ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 02:28

Zyrtare, nga 1 Qershori hapen në të gjithë vendin palestrat, qendrat e internetit, parqet, mbeten të mbyllura nga deri te klubet e natës

Zyrtare, nga 1 Qershori hapen në të gjithë vendin palestrat, qendrat e internetit, parqet, mbeten të mbyllura nga deri te klubet e natës
Pas 3 muaj sot në të gjithë vendin u hoqën kufizimet e orarit të lëvizjeve për këmbësorët, mjetet dhe biçikletat. Po ashtu u hapën kufijtë tokësorë për lëvizjen e mjeteve dhe udhëtarëve, pa detyrim karantinimi, përveç ...
Monitor | 01-Jun-2020 15:56
Pas 3 muaj sot në të gjithë vendin u hoqën kufizimet e orarit të lëvizjeve për këmbësorët, mjetet dhe biçikletat. Po ashtu u hapën kufijtë tokësorë për lëvizjen e mjeteve dhe udhëtarëve, pa detyrim karantinimi, përveç ...

Shqipëria dhe Kosova rihapën kufijtë, radhë të gjata në Vërmicë
Shtetet e rajonit nga sot lehtësojnë masat për mbrojtje nga Koronavirusi. Pas rënies së numrit të të infektuarve në bazë ditore, Shqipëria dhe Kosova rihapën kufijtë tokësor dhe çerdhet. Në ditën e parë të lirisë për ...
Shprehja | 02-Jun-2020 01:25
Shtetet e rajonit nga sot lehtësojnë masat për mbrojtje nga Koronavirusi. Pas rënies së numrit të të infektuarve në bazë ditore, Shqipëria dhe Kosova rihapën kufijtë tokësor dhe çerdhet. Në ditën e parë të lirisë për ...

Qershori me masa të reja lehtësuese/ S’ka më zona të kuqe, nga sot të hapura kufijtë, plazhet, parqet, palestrat dhe futbolli
Muaji qershor ka filluar për Shqipërinë me masa të reja lehtësuese të cilat u prezantuan vetëm disa ditë më parë. Nga sot hapen kufijtë tokësorë, plazhet vetëm për strukturat akomoduese, parqet, palestrat, qendrat e ...
Lapsi | 01-Jun-2020 11:12
Muaji qershor ka filluar për Shqipërinë me masa të reja lehtësuese të cilat u prezantuan vetëm disa ditë më parë. Nga sot hapen kufijtë tokësorë, plazhet vetëm për strukturat akomoduese, parqet, palestrat, qendrat e ...

1 Qershor/ Hapen çerdhet dhe kopshtet! S’ka më orare për lëvizjen! Hapen plazhet, palestrat dhe kufijtë tokësorë
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari.
Top Channel | 01-Jun-2020 08:47
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari.

Shqipëria dhe Kosova rihapën kufijtë, radhë të gjata në Vërmicë
Shtetet e rajonit nga sot lehtësojnë masat për mbrojtje nga Koronavirusi. Pas rënies së numrit të të infektuarve në bazë ditore, Shqipëria dhe Kosova rihapën kufijtë tokësor dhe çerdhet. Në ditën e parë të lirisë për ...
Alsat-M | 01-Jun-2020 15:14
Shtetet e rajonit nga sot lehtësojnë masat për mbrojtje nga Koronavirusi. Pas rënies së numrit të të infektuarve në bazë ditore, Shqipëria dhe Kosova rihapën kufijtë tokësor dhe çerdhet. Në ditën e parë të lirisë për ...

Lirohen të tjera masa ndaj COVID-19
Nga sot nuk ka më kufizim oraresh për të dalë në rrugë apo dhe për bizneset. Janë të lira për të shëtitur e për t’u ulur tashmë edhe parqet, këndet e lojërave, palestrat, qendrat e internetit, kurset profesionale, ...
RTSH | 01-Jun-2020 14:38
Nga sot nuk ka më kufizim oraresh për të dalë në rrugë apo dhe për bizneset. Janë të lira për të shëtitur e për t’u ulur tashmë edhe parqet, këndet e lojërave, palestrat, qendrat e internetit, kurset profesionale, ...

Në Shqipëri nga sot hapen kufijtë, plazhet, çerdhet dhe kopshtet, pa kufizime
Kjo javë do të shënojë një fazë të re të hapjes së vendit. Prej kësaj të hëne, 1 qershor 2020, do të hapen kopshtet dhe çerdhet, duke zbatuar protokollet e sigurisë së miratuar. Po kështu do të hapen kufijtë tokësorë, ...
Zeri | 01-Jun-2020 11:41
Kjo javë do të shënojë një fazë të re të hapjes së vendit. Prej kësaj të hëne, 1 qershor 2020, do të hapen kopshtet dhe çerdhet, duke zbatuar protokollet e sigurisë së miratuar. Po kështu do të hapen kufijtë tokësorë, ...

Në Shqipëri nga sot hapen kufijtë, plazhet, çerdhet dhe kopshtet, pa kufizime
Shqipëria, duke nisur që nga dita e sotme nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra duke shënuar një tjetër fazë të lehtësimit të masave që u morën në përballje me COVID-19, përcjell albinfo.ch. Duhet theksuar se ...
AlbInfo | 01-Jun-2020 11:32
Shqipëria, duke nisur që nga dita e sotme nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra duke shënuar një tjetër fazë të lehtësimit të masave që u morën në përballje me COVID-19, përcjell albinfo.ch. Duhet theksuar se ...

Manastirliu njofton qytetarët: Ja çfarë do të hapet nga data 1 Qershor
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar njoftimin mbi planin e masave lehtësuese që do të fillojë nga data 1 Qershor. Sipas njoftimit do të hiqen kufizimet e lëvizjes në çdo zonë ...
ScanTv | 01-Jun-2020 09:55
Ministrja e Shëndetësisë dhe Mirëqenies Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar njoftimin mbi planin e masave lehtësuese që do të fillojë nga data 1 Qershor. Sipas njoftimit do të hiqen kufizimet e lëvizjes në çdo zonë ...

Hapen çerdhet, plazhet dhe kufijtë tokësorë në Shqipëri
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon edhe me ...
Telegrafi | 01-Jun-2020 09:02
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon edhe me ...

Nga sot s’ka më orare për lëvizjen! Hapen plazhet, kufijtë tokësorë pa detyrim vetëkarantinimi
Në 1 qershor shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19! Nga sot, nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Gjithashtu, në 1 ...
Saranda Web | 01-Jun-2020 09:51
Në 1 qershor shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19! Nga sot, nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Gjithashtu, në 1 ...

Marrin fund kufizimet: S’ka më zona të kuqe, nis lëvizja e lirë në vend. Hapen edhe kufijtë
Marrin fund kufizimet ne levizje, pamundesia per te qarkulluar me mjet pa orar dhe dalja jashte qyteteve. Qe sot “shuhen” zonat e kuqe, dhe te gjithe jane te lire te levizin si me pare, por me apelin e forte per kujdes, ...
GazetaTema | 01-Jun-2020 08:39
Marrin fund kufizimet ne levizje, pamundesia per te qarkulluar me mjet pa orar dhe dalja jashte qyteteve. Qe sot “shuhen” zonat e kuqe, dhe te gjithe jane te lire te levizin si me pare, por me apelin e forte per kujdes, ...

Hiqen kufizimet/ Nuk ka më zona të kuqe, nis lëvizja e lirë në vend. Sot hapen edhe kufijtë
Muaji qershor ka filluar për Shqipërinë me masa të reja lehtësuese të cilat u prezantuan disa ditë më parë nga vetë ministrja Manastirliu. Nga sot hapen kufijtë tokësorë, plazhet vetëm për strukturat akomoduese, parqet, ...
Telegraf | 01-Jun-2020 08:47
Muaji qershor ka filluar për Shqipërinë me masa të reja lehtësuese të cilat u prezantuan disa ditë më parë nga vetë ministrja Manastirliu. Nga sot hapen kufijtë tokësorë, plazhet vetëm për strukturat akomoduese, parqet, ...

Hapen kufijtë tokësorë, plazhet dhe palestrat në Shqipëri
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 në Shqipëri, dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon ...
Shprehja | 01-Jun-2020 09:20
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 në Shqipëri, dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon ...

Hapen kufijtë tokësorë, plazhet dhe palestrat në Shqipëri
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 në Shqipëri, dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon ...
Alsat-M | 01-Jun-2020 09:17
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 në Shqipëri, dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon ...

Nga kufijtë tokësorë tek plazhet/ Aktivitetet që do të rihapen sot
Duke filuar nga dita e sotme (1 qershor) do të fillojë rihapja e kopshtet dhe çerdheve duke zbatuar protokollet e sigurisë së miratuar. Teksa informoi planin e lehtësimit të masave, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta ...
VizionPlus | 01-Jun-2020 08:47
Duke filuar nga dita e sotme (1 qershor) do të fillojë rihapja e kopshtet dhe çerdheve duke zbatuar protokollet e sigurisë së miratuar. Teksa informoi planin e lehtësimit të masave, ministrja e Shëndetësisë, Ogerta ...

Nga sot hapen kufijtë, s’ka më zona të kuqe, plazhet, parqet, palestrat dhe futbolli
Lajmi i Fundit Nga sot hapen kufijtë, s’ka më zona të kuqe, plazhet, parqet, palestrat dhe futbolli Qershori ka filluar për Shqipërinë me masa të reja lehtësuese të cilat u prezantuan disa ditë më parë nga vetë ...
Lajmi i Fundit | 01-Jun-2020 09:17
Lajmi i Fundit Nga sot hapen kufijtë, s’ka më zona të kuqe, plazhet, parqet, palestrat dhe futbolli Qershori ka filluar për Shqipërinë me masa të reja lehtësuese të cilat u prezantuan disa ditë më parë nga vetë ...

Shqipëri, hapen plazhet, palestrat, kufijtë tokësorë dhe çerdhet
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket Covid-19 dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon edhe me ...
EkonomiaOnline | 01-Jun-2020 09:17
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket Covid-19 dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon edhe me ...

Shqipëri: Hapen plazhet, palestrat, kufijtë tokësorë dhe çerdhet
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket Covid-19 dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon edhe me ...
Klan Kosova | 01-Jun-2020 09:08
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket Covid-19 dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon edhe me ...

?Hapen plazhet, palestrat dhe kufijtë tokësorë në Shqipëri
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 në Shqipëri, dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon ...
Indeks Online | 01-Jun-2020 08:56
Nga sot shënohet edhe nisja e një faze tjetër me masa lehtësuese sa i përket COVID-19 në Shqipëri, dhe nuk do të ketë më zona të kuqe apo të gjelbra, që përkthehet në liri-dalje pa kufizime orari. Nga sot, e cila përkon ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved