ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/07/2020 07:13

Basha me bizneset në prag falimenti dhe banorët e braktisur në Kombinat iu premton: Lekët e taksave do të shkojnë për qytetarët, jo për oligarkët

Basha me bizneset në prag falimenti dhe banorët e braktisur në Kombinat iu premton: Lekët e taksave do të shkojnë për qytetarët, jo për oligarkët
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u takua në Kombinat me biznese që tregojnë sesa shumë është përkeqësuar gjendja ekonomike si pasojë e mungesës së ndihmës nga qeveria. “Sektori farmaceutik në pikiatë. Kemi ...
BalkanWeb | 01-Jun-2020 17:08
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u takua në Kombinat me biznese që tregojnë sesa shumë është përkeqësuar gjendja ekonomike si pasojë e mungesës së ndihmës nga qeveria. “Sektori farmaceutik në pikiatë. Kemi ...

Basha takime me bizneset e vogla në Kombinat: Fundi i kësaj qeverie është i afërt, alternativa jonë rikthen normalitetin
TIRANA Kreu i PD, Lulzim Basha ka vijuar me takimet me bizneset e vogla tashmë në kryeqytet, në zonën e Kombinatit ku nuk sheh ndonjë ndryshim nga Shqipëria dhe gjendja e pandemisë. Basha thotë se konsumi ka rënë si ...
BalkanWeb | 01-Jun-2020 14:08
TIRANA Kreu i PD, Lulzim Basha ka vijuar me takimet me bizneset e vogla tashmë në kryeqytet, në zonën e Kombinatit ku nuk sheh ndonjë ndryshim nga Shqipëria dhe gjendja e pandemisë. Basha thotë se konsumi ka rënë si ...

Takimi me aleatët/ Shpëtim Idrizi i pari që mbërrin në selinë blu
Në orën 14:00 pritet që të nisë takimi i kreut të PD Lulzim Basha me aleatët në selinë blu.
Top Channel | 01-Jun-2020 13:53
Në orën 14:00 pritet që të nisë takimi i kreut të PD Lulzim Basha me aleatët në selinë blu.

Basha: Qytetarët e kanë kuptuar se fundi i Ramës është afër, ata do t’i bashkohen alternativës sonë
Kryetari i PD Lulzim Basha thekson se qytetarët e kanë kuptuar se fundi i kësaj qeverie është afër. Në një shënim në facebook teksa poston foto nga takimi me disa banorë në Kombinat, Basha shprehet i bindur se qytetarët ...
GazetaTema | 01-Jun-2020 14:44
Kryetari i PD Lulzim Basha thekson se qytetarët e kanë kuptuar se fundi i kësaj qeverie është afër. Në një shënim në facebook teksa poston foto nga takimi me disa banorë në Kombinat, Basha shprehet i bindur se qytetarët ...

Basha i “qan hallin” tregtarëve: Biznesi po falimenton, PD ka planin e ringritjes
Kryedemokrati Lulzim Basha u ndal sot ne Kombinat per tu takuar dhe per te degjuar tregetaret, se sa ka ndikuar Pandemia e Covid-19 ne biznesin e tyre. Gjate bisedes me kreun e Partise Demokratike , shume prej tyre nuk ...
VizionPlus | 01-Jun-2020 18:06
Kryedemokrati Lulzim Basha u ndal sot ne Kombinat per tu takuar dhe per te degjuar tregetaret, se sa ka ndikuar Pandemia e Covid-19 ne biznesin e tyre. Gjate bisedes me kreun e Partise Demokratike , shume prej tyre nuk ...

Basha takim me bizneset në Kombinat: Situatë tmerrshme ekonomike, ka vetëm një arsye dhe një emër
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 13:18 - 01/06/20 | mapo.al Kryetari i PD, Lulzim Basha ka vazhduar sot turin e takimeve me qytetarët në Kombinat të Tiranës, nisur nga situata e rëndë ekonomike në ...
Mapo | 01-Jun-2020 13:20
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook Publikuar në : 13:18 - 01/06/20 | mapo.al Kryetari i PD, Lulzim Basha ka vazhduar sot turin e takimeve me qytetarët në Kombinat të Tiranës, nisur nga situata e rëndë ekonomike në ...

Jorida Tabaku: Banka Botërore jep alarmin, Shqipëria kthehet 15 vjet pas, gjysma e popullsisë në varfëri
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku përmes një deklarate nga selia blu, tha se Banka Botërore ka parashikuar situatë të rëndë ekonomike për Shqipërinë gjatë krizës së COVID 19. “Mungesa e ndihmës nga ...
BalkanWeb | 01-Jun-2020 12:14
Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku përmes një deklarate nga selia blu, tha se Banka Botërore ka parashikuar situatë të rëndë ekonomike për Shqipërinë gjatë krizës së COVID 19. “Mungesa e ndihmës nga ...

Dështimi për të mbyllur në afatin e caktuar “Zgjedhoren”/ Ambasadorët ‘mësyjnë’ sot në selinë blu
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në mesditë të takohet ekspertët e Reformës Zgjedhore, në ambientet e Selisë së PD-së.
Top Channel | 01-Jun-2020 11:57
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në mesditë të takohet ekspertët e Reformës Zgjedhore, në ambientet e Selisë së PD-së.

“Dua të dal edhe unë”/ Qytetari i prish planet Bashës (VIDEO)
Kreu i PD, Lulzim Basha zhvilloi një takim me biznesin e vogël në Kombinat të Tiranës këtë të hënë. Videoja u regjistrua nga vetëm kryedemokrati, por teksa ai fliste, një qytetar mori vëmendjen. Në një moment ai ...
VizionPlus | 01-Jun-2020 15:41
Kreu i PD, Lulzim Basha zhvilloi një takim me biznesin e vogël në Kombinat të Tiranës këtë të hënë. Videoja u regjistrua nga vetëm kryedemokrati, por teksa ai fliste, një qytetar mori vëmendjen. Në një moment ai ...

Basha me bizneset në Kombinat: Edi Rama përgjegjës për shtimin e varfërisë, plani  i PD-së i jep fund Shqipërisë që punon për 5 oligarkë
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e stome ka qenë i pranishëm pranë disa bizneseve në Kombinat ku sipas tij situata ekonomike për këto biznese është e rënduar.
Top Channel | 01-Jun-2020 11:23
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ditën e stome ka qenë i pranishëm pranë disa bizneseve në Kombinat ku sipas tij situata ekonomike për këto biznese është e rënduar.

Zhvillimet e fundit politike/ Lulzim Basha pritet të takohet me aleatët në selinë e PD-së
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në mesditë të takohet me aleatët në selinë e partisë që ai drejton.
Top Channel | 01-Jun-2020 11:12
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha pritet që në mesditë të takohet me aleatët në selinë e partisë që ai drejton.

Tabaku: Mungesa e ndihmës nga qeveria po e kthen vendin 15 vjet pas
Alarmi i Bankës Botërore, mungesa e ndihmës nga qeveria po përhap varfërinë tek gjysma e shqiptarëve, duke e kthyer vendin 15 vjet pas. PD: Shpëtimi i vetëm, largimi i qeverisë së korruptuar dhe të paaftë të Edi Ramës. ...
VizionPlus | 01-Jun-2020 12:27
Alarmi i Bankës Botërore, mungesa e ndihmës nga qeveria po përhap varfërinë tek gjysma e shqiptarëve, duke e kthyer vendin 15 vjet pas. PD: Shpëtimi i vetëm, largimi i qeverisë së korruptuar dhe të paaftë të Edi Ramës. ...

Basha: Qytetarët janë lënë në mëshirë të fatit, një në dy familje ka prekur fundin. Unë si kryeministër jam shpëtimi juaj
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka lënë në “mëshirë të fatit”, ndërsa shtoi se një në dy familje në vend jeton në varfëri . Nga Kombinati, ku do të zhvillojë takime me bizneset e vogla ...
GazetaTema | 01-Jun-2020 10:44
Kreu i PD-së, Lulzim Basha, ka akuzuar kryeministrin Edi Rama se ka lënë në “mëshirë të fatit”, ndërsa shtoi se një në dy familje në vend jeton në varfëri . Nga Kombinati, ku do të zhvillojë takime me bizneset e vogla ...

Basha mesazh nga Kombinati: Rama harxhon mijëra euro për fundjava në Paris me charter, do mjaftonin për të mbajtur hapur bizneset
Kreu i PD, Lulzim Basha vijon turin e takimeve me biznesin e vogël ku është ndalur në Kombinat të Tiranës. Basha thotë se edhe këtu si në çdo vend tjetër situate është e njëjtë, biznese drejt falimentimit, lista ...
BalkanWeb | 01-Jun-2020 10:29
Kreu i PD, Lulzim Basha vijon turin e takimeve me biznesin e vogël ku është ndalur në Kombinat të Tiranës. Basha thotë se edhe këtu si në çdo vend tjetër situate është e njëjtë, biznese drejt falimentimit, lista ...

Basha në ‘Kombinat’: Lekët e taksave tuaja nuk do të shkojnë tek oligarkët
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u takua në Kombinat me biznese që tregojnë sesa shumë është përkeqësuar gjendja ekonomike si pasojë e mungesës së ndihmës nga qeveria. “Sektori farmaceutik në pikiatë. Kemi ...
Lapsi | 01-Jun-2020 16:56
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, u takua në Kombinat me biznese që tregojnë sesa shumë është përkeqësuar gjendja ekonomike si pasojë e mungesës së ndihmës nga qeveria. “Sektori farmaceutik në pikiatë. Kemi ...

Bujar Nishani i përgjigjet sërish Edi Ramës: Pushteti i kapur nga mafia përballë opozitës tek populli. Kuqezi mos rri po duku
Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka zgjedhur dy foto për t’iu përgjigjur sulmeve të maxhorancës kundër takimeve të kreut të opozitës me qytetarët. Nga një anë e fotos janë banorët e një lagjeje në Durrës, me të ...
GazetaTema | 31-May-2020 11:43
Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka zgjedhur dy foto për t’iu përgjigjur sulmeve të maxhorancës kundër takimeve të kreut të opozitës me qytetarët. Nga një anë e fotos janë banorët e një lagjeje në Durrës, me të ...

Basha: Rama i ka bërë paratë rrush e kumbulla, ikën për fundjava në Paris me charter
Kreu i demokratëve, Lulzim Basha është zhvendosur këtë të hënë në Kombinat, ku zhvilloi takime me pronarët e biznesit të vogël dhe banorët e zonës. Përmes një “video-live” në Facebook, lideri i PD-së theksoi se janë ...
VizionPlus | 01-Jun-2020 10:50
Kreu i demokratëve, Lulzim Basha është zhvendosur këtë të hënë në Kombinat, ku zhvilloi takime me pronarët e biznesit të vogël dhe banorët e zonës. Përmes një “video-live” në Facebook, lideri i PD-së theksoi se janë ...

Takimet e Bashës, Braçe-qytetarëve: Ju do deri në zgjedhje, më pas do ju harrojë
TIRANË, 1 qershor /MEDIAL – I. Vata/- Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar sot në lidhje me deklaratën e kryetarit të PD-së Lulzim Basha sot në Kombinat ku u shpreh se varfëria është ulur këmbëkryq në Shqipëri. ...
Medial | 01-Jun-2020 20:11
TIRANË, 1 qershor /MEDIAL – I. Vata/- Zëvendëskryeministri Erion Braçe ka reaguar sot në lidhje me deklaratën e kryetarit të PD-së Lulzim Basha sot në Kombinat ku u shpreh se varfëria është ulur këmbëkryq në Shqipëri. ...

Nishani publikon fotot: Dy modele, dy oferta! Pushteti i kapur nga mafia përballë opozitës tek populli
Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka zgjedhur dy foto për t’iu përgjigjur sulmeve të maxhorancës kundër takimeve të kreut të opozitës me qytetarët.
Top Channel | 31-May-2020 09:48
Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka zgjedhur dy foto për t’iu përgjigjur sulmeve të maxhorancës kundër takimeve të kreut të opozitës me qytetarët.

Ish-presidenti Nishani publikon fotot: Dy modele, dy oferta! Pushteti i kapur nga mafia përballë opozitës tek populli
TIRANË Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka zgjedhur dy foto për t’iu përgjigjur sulmeve të maxhorancës kundër takimeve të kreut të opozitës me qytetarët. Nga një anë e fotos janë banorët e një lagjeje në ...
BalkanWeb | 31-May-2020 09:43
TIRANË Ish-presidenti i Republikës Bujar Nishani ka zgjedhur dy foto për t’iu përgjigjur sulmeve të maxhorancës kundër takimeve të kreut të opozitës me qytetarët. Nga një anë e fotos janë banorët e një lagjeje në ...

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved