ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/08/2020 02:35

Argatët diktatures kundër Partisë Demokratike

Argatët diktatures kundër Partisë Demokratike
Fushata histerike qe merr flake here pas here stineve zgjedhore kundër Partisë Demokratike për shpartallimin e shkatërrimin e saj, e shitur si luftë ndaj kryetarit dhe jo ndaj Partisë, vazhdon nën dhe’ e mbi dhe’. ...
Medial | 06-Jul-2020 21:30
Fushata histerike qe merr flake here pas here stineve zgjedhore kundër Partisë Demokratike për shpartallimin e shkatërrimin e saj, e shitur si luftë ndaj kryetarit dhe jo ndaj Partisë, vazhdon nën dhe’ e mbi dhe’. ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved