ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:09

Rikthehet futbolli në Kosovë, Prishtina pret Drenicën në kuadër të Kupës – Armend Thaqi pret fitore

Rikthehet futbolli në Kosovë, Prishtina pret Drenicën në kuadër të Kupës – Armend Thaqi pret fitore
Me ndeshjen gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, rifillon sërish futbolli. Pas një pauze më të gjatë se dy muaj, klubet tona rikthehen sërish në fushën e lojës, ndërsa ndeshja e ...
Telegrafi | 01-Jun-2020 21:34
Me ndeshjen gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, rifillon sërish futbolli. Pas një pauze më të gjatë se dy muaj, klubet tona rikthehen sërish në fushën e lojës, ndërsa ndeshja e ...

Kabashi – Munishit: “Trajner i dashur, fjalën duhet me mbajtë”
Një ndër lojtarët kyç të Drenicës, Hasan Hyseni beson se takimi ndaj Prishtinës do të jetë mjaft i vështirë. Prishtina do të mirëpresë Drenicën nesër me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, për ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 21:52
Një ndër lojtarët kyç të Drenicës, Hasan Hyseni beson se takimi ndaj Prishtinës do të jetë mjaft i vështirë. Prishtina do të mirëpresë Drenicën nesër me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, për ...

Hyseni: Udhëtojmë në Prishtinë veç për rezultat pozitiv
Pas tre muajsh pauzë, futbolli në Kosovë do të rifillojë nesër me ndeshjen Prishtina-Drenica. Dy klubet e mëdha kosovare do të takohen nesër nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, raporton GazetaBlic. ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 21:23
Pas tre muajsh pauzë, futbolli në Kosovë do të rifillojë nesër me ndeshjen Prishtina-Drenica. Dy klubet e mëdha kosovare do të takohen nesër nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, raporton GazetaBlic. ...

Prishtina – Drenica, statistikat e ndeshjeve të pasluftës
Mesfushori i Drenicës, Qemail Elshani mendon se takimi me Prishtinën është ndër duelet më të vështira – por gjithashtu edhe dueli më i rëndësishëm i skuadrës. Prishtina dhe Drenica takohen nesër me fillim nga ora 18:00 ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 20:41
Mesfushori i Drenicës, Qemail Elshani mendon se takimi me Prishtinën është ndër duelet më të vështira – por gjithashtu edhe dueli më i rëndësishëm i skuadrës. Prishtina dhe Drenica takohen nesër me fillim nga ora 18:00 ...

“Ndeshje e vështirë, por ne duam finalen”
Thaqi synon finalen e Kupës së Kosovës me Prishtinë Mbrojtësi i Prishtinës, Armend Thaqi, foli në prag të sfidës me Drenicën në Digitalb Kupën e Kosovës, duke e pranuar se ndaj këtij kundërshtari kryeqytetasit nuk do ta ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 20:35
Thaqi synon finalen e Kupës së Kosovës me Prishtinë Mbrojtësi i Prishtinës, Armend Thaqi, foli në prag të sfidës me Drenicën në Digitalb Kupën e Kosovës, duke e pranuar se ndaj këtij kundërshtari kryeqytetasit nuk do ta ...

Drenica, 100 mijë euro për fitimin e Digitalb Kupës
Drejtuesit e Drenicës kanë caktuar një shumë të majme si premio në rast se skuadra nga Skënderaj do të arrijë të fitojë Digitalb Kupën, duke siguruar edhe pjesëmarrjen në Europë. Kryetarja Mihane Kodra-Bekteshi ka ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 20:29
Drejtuesit e Drenicës kanë caktuar një shumë të majme si premio në rast se skuadra nga Skënderaj do të arrijë të fitojë Digitalb Kupën, duke siguruar edhe pjesëmarrjen në Europë. Kryetarja Mihane Kodra-Bekteshi ka ...

Prishtina-Drenica, rikthehet futbolli në Kosovë
Futbolli në Kosovë rikthehet me ndeshjen e parë gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, që do të luhet në “Fadil Vokrri”, nga ora 18:00. Sigurisht që kryeqytetasit, duke iu referuar ...
EkonomiaOnline | 01-Jun-2020 20:26
Futbolli në Kosovë rikthehet me ndeshjen e parë gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, që do të luhet në “Fadil Vokrri”, nga ora 18:00. Sigurisht që kryeqytetasit, duke iu referuar ...

Prishtina-Drenica, rikthehet futbolli në Kosovë
Futbolli në Kosovë rikthehet me ndeshjen e parë gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, që do të luhet në “Fadil Vokrri”, nga ora 18:00. Sigurisht që kryeqytetasit, duke iu referuar ...
Gazeta Express | 01-Jun-2020 20:23
Futbolli në Kosovë rikthehet me ndeshjen e parë gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, që do të luhet në “Fadil Vokrri”, nga ora 18:00. Sigurisht që kryeqytetasit, duke iu referuar ...

Elshani: Dëshirojmë kualifikimin në garat evropiane, premio e premtuar nga kryetarja na motivon
Mesfushori i Drenicës, Qemail Elshani mendon se takimi me Prishtinën është ndër duelet më të vështira – por gjithashtu edhe dueli më i rëndësishëm i skuadrës. Prishtina dhe Drenica takohen nesër me fillim nga ora 18:00 ...
AlMaKos | 01-Jun-2020 20:20
Mesfushori i Drenicës, Qemail Elshani mendon se takimi me Prishtinën është ndër duelet më të vështira – por gjithashtu edhe dueli më i rëndësishëm i skuadrës. Prishtina dhe Drenica takohen nesër me fillim nga ora 18:00 ...

Caktohen gjyqtarët e ndeshjeve gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës
Komisioni për delegimin e gjyqtarëve ka bërë të ditur emrat e personave zyrtarë për ndeshjet e para të gjysmëfinales së DigitAlb Kupës së Kosovës në futboll. Dueli ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit do ta drejtojë Visar ...
Telegrafi | 01-Jun-2020 17:08
Komisioni për delegimin e gjyqtarëve ka bërë të ditur emrat e personave zyrtarë për ndeshjet e para të gjysmëfinales së DigitAlb Kupës së Kosovës në futboll. Dueli ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit do ta drejtojë Visar ...

Orari i ngjeshur shkakton frikë te skuadrat para rikthimit të futbollit kosovar
Futbolli elitar kosovar rikthehet këtë javë, fillimisht me ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, e më pas me ndeshjet e Superligës. Orari i ndeshjeve do të jetë i ngjeshur për skuadrat, që e cila mund të sjellë ...
Zeri | 01-Jun-2020 19:56
Futbolli elitar kosovar rikthehet këtë javë, fillimisht me ndeshjet gjysmëfinale të Kupës së Kosovës, e më pas me ndeshjet e Superligës. Orari i ndeshjeve do të jetë i ngjeshur për skuadrat, që e cila mund të sjellë ...

Trajneri i njohur kosovar: Futbolli u ndal për një virus që mund të kalohet me ‘paracetamol’!
Mbrojtësi i djathtë i klubit të Drenicës, Përparim Osmani e cilëson si ndeshje të vështirë takimin e nesërm ndaj Prishtinës. Pas tre muajsh pauzë, futbolli në Kosovë do të rifillojë nesër me ndeshjen Prishtina-Drenica, ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 19:23
Mbrojtësi i djathtë i klubit të Drenicës, Përparim Osmani e cilëson si ndeshje të vështirë takimin e nesërm ndaj Prishtinës. Pas tre muajsh pauzë, futbolli në Kosovë do të rifillojë nesër me ndeshjen Prishtina-Drenica, ...

Ballkani – Feronikeli, Prishtina – Drenica, konfirmohen gjyqtarët e dy ndeshjeve
Dueli ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit do ta drejtojë Visar Kastrati, i cili do të jetë i shoqëruar nga Edmond Zeqiri dhe Fatmir Sekiraqa, ndërkohë Bardh Ajeti do të jetë gjyqtarë i katërt. Genc Nuzës i është besuar ...
Lajminet | 01-Jun-2020 18:29
Dueli ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit do ta drejtojë Visar Kastrati, i cili do të jetë i shoqëruar nga Edmond Zeqiri dhe Fatmir Sekiraqa, ndërkohë Bardh Ajeti do të jetë gjyqtarë i katërt. Genc Nuzës i është besuar ...

Publikohet momenti kur Eros Grezda godet me grusht sulmuesin kroat
Skuadra e Drenicës ka përforcuar shtabin teknik një ditë para ndeshjes së DigitAlb Kupës së Kosovës. Hivzi Ahmeti është ndihmës trajneri i ri i klubit të Drenicës, raporton GazetaBlicSport. Përveç Brahim Vojvodës, tani ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 18:12
Skuadra e Drenicës ka përforcuar shtabin teknik një ditë para ndeshjes së DigitAlb Kupës së Kosovës. Hivzi Ahmeti është ndihmës trajneri i ri i klubit të Drenicës, raporton GazetaBlicSport. Përveç Brahim Vojvodës, tani ...

Futbollisti i infektuar i KF Renova: Kujdesuni për shëndetin tuaj dhe familjeve tuaja
Komisioni për delegimin e gjyqtarëve ka bërë të ditur emrat e ‘këmishëzinjëve’ që do të ndajnë drejtësinë në ndeshjet e gjysmëfinales së DigitAlb Kupës së Kosovës. ‘Bibili’ kryesor për ta gjykuar ndeshjen ndërmjet ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 17:53
Komisioni për delegimin e gjyqtarëve ka bërë të ditur emrat e ‘këmishëzinjëve’ që do të ndajnë drejtësinë në ndeshjet e gjysmëfinales së DigitAlb Kupës së Kosovës. ‘Bibili’ kryesor për ta gjykuar ndeshjen ndërmjet ...

Drenica përforcon shtabin teknik një ditë para ndeshjes me Prishtinën
Me ndeshjen gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, rifillon sërish futbolli në vendin tonë. Prishtina dhe Drenica takohen nesër me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 17:41
Me ndeshjen gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës ndërmjet Prishtinës dhe Drenicës, rifillon sërish futbolli në vendin tonë. Prishtina dhe Drenica takohen nesër me fillim nga ora 18:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”, ...

Caktohen gjyqtarët e ndeshjeve gjysmëfinale të Digitalb Kupës së Kosovës
Komisioni për delegimin e gjyqtarëve ka bërë të ditur emrat e personave zyrtarë për ndeshjet e para të gjysmëfinales së DigitAlb Kupës së Kosovës në futboll. Dueli ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit do ta drejtojë Visar ...
EkonomiaOnline | 01-Jun-2020 17:20
Komisioni për delegimin e gjyqtarëve ka bërë të ditur emrat e personave zyrtarë për ndeshjet e para të gjysmëfinales së DigitAlb Kupës së Kosovës në futboll. Dueli ndërmjet Ballkanit dhe Feronikelit do ta drejtojë Visar ...

Kodra-Bekteshi: Kemi besim të plotë në treshen e gjyqtarëve për gjysmëfinalen e nesërme
Janë deleguar gjyqtarët e ndeshjeve të DigitAlb Kupës së Kosovës. Gjysmëfinalet e DigitAlb Kupës së Kosovës fillojnë nesër me takimin Prishtina – Drenica, që luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 18:00, ...
GazetaBlic | 01-Jun-2020 17:17
Janë deleguar gjyqtarët e ndeshjeve të DigitAlb Kupës së Kosovës. Gjysmëfinalet e DigitAlb Kupës së Kosovës fillojnë nesër me takimin Prishtina – Drenica, që luhet në stadiumin “Fadil Vokrri”, me fillim nga ora 18:00, ...

Thaqi: Ndeshje e vështirë, por ne e duam finalen
Me ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ndërmjet FC Prishtinës dhe Drenicës, rifillon sërish futbolli. Është kjo ndeshja e parë e gjysmëfinales dhe ku FC Prishtina konsiderohet favorit. Por, sa ka lënë pasoja pauza ...
Zeri | 01-Jun-2020 17:08
Me ndeshjen gjysmëfinale të Kupës së Kosovës ndërmjet FC Prishtinës dhe Drenicës, rifillon sërish futbolli. Është kjo ndeshja e parë e gjysmëfinales dhe ku FC Prishtina konsiderohet favorit. Por, sa ka lënë pasoja pauza ...

Flet kapiteni i Prishtinës para sfidës me Drenicën
Futbolli kosovar ritkthehet nesër pas dy muaj pezullim për shkak të pandemisë së koroanvirusit. Ndeshja e parë e cila do të zhvillohet është ajo ndërmjet Prishtinës dhe DRenicës, të cilat takohen në kuadër të ...
Indeks Online | 01-Jun-2020 17:08
Futbolli kosovar ritkthehet nesër pas dy muaj pezullim për shkak të pandemisë së koroanvirusit. Ndeshja e parë e cila do të zhvillohet është ajo ndërmjet Prishtinës dhe DRenicës, të cilat takohen në kuadër të ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved