ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:09

Kriza ekonomike mundësi për një model të ri ekonomik Kosovë-Shqipëri

Kriza ekonomike mundësi për një model të ri ekonomik Kosovë-Shqipëri
Ajo që duhet të bëhet tani është shfrytëzimi i kësaj situate ekonomike që ekonomitë tona, të Kosovës dhe të Shqipërisë, të dalin nga korniza e të vepruarit dhe të menduarit në të cilën janë tash e dy dekada. Ekonomitë ...
Lajminet | 01-Jun-2020 21:11
Ajo që duhet të bëhet tani është shfrytëzimi i kësaj situate ekonomike që ekonomitë tona, të Kosovës dhe të Shqipërisë, të dalin nga korniza e të vepruarit dhe të menduarit në të cilën janë tash e dy dekada. Ekonomitë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved