ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/07/2020 06:32

Rama gati ta tërheq padinë ndaj Haradinajt (VIDEO)

Rama gati ta tërheq padinë ndaj Haradinajt (VIDEO)
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e mbylli vizitën e tij dyditore në Kosovë. Para gazetarëve, i pari i Qeverisë shqiptare tha se erdhi në Prishtinë për t’i dhënë mbështetje vendit dhe politikanëve, derisa bëri me dije ...
Klan Kosova | 30-Jun-2020 20:09
Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama e mbylli vizitën e tij dyditore në Kosovë. Para gazetarëve, i pari i Qeverisë shqiptare tha se erdhi në Prishtinë për t’i dhënë mbështetje vendit dhe politikanëve, derisa bëri me dije ...

“Aktakuza abortoi procesin e paqes”/ Rama në Prishtinë, tërheq padinë ndaj Ramush Haradinajt
Kryeministri Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës në Prishtinë, u takua me kryetarin e LDK Isa Mustafa ndërsa u refuzua nga ish kryeministri Haradinaj.
Top Channel | 30-Jun-2020 19:33
Kryeministri Edi Rama, në ditën e dytë të vizitës në Prishtinë, u takua me kryetarin e LDK Isa Mustafa ndërsa u refuzua nga ish kryeministri Haradinaj.

Takimet “maratonike”, dhe përshëndetjet ndryshe të Edi Ramës
I pari i qeverisë shqiptare, Edi Rama qëndroi në Prishtinë për një vizitë dyditore. Gjatë vizitës së tij në Kosovë, Rama takoi të gjithë liderët shtetëror dhe ata të partive politike në vend. Megjithatë, ajo që u vërejt ...
Arbresh | 30-Jun-2020 19:13
I pari i qeverisë shqiptare, Edi Rama qëndroi në Prishtinë për një vizitë dyditore. Gjatë vizitës së tij në Kosovë, Rama takoi të gjithë liderët shtetëror dhe ata të partive politike në vend. Megjithatë, ajo që u vërejt ...

Rama pas vizitës në Kosovë: Do të tërheq padinë për shpifje kundër Haradinajt
Kryeministri Edi Rama njoftoi se do të tërheqë padinë për shpifje ndaj ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Në një prononcim për mediat nga aeroporti “Adem Jashari”, kreu i qeverisë argumentoi se këtë vendim ...
VizionPlus | 30-Jun-2020 18:49
Kryeministri Edi Rama njoftoi se do të tërheqë padinë për shpifje ndaj ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Në një prononcim për mediat nga aeroporti “Adem Jashari”, kreu i qeverisë argumentoi se këtë vendim ...

Rama tërheq padinë për shpifje ndaj Haradinajt: Pazari i territoreve, mitologji
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka tërhequr padinë për shpifje ndaj ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Pasi takoi të gjithë aktorët politik në Prishtinë, përveç Ramush Haradinajt, kryeministri Shqiptar ...
Alsat-M | 30-Jun-2020 18:25
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka tërhequr padinë për shpifje ndaj ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Pasi takoi të gjithë aktorët politik në Prishtinë, përveç Ramush Haradinajt, kryeministri Shqiptar ...

KONFERENCA/ Rama, thirrje për unitet nga Prishtina, tërheq padinë ndaj Haradinajt: pse erdha në Kosovë dhe pse s’luaj nga Shengeni rajonal
Kryeministri Rama tërhoqi padinë ndaj ish-kryeministrit Haradinaj, duke dhënë shpjeimet e rastit se përse e ngrii dhe përse po e heq. “ Shpifja akt i ulët, është bërë kaq normale, aq më tepër në një botë si kjo e jonë, ...
Tesheshi | 30-Jun-2020 18:21
Kryeministri Rama tërhoqi padinë ndaj ish-kryeministrit Haradinaj, duke dhënë shpjeimet e rastit se përse e ngrii dhe përse po e heq. “ Shpifja akt i ulët, është bërë kaq normale, aq më tepër në një botë si kjo e jonë, ...

Edi Rama tërhoqi padinë për shpifje ndaj Haradinajt, pazari i territoreve ‘mitologji”
Kryeministri Edi Rama tërheq padinë për shpifje ndaj ish kryeministrit Ramush Haradinaj. Pasi takoi të gjithë aktorët politik në Prishtinë, përveç Ramush Haradinaj, kryeministri Shqiptar Edi Rama në një konferencë për ...
Portalb | 30-Jun-2020 17:33
Kryeministri Edi Rama tërheq padinë për shpifje ndaj ish kryeministrit Ramush Haradinaj. Pasi takoi të gjithë aktorët politik në Prishtinë, përveç Ramush Haradinaj, kryeministri Shqiptar Edi Rama në një konferencë për ...

(Video) Edi Rama: Do ta tërheq padinë për Haradinajn, për mua ai është njeriu që ka lënë gjurmë në histori
Kryeministri Edi Rama në një komunikatë për mediat në Kosovë, deklaroi se do ta tërheqë padinë për shpifje të bërë ndaj Ramush Haradinajn. “Ramushit kam kërkuar takim si të gjithë në selinë e tiij apo në shtëpinë e ...
BalkanWeb | 30-Jun-2020 15:30
Kryeministri Edi Rama në një komunikatë për mediat në Kosovë, deklaroi se do ta tërheqë padinë për shpifje të bërë ndaj Ramush Haradinajn. “Ramushit kam kërkuar takim si të gjithë në selinë e tiij apo në shtëpinë e ...

Rama: Do të tërheq padinë për shpifje kundër Ramush Haradinajt
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lajmëruar se do të tërheqë padinë ndaj Ramush Haradinajt.
Top Channel | 30-Jun-2020 15:26
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka lajmëruar se do të tërheqë padinë ndaj Ramush Haradinajt.

Rama do ta tërheqë padinë ndaj Haradinajt: Ai është një prej figurave historike dhe e ka vendin e vet në histori
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se do ta tërheqë padinë për shpifje që i ka bërë kreut të AAK-së, Ramush Haradinajt. Rama këto deklarata i bëri në konferencën për media, e cila përmbyllë vizitën e tij ...
Ina-Online | 30-Jun-2020 17:22
Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, ka thënë se do ta tërheqë padinë për shpifje që i ka bërë kreut të AAK-së, Ramush Haradinajt. Rama këto deklarata i bëri në konferencën për media, e cila përmbyllë vizitën e tij ...

Rama tërheq publikisht padinë për shpifje ndaj Haradinajt
Në një konferencë për mediat nga aeroporti “Adem Jashari” i Prishtinës, kryeministri Rama bëri të ditur se do të tërheqë padinë për shpifje ndaj ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. “Ramushit i kam kërkuar ...
Gazeta Dita | 30-Jun-2020 16:22
Në një konferencë për mediat nga aeroporti “Adem Jashari” i Prishtinës, kryeministri Rama bëri të ditur se do të tërheqë padinë për shpifje ndaj ish-kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. “Ramushit i kam kërkuar ...

Rama konferencë për mediat në Prishtinë: Shqipëria, jo kujdestare e Kosovës, kemi dy shtete…
Kryeministri Edi Rama gjatë një konferencë në Prishtinë ka deklaruar se nuk shkoi atje për të bashkuar politikën e Kosovës.
Top Channel | 30-Jun-2020 14:59
Kryeministri Edi Rama gjatë një konferencë në Prishtinë ka deklaruar se nuk shkoi atje për të bashkuar politikën e Kosovës.

Rama: Do të tërheq padinë ndaj Ramush Haradinajt, është koha që të bashkohemi të gjithë bashkë
Kryeministri Edi Rama u shpreh se do të tërheqë padinë për shpifje ndaj ish kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Gjatë një konference për shtyp që mbajti në aeroportin Adem Jashari të Prishtinës, Edi Rama tha se ...
GazetaTema | 30-Jun-2020 15:22
Kryeministri Edi Rama u shpreh se do të tërheqë padinë për shpifje ndaj ish kryeministrit të Kosovës Ramush Haradinaj. Gjatë një konference për shtyp që mbajti në aeroportin Adem Jashari të Prishtinës, Edi Rama tha se ...

Mustafa: Ardhja e Ramës në Prapashticë ishte shenjë kujdesi dhe nder i veçantë
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook tregoi për takimin e tij me kryeministrin shqiptar Edi Rama që u zhvilluar mëngjesin e sotëm.
Top Channel | 30-Jun-2020 13:12
Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, përmes një statusi në Facebook tregoi për takimin e tij me kryeministrin shqiptar Edi Rama që u zhvilluar mëngjesin e sotëm.

Edi Rama paralajmëroi tërheqjen e padisë ndaj Ramush Haradinajt
Prishtinë, 30 qershor 2020 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, deklaroi se do ta tërheqë padinë ndaj liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj. Rama, në një konferencë për media në Prishtinë, tha se padinë e tërheq për të ...
Illyriapress | 30-Jun-2020 16:22
Prishtinë, 30 qershor 2020 – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, deklaroi se do ta tërheqë padinë ndaj liderit të AAK-së, Ramush Haradinaj. Rama, në një konferencë për media në Prishtinë, tha se padinë e tërheq për të ...

?Rama takohet me Shpend Ahmetin
Radhës për t’u takuar me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama i erdhi edhe kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti.
Top Channel | 30-Jun-2020 12:20
Radhës për t’u takuar me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama i erdhi edhe kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti.

Rama i shkoi në shtëpinë në fshat, Mustafa i befasuar zbardh detajet: Ardhja e tij shenjë kujdesi dhe nder për familjen time, ja për çfarë biseduam
Kreu i LDK, Isa Mustafa ka treguar detaje nga takimi i sotëm me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në ‘Facebook’, ai shprehet se takimi u zhvillua në Prapashticë, fshati afër Prishtinës ku ka dhe shtëpi. Sipas ...
GazetaTema | 30-Jun-2020 14:11
Kreu i LDK, Isa Mustafa ka treguar detaje nga takimi i sotëm me kryeministrin Edi Rama. Përmes një postimi në ‘Facebook’, ai shprehet se takimi u zhvillua në Prapashticë, fshati afër Prishtinës ku ka dhe shtëpi. Sipas ...

?Anulohet takimi Rama-Haradinaj
Ndonëse në agjendën e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, ishte paraparë takim me liderin e AAK-së Ramush Haradinaj në orën 11.00, një gjë e tillë nuk ka ndodhur.
Top Channel | 30-Jun-2020 11:36
Ndonëse në agjendën e kryeministrit të Shqipërisë Edi Rama, ishte paraparë takim me liderin e AAK-së Ramush Haradinaj në orën 11.00, një gjë e tillë nuk ka ndodhur.

Kosovë/ Rama takon kreun e LDK, Isa Mustafën
Në ditën e dytë të vizitës së tij në Kosovë, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kreun e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafën.
Top Channel | 30-Jun-2020 11:32
Në ditën e dytë të vizitës së tij në Kosovë, kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një takim me kreun e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafën.

FOTO/ Dita e dytë në Kosovë, Rama takon kreun e LDK, Isa Mustafën
Kryeministri Rama ka rinisur takimet në ditën e dytë të tij në Kosovë. Rama ka takuar Isa Mustafën dhe duke publikuar një foto e ka shoqëruar atë me një shkrim të shkurtër. Rama thoët se është me kreun e LDK, Isa ...
BalkanWeb | 30-Jun-2020 11:13
Kryeministri Rama ka rinisur takimet në ditën e dytë të tij në Kosovë. Rama ka takuar Isa Mustafën dhe duke publikuar një foto e ka shoqëruar atë me një shkrim të shkurtër. Rama thoët se është me kreun e LDK, Isa ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved