ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/07/2020 07:55

Jennifer Aniston nxjerr në shitje portretin e saj nudo për të mbledhur para për…

Jennifer Aniston nxjerr në shitje portretin e saj nudo për të mbledhur para për…
Aktorja e famshme Jennifer Aniston do të nxjerrë në ankand portretin e saj nudo të realizuar në vitin 1995.
Top Channel | 03-Jun-2020 14:49
Aktorja e famshme Jennifer Aniston do të nxjerrë në ankand portretin e saj nudo të realizuar në vitin 1995.

Jennifer Aniston përfundon në ankand me nudon e saj historike, për të mbledhur fonde për koronavirusin
Për të përballuar emergjencën e koronavirusit çdo aksion është i mirë. ’Edhe duke nxjerrë nga sirtari’, një foto nudo të 25 viteve më parë. Është pikërisht kjo ajo që ka bërë Jennifer Aniston. Në të vërtetë jo ajo ...
BalkanWeb | 03-Jun-2020 10:41
Për të përballuar emergjencën e koronavirusit çdo aksion është i mirë. ’Edhe duke nxjerrë nga sirtari’, një foto nudo të 25 viteve më parë. Është pikërisht kjo ajo që ka bërë Jennifer Aniston. Në të vërtetë jo ajo ...

Arsyeja pse Ronaldo edhe në moshën 35 vjeçare është në top formë – ai shkoi në stërvitje katër orë para shokëve të skuadrës
Nivelet e Cristiano Ronaldos nuk kanë rënë aspak edhe gjatë mbylljes nga coronavirusi. Pesë herë fituesi i “Topit të Artë” është rikthyer me stërvitjen me Juventusin, ku Serie A po përgatitet për rikthim në aksion, por ...
Telegrafi | 03-Jun-2020 20:40
Nivelet e Cristiano Ronaldos nuk kanë rënë aspak edhe gjatë mbylljes nga coronavirusi. Pesë herë fituesi i “Topit të Artë” është rikthyer me stërvitjen me Juventusin, ku Serie A po përgatitet për rikthim në aksion, por ...

“Për fëmijërinë e vjedhur”, të famshmit shqiptarë bëjnë thirrje për protestën e 4 qershorit për 15-vjeçaren që u përdhunua
Shqipëria është tronditur nga një ngjarje e paprecedentë, ku një 15-vjeçare është përdhunuar nga roja i shkollës ku ajo vijonte mësimet. Viktima më pas është shantazhuar dhe si rrjedhojë është detyruar të raportojë ...
Telegrafi | 03-Jun-2020 19:25
Shqipëria është tronditur nga një ngjarje e paprecedentë, ku një 15-vjeçare është përdhunuar nga roja i shkollës ku ajo vijonte mësimet. Viktima më pas është shantazhuar dhe si rrjedhojë është detyruar të raportojë ...

Ia përmendin faktin që ajo është e bija e një njeriu me ngjyrë, Halsey iu kundërpërgjigjet ndjekësve në Twitter
Këngëtarja Halsey u bashkua me guxim në vijën e parë para një numri të protestave për George Floyd në Los Angeles, Kaliforni gjatë javës së kaluar. Pavarësisht se ishte duke punuar në mënyrë aktive për të bërë fushatë ...
Telegrafi | 03-Jun-2020 17:39
Këngëtarja Halsey u bashkua me guxim në vijën e parë para një numri të protestave për George Floyd në Los Angeles, Kaliforni gjatë javës së kaluar. Pavarësisht se ishte duke punuar në mënyrë aktive për të bërë fushatë ...

Rihanna nxjerr në shitje fustanin e saj të famshëm për të përkrahur lëvizjen ‘Black Lives Matter’
Bota e bukurisë, modës dhe muzikës në tërësi janë bashkuar për të mbështetur lëvizjen “Black Lives Matter”. Marka me qendër në Londër ASAI u fut në rrjetet sociale për të shprehur se do të qëndronte në solidaritet me ...
Telegrafi | 03-Jun-2020 16:00
Bota e bukurisë, modës dhe muzikës në tërësi janë bashkuar për të mbështetur lëvizjen “Black Lives Matter”. Marka me qendër në Londër ASAI u fut në rrjetet sociale për të shprehur se do të qëndronte në solidaritet me ...

Françeska Jaçe vë në pah figurën trupore në imazhet e reja
Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar që nga paraqitja e saj në spektaklin “Big Brother Albania 5”. Fjala është për modelen e njohur Françeska Jaçe, e cila po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe një personazh ...
Telegrafi | 03-Jun-2020 15:05
Ajo u bë e njohur për publikun shqiptar që nga paraqitja e saj në spektaklin “Big Brother Albania 5”. Fjala është për modelen e njohur Françeska Jaçe, e cila po vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe një personazh ...

Bora Zemani: Unë mbështes ata që kanë nevojë për mbështetje, pa dallim!
Ditën e djeshme (e martë) artistët shqiptarë u solidarizuan me protestat në Amerikë për vrasjen e afro-amerikanit, George Floyd, duke ndarë me ndjekësit e tyre një fotografi me sfond të zi. Ky veprim i personazheve në ...
Telegrafi | 03-Jun-2020 14:24
Ditën e djeshme (e martë) artistët shqiptarë u solidarizuan me protestat në Amerikë për vrasjen e afro-amerikanit, George Floyd, duke ndarë me ndjekësit e tyre një fotografi me sfond të zi. Ky veprim i personazheve në ...

Këngëtarja shqiptare në New York tregon për sulmin ndaj saj nga disa protestues
Është larguar prej më shumë se dy dekadash nga Shqipëria, në një periudhë të vështirë si viti 1997, por e mbron gjithmonë me fanatizëm”vendin. Ajo ishte vetëm 16 vjeçe kur emigroi jashtë vendit dhe vitet që pasuan i ka ...
Lapsi | 03-Jun-2020 15:52
Është larguar prej më shumë se dy dekadash nga Shqipëria, në një periudhë të vështirë si viti 1997, por e mbron gjithmonë me fanatizëm”vendin. Ajo ishte vetëm 16 vjeçe kur emigroi jashtë vendit dhe vitet që pasuan i ka ...

Genc Prelvukaj paralajmëron albumin e ri
Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Genc Prelvukaj, është në përgatitje të albumit të tij të ri. Lajmin e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti bën ...
Telegrafi | 03-Jun-2020 13:12
Këngëtari i njohur i skenës shqiptare, Genc Prelvukaj, është në përgatitje të albumit të tij të ri. Lajmin e bëri të ditur përmes një postimi të ndarë me ndjekësit në llogarinë e tij personale, Instagram. I njëjti bën ...

Yazmin shfaq të pasmet e saj seksi (VIDEO)
Ylli i Towie, Yazmin Oukhellou ka ngritur temperaturat duke treguar të pasmet e saj në një palë veshje sportive rozë derisa ka shijuar një ecje të saj gjatë ditës E ajo ka qenë tepër e nxehtë gjatë koronavirusit ku ka ...
TetovaSot | 03-Jun-2020 22:42
Ylli i Towie, Yazmin Oukhellou ka ngritur temperaturat duke treguar të pasmet e saj në një palë veshje sportive rozë derisa ka shijuar një ecje të saj gjatë ditës E ajo ka qenë tepër e nxehtë gjatë koronavirusit ku ka ...

Rastet kur Yazmin ka rrëmbyer vëmendjen duke treguar të pasmet
Ylli i Towie, Yazmin Oukhellou është siguruar që me publikimin e një videoje, emri i saj të lakohet kudo, shkruan . Në videon e postuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet duke ushtruar ndërsa sytë e ndjekësve ...
Lajminet | 03-Jun-2020 22:29
Ylli i Towie, Yazmin Oukhellou është siguruar që me publikimin e një videoje, emri i saj të lakohet kudo, shkruan . Në videon e postuar në llogarinë e saj në Instagram, ajo shihet duke ushtruar ndërsa sytë e ndjekësve ...

Tayna papritur në vëmendjen botërore: Daily Mail e ngatërron me të dashurën e Tyga-s!
Ka qenë një gabim i cili në fakt, reperes nga Kosova në fakt i bëri më shumë mirë se keq, sepse ishte goxha publicitet për të. E përditëshmja britanike “Daily Mail” e ngatërroi Taynan me partneren e Tyga-s, ish-it të ...
Bordo | 03-Jun-2020 22:26
Ka qenë një gabim i cili në fakt, reperes nga Kosova në fakt i bëri më shumë mirë se keq, sepse ishte goxha publicitet për të. E përditëshmja britanike “Daily Mail” e ngatërroi Taynan me partneren e Tyga-s, ish-it të ...

Aurela Gaçe tregon se si arriti të mbajë formën e mirë, gjatë pandemisë
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka treguar herë pas here me postimet e ndryshme përkushtimin e saj ndaj sportit dhe stërvitjes në mënyrë të rregullt. Me anë të disa videove në llogarinë e saj në ...
Indeks Online | 03-Jun-2020 22:23
Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Aurela Gaçe ka treguar herë pas here me postimet e ndryshme përkushtimin e saj ndaj sportit dhe stërvitjes në mënyrë të rregullt. Me anë të disa videove në llogarinë e saj në ...

Yazmin shfaq të pasmet e saj seksi
Ylli i Towie, Yazmin Oukhellou ka ngritur temperaturat duke treguar të pasmet e saj në një palë veshje sportive rozë derisa ka shijuar një ecje të saj gjatë ditës E ajo ka qenë tepër e nxehtë gjatë koronavirusit ku ka ...
Gazeta Express | 03-Jun-2020 21:28
Ylli i Towie, Yazmin Oukhellou ka ngritur temperaturat duke treguar të pasmet e saj në një palë veshje sportive rozë derisa ka shijuar një ecje të saj gjatë ditës E ajo ka qenë tepër e nxehtë gjatë koronavirusit ku ka ...

Miriam Cani do ti bashkohet protestës pas abuzimit të së miturës në Shqipëri
Një vajzë 15-vjeçare u shantazhua dhe u përdhunua nga një 65-vjeçar që punonte si roje në shkollën ku ajo studionte, shkruan . Më 4 qershor, ora 16:00 do të mbahet një marshim paqësor te “Nënë Tereza”, në shenjë ...
Lajminet | 03-Jun-2020 21:07
Një vajzë 15-vjeçare u shantazhua dhe u përdhunua nga një 65-vjeçar që punonte si roje në shkollën ku ajo studionte, shkruan . Më 4 qershor, ora 16:00 do të mbahet një marshim paqësor te “Nënë Tereza”, në shenjë ...

Adelina si “Cherry on top”
Këngëtarja Adelina Ismaili është shfaqur më në formë se kurrë pas pandemisë, derisa ka pozuar para një torteje të punuar nga pastiçeria “Cherry on top” , të cilën e ka quajtur vepër arti E duket se diva kosovare e ka ...
Gazeta Express | 03-Jun-2020 20:40
Këngëtarja Adelina Ismaili është shfaqur më në formë se kurrë pas pandemisë, derisa ka pozuar para një torteje të punuar nga pastiçeria “Cherry on top” , të cilën e ka quajtur vepër arti E duket se diva kosovare e ka ...

Genta Ismajli bëhet sërish bjonde, befason me transformimin e ri
Këngëtarja e njohur nga Gjilani, Genta Ismajli, vazhdon t’i befasojë fansat me ndryshimet që ka bërë gjatë këtyre ditëve. Ndonëse po qëndron e izoluar në Zvicër prej disa muajsh, artistja po mban të azhurnuar ndjekësit ...
Telegrafi | 03-Jun-2020 11:22
Këngëtarja e njohur nga Gjilani, Genta Ismajli, vazhdon t’i befasojë fansat me ndryshimet që ka bërë gjatë këtyre ditëve. Ndonëse po qëndron e izoluar në Zvicër prej disa muajsh, artistja po mban të azhurnuar ndjekësit ...

CR7 shkon në stërvitje katër orë para bashkëlojtarëve për përgatitje individuale
Pesë herë fituesi i Topit të Artë është rikthyer në stërvitje te Juventus, derisa Italia po përgatitet për rifillimin e Serie A pas dyerve të mbyllura. Dhe sipas AS, Ronaldo ishte në fushën e stërvitjes katër orë para ...
Lajminet | 03-Jun-2020 20:01
Pesë herë fituesi i Topit të Artë është rikthyer në stërvitje te Juventus, derisa Italia po përgatitet për rifillimin e Serie A pas dyerve të mbyllura. Dhe sipas AS, Ronaldo ishte në fushën e stërvitjes katër orë para ...

Një ditë pas ditëlindjes, Kejvina shfaqet atraktive me fustanin e shkurtër
Kejvina Kthella dje e ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të, shkruan . Me këtë rast urimet drejt saj ishin të shumta, duke mos munguar dhuratat e befasitë. Modelja i falënderoj të gjithë me një postim në Instagram ku ...
Lajminet | 03-Jun-2020 19:58
Kejvina Kthella dje e ka festuar ditëlindjen e saj të 25-të, shkruan . Me këtë rast urimet drejt saj ishin të shumta, duke mos munguar dhuratat e befasitë. Modelja i falënderoj të gjithë me një postim në Instagram ku ...

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved