ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:39

Hearts largon 15 lojtarë, në mesin e tyre edhe Donis Avdijajn

Hearts largon 15 lojtarë, në mesin e tyre edhe Donis Avdijajn
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 23:53
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...

Sipas KOK-ut skuadrat e sporteve tjera mund të fillojnë me stërvitje, por vetëm në bazë të rekomandimeve të OBSH
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...
Telegrafi | 01-Jun-2020 23:14
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...

Hasani: Nëse federatat dhe klubet i përmbahen udhëzimeve dhe këshillave të OBSH, mund të vendosin të fillojnë me stërvitje
Presidenti Hasani shprehu shqetësimin e madh të KOK-ut dhe federatave sportive, të cilat ishin në pritje që sot më 1 qershor të nisin edhe aktivitetet sportive. Sipas presidentit Hasani, të gjithë bashkëbiseduesit ...
Lajminet | 01-Jun-2020 23:50
Presidenti Hasani shprehu shqetësimin e madh të KOK-ut dhe federatave sportive, të cilat ishin në pritje që sot më 1 qershor të nisin edhe aktivitetet sportive. Sipas presidentit Hasani, të gjithë bashkëbiseduesit ...

“Nëse federatat dhe klubet i përmbahen udhëzimeve dhe këshillave të OBSH, mund të vendosin të fillojnë me stërvitje” Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefon
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...
Kosova Sot | 01-Jun-2020 23:24
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...

Besim Hasani konfirmon lajmin e madh për federatat: “Nëse i përmbahen udhëzimeve mund të fillojnë me stërvitje”
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka thënë se federatat sportive mund të rifillojnë me stërvitjet, në rast se ato dhe klubet i përmbahen udhëzimeve dhe këshillave të Organizatës Botërore të ...
AlMaKos | 01-Jun-2020 23:23
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, ka thënë se federatat sportive mund të rifillojnë me stërvitjet, në rast se ato dhe klubet i përmbahen udhëzimeve dhe këshillave të Organizatës Botërore të ...

'Nëse federatat dhe klubet i përmbahen udhëzimeve dhe këshillave të OBSH, mund të vendosin të fillojnë me stërvitje'
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...
Zeri | 01-Jun-2020 22:48
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...

“Nëse federatat dhe klubet i përmbahen udhëzimeve dhe këshillave të OBSH, mund të vendosin të fillojnë me stërvitje”
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 22:36
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...

Hasani: “Nëse federatat dhe klubet i përmbahen udhëzimeve dhe këshillave të OBSH, mund të vendosin të fillojnë me stërvitje”
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...
Indeks Online | 01-Jun-2020 22:30
Presidenti i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani, gjatë ditës së sotme ka pasur një agjendë të ngjeshur të bisedave telefonike, duke biseduar me ministrin e Shëndetësisë (MSH), Arben Vitia, ministren për Kulturë, ...

Paul George zgjedh pesëshen më të mirë të të gjitha kohërave në NBA – nuk ka vend për Jordan
Trajneri i mirënjohur, Ismet Munishi duke folur për vazhdimin e garave në futbollin e Kosovës, ka folur në lidhje me pakënaqësitë e klubeve si dhe kushtet e klubeve në përgjithësi. Munishi tha se nuk i kupton ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 09:34
Trajneri i mirënjohur, Ismet Munishi duke folur për vazhdimin e garave në futbollin e Kosovës, ka folur në lidhje me pakënaqësitë e klubeve si dhe kushtet e klubeve në përgjithësi. Munishi tha se nuk i kupton ...

Debatik Curri i reagon Ismet Munishit: FFK-ja nuk i ka lënë 22 xhiro, por më shumë
Trajneri i mirënjohur, Ismet Munishi duke folur për vazhdimin e garave në futbollin e Kosovës, ka folur në lidhje me pakënaqësitë e klubeve si dhe kushtet e klubeve në përgjithësi. Munishi tha se nuk i kupton ...
Zeri | 31-May-2020 23:16
Trajneri i mirënjohur, Ismet Munishi duke folur për vazhdimin e garave në futbollin e Kosovës, ka folur në lidhje me pakënaqësitë e klubeve si dhe kushtet e klubeve në përgjithësi. Munishi tha se nuk i kupton ...

Sporti po del më i rrezikshëm se sa puthja në buzë në Kosovë! A e dini pse?
Secili duhet të mendoj profesionalisht dhe me kokë të shëndoshë për sportin e Kosovës! Shqetësimet e trajnerit më të mirë shqiptar, Driton Kuka, janë të arsyeshme sepse sporti duhet të vazhdojë me masa ashtu si e sheh ...
AlMaKos | 31-May-2020 22:42
Secili duhet të mendoj profesionalisht dhe me kokë të shëndoshë për sportin e Kosovës! Shqetësimet e trajnerit më të mirë shqiptar, Driton Kuka, janë të arsyeshme sepse sporti duhet të vazhdojë me masa ashtu si e sheh ...

Kuka: Kosova nuk e ka vetëm futbollin, klubet po shuhen
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka kërkuar rifllimin e stërvitjeve edhe në sportet tjera, përveç futbollit. Me anë të një postimi në rrjetin social "Facebook", trajneri pejan ka thënë se "shumë klube po ...
Zeri | 31-May-2020 22:17
Trajneri i mirënjohur i xhudos, Driton Kuka ka kërkuar rifllimin e stërvitjeve edhe në sportet tjera, përveç futbollit. Me anë të një postimi në rrjetin social "Facebook", trajneri pejan ka thënë se "shumë klube po ...

Driton Kuka reagon ashpër ndaj ministrave Dumoshi e Vitia
Përmes një postimi në Facebook, Kuka ka thënë se kryetari i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani dhe ministrja e MKRS-së, Vlora Dumoshi, duhet të takohen me ministrin në detyrë të Shëndetësisë Arben Vitia dhe ...
Lajminet | 31-May-2020 22:11
Përmes një postimi në Facebook, Kuka ka thënë se kryetari i Komitetit Olimpik të Kosovës, Besim Hasani dhe ministrja e MKRS-së, Vlora Dumoshi, duhet të takohen me ministrin në detyrë të Shëndetësisë Arben Vitia dhe ...

E konfirmon Batatina, edhe dy lojtarë tjerë të Llapit mund të dalin në Evropë
Trajneri i xhudos, Driton Kuka ka reaguar përmes rrjeteve sociale ka kërkuar që të rifillojnë stërvitjet edhe në sportet tjera dhe jo vetëm në futboll. Ai ka thënë se shumë klube po shuhen dhe ka kërkuar që menjëherë të ...
GazetaBlic | 31-May-2020 22:05
Trajneri i xhudos, Driton Kuka ka reaguar përmes rrjeteve sociale ka kërkuar që të rifillojnë stërvitjet edhe në sportet tjera dhe jo vetëm në futboll. Ai ka thënë se shumë klube po shuhen dhe ka kërkuar që menjëherë të ...

Kuka: Me mijëra të rinj po e prisnin 1 qershorin për rifillimin e stërvitjeve
Pas prezantimit të masave lehtësuese nga ana e Qeverisë në detyrë, ka reaguar trajneri i mirënjohur i xhudos Driton Kuka. Sipas tij, me dhjetëra mijëra të rinj në Kosovë po e prisnin 1 qershorin për rifillimin e ...
Klan Kosova | 31-May-2020 21:59
Pas prezantimit të masave lehtësuese nga ana e Qeverisë në detyrë, ka reaguar trajneri i mirënjohur i xhudos Driton Kuka. Sipas tij, me dhjetëra mijëra të rinj në Kosovë po e prisnin 1 qershorin për rifillimin e ...

Reagon Driton Kuka: Kosova nuk ka veç futboll, klubet po shuhen
Trajneri i xhudos, Driton Kuka ka reaguar përmes rrjeteve sociale ka kërkuar që të rifillojnë stërvitjet edhe në sportet tjera dhe jo vetëm në futboll. Ai ka thënë se shumë klube po shuhen dhe ka kërkuar që menjëherë të ...
Indeks Online | 31-May-2020 21:20
Trajneri i xhudos, Driton Kuka ka reaguar përmes rrjeteve sociale ka kërkuar që të rifillojnë stërvitjet edhe në sportet tjera dhe jo vetëm në futboll. Ai ka thënë se shumë klube po shuhen dhe ka kërkuar që menjëherë të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved