ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:19

Rama gënjen “Le Monde”/ Dylgjeri: Teatrin e prishi korrupsioni o francezë! E prishi grykësia, mafia, oligarkia dhe Veliaj

Rama gënjen “Le Monde”/ Dylgjeri: Teatrin e prishi korrupsioni o francezë! E prishi grykësia, mafia, oligarkia dhe Veliaj
Nga Ylli Dylgjeri Rama gënjen “Le Monde” Në shqip do ta thoja:Rama gënjen edhe Botën. Nga Parisi na vjen një interviste e pisët, e pavertetë, e mbushur me pseudofakte, me referenca autorësh botëror për të shitur sërisht ...
Standard | 01-Jun-2020 22:57
Nga Ylli Dylgjeri Rama gënjen “Le Monde” Në shqip do ta thoja:Rama gënjen edhe Botën. Nga Parisi na vjen një interviste e pisët, e pavertetë, e mbushur me pseudofakte, me referenca autorësh botëror për të shitur sërisht ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved