ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:02

Franck Ribery i vjedhin banesën në Firence: Nuk vrapoj për milionat, ndihem lakuriq, familja vjen mbi gjithçka dhe do marrim vendim…

Franck Ribery i vjedhin banesën në Firence: Nuk vrapoj për milionat, ndihem lakuriq, familja vjen mbi gjithçka dhe do marrim vendim…
Banesa e futbollistit frances të Fiorentinës, Franck Ribery është vjedhur nga grabitësit dhe është vetë ai që publikon pamjet në Instagram nga shtëpia. Ribery thotë se ndihet lakuriq pasi nuk mund ta pranojë këtë gjë, ...
Telegraf | 06-Jul-2020 20:47
Banesa e futbollistit frances të Fiorentinës, Franck Ribery është vjedhur nga grabitësit dhe është vetë ai që publikon pamjet në Instagram nga shtëpia. Ribery thotë se ndihet lakuriq pasi nuk mund ta pranojë këtë gjë, ...

Ribery nuk e kapërdin grabitjen: Ndihem lakuriq, do marr vendimin e duhur për të ardhmen
Pas dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...
GazetaTema | 06-Jul-2020 18:07
Pas dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...

Ribery nuk e kapërdin grabitjen: Ndihem lakuriq, do marr vendimin e duhur për të ardhmen
Pasa dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...
SuperSport | 06-Jul-2020 21:05
Pasa dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...

Franck Ribery i vjedhin banesën në Firence/ Futbollisti paralajmëron largimin: Nuk vrapoj për milionat
Banesa e futbollistit frances të Fiorentinës, Franck Ribery është vjedhur nga grabitësit dhe është vetë ai që publikon pamjet në Instagram nga shtëpia. Ribery thotë se ndihet lakuriq pasi nuk mund ta pranojë këtë gjë, ...
AlMaKos | 06-Jul-2020 18:46
Banesa e futbollistit frances të Fiorentinës, Franck Ribery është vjedhur nga grabitësit dhe është vetë ai që publikon pamjet në Instagram nga shtëpia. Ribery thotë se ndihet lakuriq pasi nuk mund ta pranojë këtë gjë, ...

Ribery publikon pamje pas grabitjes së shtëpisë: “Ndihem lakuriq, do të marr vendimin e duhur për të ardhmen”
Pasa dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...
Kosova Sot | 06-Jul-2020 18:28
Pasa dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...

Ribery publikon pamje pas grabitjes së shtëpisë: “Ndihem lakuriq, do të marr vendimin e duhur për të ardhmen”
Pasa dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...
AlMaKos | 06-Jul-2020 18:15
Pasa dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...

Ribery publikon gjendjen e shtëpisë pas vjedhjes (VIDEO)
E shtuna ishte një mbrëmje e tmerrshme për Franck Ribery. Dëmtimi e detyroi të dilte para kohe nga ndeshja Parma-Fiorentina, ndërkohë që pas ndeshjes gjeti shtëpinë e tij në Firence të plaçkitur. Përmes një serie ...
Koha.mk | 06-Jul-2020 18:05
E shtuna ishte një mbrëmje e tmerrshme për Franck Ribery. Dëmtimi e detyroi të dilte para kohe nga ndeshja Parma-Fiorentina, ndërkohë që pas ndeshjes gjeti shtëpinë e tij në Firence të plaçkitur. Përmes një serie ...

Ribery publikon pamje pas grabitjes së shtëpisë: “Ndihem lakuriq, do të marr vendimin e duhur për të ardhmen”
Pasa dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...
Gazeta Express | 06-Jul-2020 17:41
Pasa dëmtimit në Parma, mbrëmja nuk mund të shkonte më keq për yllin francez Franck Ribery, i cili u rikthye në Firenze dhe pa që shtëpia e tij ishte hapur dhe grabitur nga persona të paidentifikuar. Vetë futbollisti, ...

Riberys i plaçkitet shtëpia në Firence
Shtëpia e yllit francez të Fiorentinës, Franck Ribery në Firence është plaçkitur të dielën mbrëma, shkruan “La Repubblica”. Ribery luajti në ndeshjen kundër Parmës të dielën dhe mori një lëndim të kyçit. Kur u kthye në ...
EkonomiaOnline | 06-Jul-2020 17:33
Shtëpia e yllit francez të Fiorentinës, Franck Ribery në Firence është plaçkitur të dielën mbrëma, shkruan “La Repubblica”. Ribery luajti në ndeshjen kundër Parmës të dielën dhe mori një lëndim të kyçit. Kur u kthye në ...

Ribery vë në pikëpytje qëndrimin te Fiorentina pasi i grabitet shtëpia
Ribery nënshkroi për Fiorentinën në një transferim të lirë pasi u largua nga Bayern verën e kaluar, dhe që atëherë është paraqitur në 15 ndeshje të Serie A për klubin, duke shënuar tre gola. Francezi luajti nga fillimi ...
Lajminet | 06-Jul-2020 17:12
Ribery nënshkroi për Fiorentinën në një transferim të lirë pasi u largua nga Bayern verën e kaluar, dhe që atëherë është paraqitur në 15 ndeshje të Serie A për klubin, duke shënuar tre gola. Francezi luajti nga fillimi ...

“Nuk mund ta pranoj!”, vidhet shtëpia e Frank Ribery në Itali, francezi ndjehet i pasigurtë
Lajmi i Fundit “Nuk mund ta pranoj!”, vidhet shtëpia e Frank Ribery në Itali, francezi ndjehet i pasigurtë Ylli francez, Frank Ribery, ka rënë pre e një grabitjeje në shtëpinë e tij mbrëmjen e të dielës që lamë pas. ...
Lajmi i Fundit | 06-Jul-2020 17:03
Lajmi i Fundit “Nuk mund ta pranoj!”, vidhet shtëpia e Frank Ribery në Itali, francezi ndjehet i pasigurtë Ylli francez, Frank Ribery, ka rënë pre e një grabitjeje në shtëpinë e tij mbrëmjen e të dielës që lamë pas. ...

Chelsea me 3 mungesa të mëdha ndaj Crystal Palace
Mbrëmje për tu harruar sa më shpejt për Ribery. Shtëpia e sulmuesit të Fiorentinës, Franck Ribery në Firence ishte cak e hajdutëve në mbrëmjen e djeshme, përcjell GazetaBlic. Policët e zonës u thirrrën menjëherë, por ...
GazetaBlic | 06-Jul-2020 15:30
Mbrëmje për tu harruar sa më shpejt për Ribery. Shtëpia e sulmuesit të Fiorentinës, Franck Ribery në Firence ishte cak e hajdutëve në mbrëmjen e djeshme, përcjell GazetaBlic. Policët e zonës u thirrrën menjëherë, por ...

Thyhet shtëpia e Franck Ribery
Shtëpia e yllit francez të Fiorentina, Franck Ribery, është thyer nga disa hajdutë, përcjell ‘La Repubblica’ shkruan se gjithçka ka ndodhur mbrëmë, gjatë kohës kur Ribery nuk ishte fare në shtëpi. Ribery mbrëmë u kthye ...
Lajminet | 06-Jul-2020 12:21
Shtëpia e yllit francez të Fiorentina, Franck Ribery, është thyer nga disa hajdutë, përcjell ‘La Repubblica’ shkruan se gjithçka ka ndodhur mbrëmë, gjatë kohës kur Ribery nuk ishte fare në shtëpi. Ribery mbrëmë u kthye ...

Plaçkitet shtëpia e Franck Ribery
Shtëpia e anësorit të Fiorentinës, Franck Ribery, është plaçkitur të dielën në mbrëmje, sipas mediave italiane. Ylli francez u rikthye në Firencë me një lëndim në nyjën e këmbës nga ndeshja kundër Parmas dhe gjendja e ...
Koha.mk | 06-Jul-2020 12:07
Shtëpia e anësorit të Fiorentinës, Franck Ribery, është plaçkitur të dielën në mbrëmje, sipas mediave italiane. Ylli francez u rikthye në Firencë me një lëndim në nyjën e këmbës nga ndeshja kundër Parmas dhe gjendja e ...

Matic rinovon kontratën me Manchester United deri në vitin 2023
Shtëpia e sulmuesit të Fiorentinës, Franck Ribery në Firence ishte cak e hajdutëve në mbrëmjen e djeshme. La Repubblica zbulon se ai u kthye mbrëmë në shtëpi dhe zbuloi se shtëpia e tij ishte cak e hajdutëve, përcjell ...
GazetaBlic | 06-Jul-2020 12:03
Shtëpia e sulmuesit të Fiorentinës, Franck Ribery në Firence ishte cak e hajdutëve në mbrëmjen e djeshme. La Repubblica zbulon se ai u kthye mbrëmë në shtëpi dhe zbuloi se shtëpia e tij ishte cak e hajdutëve, përcjell ...

Hajnat ia vjedhin shtëpinë Riberyt
Shtëpia e sulmuesit të Fiorentinas, Franck Ribery, është vjedhur gjatë ditës së djeshme, shkruan “La Repubblica”, transmeton “Zeri.info”. Ylli francez ishte pjesë e skuadrës së Fiorentinas në ndeshjen e djeshme ndaj ...
Zeri | 06-Jul-2020 11:46
Shtëpia e sulmuesit të Fiorentinas, Franck Ribery, është vjedhur gjatë ditës së djeshme, shkruan “La Repubblica”, transmeton “Zeri.info”. Ylli francez ishte pjesë e skuadrës së Fiorentinas në ndeshjen e djeshme ndaj ...

11:37 Plaçkitet shtëpia e Franck Ribery Shtëpia e anësorit të...
Shtëpia e anësorit të Fiorentinës, Franck Ribery, është plaçkitur të dielën në mbrëmje, sipas mediave italiane. Ylli francez u rikthye në Firencë me një lëndim në nyjën e këmbës nga ndeshja kundër Parmas dhe gjendja e ...
Kosova Sot | 06-Jul-2020 11:43
Shtëpia e anësorit të Fiorentinës, Franck Ribery, është plaçkitur të dielën në mbrëmje, sipas mediave italiane. Ylli francez u rikthye në Firencë me një lëndim në nyjën e këmbës nga ndeshja kundër Parmas dhe gjendja e ...

Plaçkitet shtëpia e Franck Ribery
Shtëpia e anësorit të Fiorentinës, Franck Ribery, është plaçkitur të dielën në mbrëmje, sipas mediave italiane. Ylli francez u rikthye në Firencë me një lëndim në nyjën e këmbës nga ndeshja kundër Parmas dhe gjendja e ...
Gazeta Express | 06-Jul-2020 11:38
Shtëpia e anësorit të Fiorentinës, Franck Ribery, është plaçkitur të dielën në mbrëmje, sipas mediave italiane. Ylli francez u rikthye në Firencë me një lëndim në nyjën e këmbës nga ndeshja kundër Parmas dhe gjendja e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved