ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 02:59

Sa vdekjeprurëse është dera ime? Shkenca zbulon metalin që vret koronavirusin

Sa vdekjeprurëse është dera ime? Shkenca zbulon metalin që vret koronavirusin
Kollitjet dhe teshtitjet padyshim përhapin sëmundje, por kur bëhet fjalë për koronavirusin, bravat, krahët e karrigeve dhe karriget mund të përbëjnë një rrezik më të madh të infeksionit. Ndotja sipërfaqësore kohët e ...
Koha.mk | 01-Jun-2020 23:53
Kollitjet dhe teshtitjet padyshim përhapin sëmundje, por kur bëhet fjalë për koronavirusin, bravat, krahët e karrigeve dhe karriget mund të përbëjnë një rrezik më të madh të infeksionit. Ndotja sipërfaqësore kohët e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved