ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/07/2020 06:53

VIDEO/ Zjarr i madh në Karaburun

VIDEO/ Zjarr i madh në Karaburun
Vijon situata e rënduar nga zjarri i cili ka përfshire zonën mbi bazën e Pashalimanit në Karaburun. Terreni është mjaft i vështirë për fikjen e zjarrit dhe kërkohet ndërhyrja nga ajri.
Top Channel | 30-Jun-2020 17:57
Vijon situata e rënduar nga zjarri i cili ka përfshire zonën mbi bazën e Pashalimanit në Karaburun. Terreni është mjaft i vështirë për fikjen e zjarrit dhe kërkohet ndërhyrja nga ajri.

Zjarr i madh në Karaburun, rrezikohen banesat
Zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e kësaj të marte në Karaburun, në Vlorë, mbi bazen e Pashalimianti dhe ne afersi të Kishës se Marmiroit. Zjarri i ndihmuar nga era rrezikon të përhapet edhe me shumë duke ...
VizionPlus | 30-Jun-2020 16:30
Zjarr i përmasave të mëdha ka rënë pasditen e kësaj të marte në Karaburun, në Vlorë, mbi bazen e Pashalimianti dhe ne afersi të Kishës se Marmiroit. Zjarri i ndihmuar nga era rrezikon të përhapet edhe me shumë duke ...

Flakët përfshijnë Karaburunin, zjarrfikëset nisen drejt vendit të ngjarjes
Lajmi i Fundit Flakët përfshijnë Karaburunin, zjarrfikëset nisen drejt vendit të ngjarjes Një zjarr raportohet të ketë rënë mesditën e sotme në Karaburun të Vlorës, duke rrezikuar të djegë shumë metra rreth e qark. ...
Lajmi i Fundit | 30-Jun-2020 14:55
Lajmi i Fundit Flakët përfshijnë Karaburunin, zjarrfikëset nisen drejt vendit të ngjarjes Një zjarr raportohet të ketë rënë mesditën e sotme në Karaburun të Vlorës, duke rrezikuar të djegë shumë metra rreth e qark. ...

Bie zjarr në varrezat e fshatit shqiptar
Varrezat e një fshati në Mamurras janë përfshirë nga flakët. Mësohet se flakët kanë rënë në fshatin Shpërdhet dhe të favorizuara nga era, rrezikojnë dhe disa banesa pranë. Dy zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje dhe ...
Gazeta Express | 29-Jun-2020 15:31
Varrezat e një fshati në Mamurras janë përfshirë nga flakët. Mësohet se flakët kanë rënë në fshatin Shpërdhet dhe të favorizuara nga era, rrezikojnë dhe disa banesa pranë. Dy zjarrfikëse kanë shkuar në vendngjarje dhe ...

Zjarr në Finiq, shtëllungat e tymit ‘pushtojnë’ malet e pyjet e zonës
Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë ditën e sotme në fshatin Livinë, Bashkia Finiq, ku shtëllunga të dendura tymi kanë ‘pushtuar’ shtëpitë rreth zonës dhe pyjet e malet. Zjarri ka rënë në një zonë malore duke e bërë ...
Saranda Web | 28-Jun-2020 19:12
Një zjarr i përmasave të mëdha ka rënë ditën e sotme në fshatin Livinë, Bashkia Finiq, ku shtëllunga të dendura tymi kanë ‘pushtuar’ shtëpitë rreth zonës dhe pyjet e malet. Zjarri ka rënë në një zonë malore duke e bërë ...

Përfshihet nga flakët banesa në Qafë Gjashtë të Sarandës, rrezikohen të tjerat
Nëj banesë është përfshirë nga flakët në Qafë-Gjashtë të Sarandës. Raportohet se zjarri nga banesa e cila po digjet rrezikon edhe të tjerat. Zjarrfikësja ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e ...
Telegraf | 28-Jun-2020 15:33
Nëj banesë është përfshirë nga flakët në Qafë-Gjashtë të Sarandës. Raportohet se zjarri nga banesa e cila po digjet rrezikon edhe të tjerat. Zjarrfikësja ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e ...

Përfshihet nga flakët banesa në Sarandë, rrezikohen të tjerat
Një banesë është përfshirë nga flakët në QafëGjashtë të Sarandës. Burimet bëjnë me dije se zjarri nga banesa e cila po digjet rrezikon edhe të tjerat. Zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen ...
AlMaKos | 28-Jun-2020 16:39
Një banesë është përfshirë nga flakët në QafëGjashtë të Sarandës. Burimet bëjnë me dije se zjarri nga banesa e cila po digjet rrezikon edhe të tjerat. Zjarrfikësja ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen ...

Zjarr në banesën në Qafë Gjashtë të Sarandës, rrezikohen të tjerat
Një banesë është përfshirë nga flakët në Qafë-Gjashtë të Sarandës. Zjarri nga banesa e cila po digjet rrezikon edhe të tjerat. Zjarrfikësja ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve të ...
Lapsi | 28-Jun-2020 15:56
Një banesë është përfshirë nga flakët në Qafë-Gjashtë të Sarandës. Zjarri nga banesa e cila po digjet rrezikon edhe të tjerat. Zjarrfikësja ndërkohë ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për shuarjen e flakëve të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved