ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:09

Prioriteti: FSHF mbështet fuqishëm futbollin e femrave

Prioriteti: FSHF mbështet fuqishëm futbollin e femrave
Leipzig ka arritur fitoren e radhës në Bundesligës. Skuadra e Leipzig ka fituar ndaj Koln në transfertë me rezultatin e thellë 2:4, raporton GazetaBlic Sport. Koln befasoi Leipzig në fillim të ndeshjes, pasi Cordoba ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 23:23
Leipzig ka arritur fitoren e radhës në Bundesligës. Skuadra e Leipzig ka fituar ndaj Koln në transfertë me rezultatin e thellë 2:4, raporton GazetaBlic Sport. Koln befasoi Leipzig në fillim të ndeshjes, pasi Cordoba ...

Werner kërcënon Lewandowskin, Leipzig vazhdon me fitore Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Leipzig. Edhe njëherë në listën e golashënuesve hyri Timo Werner. Ai shënoi një gol në fitoren 4-2 të Leipzig kundër...
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Leipzig. Edhe njëherë në listën e golashënuesve hyri Timo Werner. Ai shënoi një gol në fitoren 4-2 të Leipzig kundër Kolnit. Lexoni edhe: Zbulohet skenari: A do të jetë vendimi i ...
Kosova Sot | 01-Jun-2020 22:49
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Leipzig. Edhe njëherë në listën e golashënuesve hyri Timo Werner. Ai shënoi një gol në fitoren 4-2 të Leipzig kundër Kolnit. Lexoni edhe: Zbulohet skenari: A do të jetë vendimi i ...

Leipzigu “shtyp” Këlnin, ngjitet i treti
Leipzigu rifiton vendin e tretë në Bundesligë falë suksesit 2-4 në fushën e Këlnit, duke treguar se mbetet një skuadër më e fortë, të paktën për momentin, në ndeshjet jashtë. Edhe pse vendësit kaluan të parët në ...
SuperSport | 01-Jun-2020 22:45
Leipzigu rifiton vendin e tretë në Bundesligë falë suksesit 2-4 në fushën e Këlnit, duke treguar se mbetet një skuadër më e fortë, të paktën për momentin, në ndeshjet jashtë. Edhe pse vendësit kaluan të parët në ...

Kolni, 'kafshatë' e lehtë për RB Leipzigun
Është mbyllur java e 29-të në futbollin elitar gjermane me ndeshjen Koln - Red Bull Leipzig pa ndonjë befasi. Në ndeshjen e zhvilluar në "RE Stadion", RB Leipzig ka triumfuar kundër Kolnit me rezultat 2:4, shkruan ...
Zeri | 01-Jun-2020 22:36
Është mbyllur java e 29-të në futbollin elitar gjermane me ndeshjen Koln - Red Bull Leipzig pa ndonjë befasi. Në ndeshjen e zhvilluar në "RE Stadion", RB Leipzig ka triumfuar kundër Kolnit me rezultat 2:4, shkruan ...

Nota e Rexhbeçaj për ndeshjen ndaj Leipzig
Ndeshja pati shumë raste e gola, por në fund ia doli të triumfoi skuadra moderne e Leipzig. Këtë ndeshje luajti për 59 minuta edhe mesfushori Elvis Rexhbeçaj, i cili u vlerësua me notën 6.1. Patrick Schick, Christopher ...
Lajminet | 01-Jun-2020 22:33
Ndeshja pati shumë raste e gola, por në fund ia doli të triumfoi skuadra moderne e Leipzig. Këtë ndeshje luajti për 59 minuta edhe mesfushori Elvis Rexhbeçaj, i cili u vlerësua me notën 6.1. Patrick Schick, Christopher ...

Leipzig merr fitore të rëndësishme ndaj Koln
Ndeshja pati shumë raste e gola, por në fund ia doli të triumfoi skuadra moderne e Leipzig. Jhon Cordoba (7’) realizoi fillimisht për vendast, para se Patrick Schick (20’), Christopher Nkunku (38’) dhe Timo Werner (50’) ...
Lajminet | 01-Jun-2020 22:25
Ndeshja pati shumë raste e gola, por në fund ia doli të triumfoi skuadra moderne e Leipzig. Jhon Cordoba (7’) realizoi fillimisht për vendast, para se Patrick Schick (20’), Christopher Nkunku (38’) dhe Timo Werner (50’) ...

Werner kërcënon Lewandowskin, Leipzig vazhdon me fitore
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Leipzig. Edhe njëherë në listën e golashënuesve hyri Timo Werner. Ai shënoi një gol në fitoren 4-2 të Leipzig kundër Kolnit. Werner shënoi golin për 3-1 në minutën e 50’, derisa për ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 22:25
Tjetër ndeshje, tjetër fitore për Leipzig. Edhe njëherë në listën e golashënuesve hyri Timo Werner. Ai shënoi një gol në fitoren 4-2 të Leipzig kundër Kolnit. Werner shënoi golin për 3-1 në minutën e 50’, derisa për ...

Koln i shënon gol të bukur Leipzigut, Rexhbecaj i mrekullueshëm Koln është duke e mposhtur 1-0 RB Leipzigun. Jhon Cordoba shënoi për t’i kaluar në epërsi vendasit pas 7 minutave lojë, menjëherë pas një super rasti nga Timo Werner, që nuk...
Koln është duke e mposhtur 1-0 RB Leipzigun. Jhon Cordoba shënoi për t’i kaluar në epërsi vendasit pas 7 minutave lojë, menjëherë pas një super rasti nga Timo Werner, që nuk përfundoi në rrjetë. Lexoni edhe: Messi do të ...
Kosova Sot | 01-Jun-2020 21:55
Koln është duke e mposhtur 1-0 RB Leipzigun. Jhon Cordoba shënoi për t’i kaluar në epërsi vendasit pas 7 minutave lojë, menjëherë pas një super rasti nga Timo Werner, që nuk përfundoi në rrjetë. Lexoni edhe: Messi do të ...

Leipzig përmbys gjithçka, Nkunku vjen me gol të bukur
Leipzig ka përmbysur Kolnin dhe po fiton 2-1. Golin e epërsisë për mysafirët e ka realizuar talenti i ri francez, Christopher Nkunku. Ai shënoi një gol të bukur për 2-1 në minutën e 38’. Kujtojmë se për Kolnin nga ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 21:14
Leipzig ka përmbysur Kolnin dhe po fiton 2-1. Golin e epërsisë për mysafirët e ka realizuar talenti i ri francez, Christopher Nkunku. Ai shënoi një gol të bukur për 2-1 në minutën e 38’. Kujtojmë se për Kolnin nga ...

Reagon Leipzig, shënon ish sulmuesi i Romës
Leipzig ka reaguar menjëherë duke barazuar rezultatin në 1-1 kundër Kolnit. Ishte ish sulmuesi i Romës, Patrik Schick, ai që shënoi golin e barazimit në minutën e 20-të. Kujtojmë se për Kolnin nga minuta e parë po luan ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 20:59
Leipzig ka reaguar menjëherë duke barazuar rezultatin në 1-1 kundër Kolnit. Ishte ish sulmuesi i Romës, Patrik Schick, ai që shënoi golin e barazimit në minutën e 20-të. Kujtojmë se për Kolnin nga minuta e parë po luan ...

Koln i shënon gol të bukur Leipzigut, Rexhbecaj i mrekullueshëm
Koln është duke e mposhtur 1-0 RB Leipzigun. Jhon Cordoba shënoi për t’i kaluar në epërsi vendasit pas 7 minutave lojë, menjëherë pas një super rasti nga Timo Werner, që nuk përfundoi në rrjetë, raporton Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 20:53
Koln është duke e mposhtur 1-0 RB Leipzigun. Jhon Cordoba shënoi për t’i kaluar në epërsi vendasit pas 7 minutave lojë, menjëherë pas një super rasti nga Timo Werner, që nuk përfundoi në rrjetë, raporton Gazeta Express. ...

Koln i shënon gol të bukur Leipzigut
Koln është duke e mposhtur 1-0 RB Leipzigun. Jhon Cordoba shënoi për t’i kaluar në epërsi vendasit pas 7 minutave lojë, menjëherë pas një super rasti nga Timo Werner, që nuk përfundoi në rrjetë, raporton Gazeta Express.
Gazeta Express | 01-Jun-2020 20:44
Koln është duke e mposhtur 1-0 RB Leipzigun. Jhon Cordoba shënoi për t’i kaluar në epërsi vendasit pas 7 minutave lojë, menjëherë pas një super rasti nga Timo Werner, që nuk përfundoi në rrjetë, raporton Gazeta Express.

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved