërheqja e diskutueshme: Gjermania pagoi 1 miliard euro për trupat amerikane
Gjermania ka paguar rreth 1 miliard euro gjatë dhjetë viteve të fundit për të stacionuar ushtrinë amerikane në territorin e saj, dhe SHBA, presidenti i të cilit Donald Trump njoftoi tërheqjen e 9.500 trupave, po paguan ...
Tesheshi | 06-Jul-2020 13:19
Gjermania ka paguar rreth 1 miliard euro gjatë dhjetë viteve të fundit për të stacionuar ushtrinë amerikane në territorin e saj, dhe SHBA, presidenti i të cilit Donald Trump njoftoi tërheqjen e 9.500 trupave, po paguan ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved