ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 07/07/2020 05:46

Konfirmohen 3 raste të reja me COVID, shkon në 227 numri i të prekurve në Kosovë. Një pacient fiton betejën me virusin

Konfirmohen 3 raste të reja me COVID, shkon në 227 numri i të prekurve në Kosovë. Një pacient fiton betejën me virusin
Ka shkuar ne 227 numri i te prekurve me COVID ne Kosove. Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një person nga ...
BalkanWeb | 10-Apr-2020 07:20
Ka shkuar ne 227 numri i te prekurve me COVID ne Kosove. Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një person nga ...

Koronavirusi në Kosovë/ Grupmoshat më të infektuara janë 20-39 vjeç
Koronavirusi që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tani, ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...
Telegraf | 09-Apr-2020 20:34
Koronavirusi që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tani, ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...

Një i shëruar dhe tri raste të reja, totali 7 të vdekur dhe 227 të infektuar në Kosovë
Janë konfirmuar edhe tre raste të reja me Koronavirus në Kosovë. Sipas IKPSHPK-së që të tri janë raste kontakte dhe tash vlera totale e të prekurve në Kosovë me këtë virus ka shkuar në 227 me shtatë raste që kanë ...
Monitor | 10-Apr-2020 10:27
Janë konfirmuar edhe tre raste të reja me Koronavirus në Kosovë. Sipas IKPSHPK-së që të tri janë raste kontakte dhe tash vlera totale e të prekurve në Kosovë me këtë virus ka shkuar në 227 me shtatë raste që kanë ...

Konfirmohen 3 raste të reja me Covid-19 në Kosovë
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke e çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe ...
Lapsi | 10-Apr-2020 09:10
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke e çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe ...

Një i shëruar dhe tri raste të reja me COVID-19 – shkon në 227 numri i të infektuarve në Kosovë
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 22:58
Instituti i Shëndetësisë Publike në Kosovë, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe tre raste pozitive me COVID-19, duke çuar kështu në 227 numrin e personave të infektuar. Po ashtu IKSHPK thekson se është shëruar edhe një ...

Edhe 2 raste të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët jetojnë në pjesën veriore të ...
Arbresh | 10-Apr-2020 14:22
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët jetojnë në pjesën veriore të ...

Edhe 2 të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan radioja “KontaktPlus”. Lajmin e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj, të cilët ...
Zeri | 10-Apr-2020 14:15
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan radioja “KontaktPlus”. Lajmin e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj, të cilët ...

Edhe disa raste të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan Radio KontaktPlus. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët ...
Indeks Online | 10-Apr-2020 14:12
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan Radio KontaktPlus. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët ...

Edhe 2 të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët jetojnë në pjesën veriore të ...
EkonomiaOnline | 10-Apr-2020 14:08
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për dy meshkuj të cilët jetojnë në pjesën veriore të ...

Edhe 2 të infektuar me COVID-19 në veri të Mitrovicës
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan Radio KontaktPlus, transmeton Gazeta Express. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 14:05
Në veri të Mitrovicës janë konfirmuar edhe dy raste të reja me COVID-19, shkruan Radio KontaktPlus, transmeton Gazeta Express. Lajmi e ka konfirmuar epidemiologu Aleksander Antonijeviq, duke potencuar se bëhet fjalë për ...

Kosovë, 227 me covid, 38 të shëruar
Shënohen 3 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, duke e çuar numrin total të të infektuarve në 227, ndërsa 1 person është shëruar duke e çuar në 38 numrin e përgjithshëm të të shëruarve, informon Instituti Kombëtar i ...
RTSH | 10-Apr-2020 13:50
Shënohen 3 raste të reja me COVID-19 në Kosovë, duke e çuar numrin total të të infektuarve në 227, ndërsa 1 person është shëruar duke e çuar në 38 numrin e përgjithshëm të të shëruarve, informon Instituti Kombëtar i ...

6 rastet në Pejë me Covid 19, njëri prej tyre në gjendje më të rëndë
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet që të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...
Arbresh | 10-Apr-2020 13:31
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet që të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...

Coronavirusi në Kosovë- grupmoshat më të infektuara 20-39 vjeç
Virusi COVID-19, që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tash ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...
Telegrafi | 09-Apr-2020 20:14
Virusi COVID-19, që nga 13 marsi kur u paraqit për herë të parë në Kosovë e deri më tash ka infektuar 224 persona, 37 prej të infektuarve janë shëruar kurse 6 kanë humbur jetën. Komuna e cila ka më së shumti raste është ...

6 rastet në Pejë me COVID-19, njëri prej tyre në gjendje më të rëndë
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...
Gazeta Express | 10-Apr-2020 12:56
Gjashtë raste me koronavirus janë konfirmuar deri tani në Komunën e Pejës. Mbrëmë nga kjo komunë janë përcjellë mostrat edhe për një rast të dyshuar dhe rezultatet pritet të dalin sot gjatë ditës. Për gjendjen atje ...

IKSHPK: Mos dilni jashtë, ajri sot i pashëndetshëm
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë i ka porositur qytetarët që sot të qëndrojnë sa më shumë mbyllur. Kjo sepse, ajri në vend është shumë i dëmshëm, shkruan Insajderi. Sipas matjeve të ajrit nga......
Zeri | 10-Apr-2020 12:10
Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik në Kosovë i ka porositur qytetarët që sot të qëndrojnë sa më shumë mbyllur. Kjo sepse, ajri në vend është shumë i dëmshëm, shkruan Insajderi. Sipas matjeve të ajrit nga......

IKSHPK: Qëndroni në shtëpi, ajri sot nuk është i shëndetshëm
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi. IKSHPK në apelin e bërë përmes faqes së saj zyrtare në Facebook për qëndrim në shtëpi thekson se ajri sot në ...
Medial | 10-Apr-2020 12:02
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi. IKSHPK në apelin e bërë përmes faqes së saj zyrtare në Facebook për qëndrim në shtëpi thekson se ajri sot në ...

IKSHPK: Qëndroni në shtëpi, ajri sot nuk është i shëndetshëm
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi. IKSHPK në apelin e bërë përmes faqes së saj zyrtare në Facebook për qëndrim në shtëpi thekson se ajri sot në ...
Klan Kosova | 10-Apr-2020 11:57
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës i ka bërë thirrje qytetarëve që të qëndrojnë në shtëpi. IKSHPK në apelin e bërë përmes faqes së saj zyrtare në Facebook për qëndrim në shtëpi thekson se ajri sot në ...

IKSHPK: Ajri sot nuk është i shëndetshëm, qëndroni në shtëpi
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët, raporton . Në llogarinë zyrtare të IKSHPK’së, nga instituti kanë bërë thirrje që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të ...
Lajminet | 10-Apr-2020 11:55
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët, raporton . Në llogarinë zyrtare të IKSHPK’së, nga instituti kanë bërë thirrje që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të ...

IKSHPK: Ajri sot nuk është i shëndetshëm, qëndroni në shtëpi
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët. Në llogarinë zyrtare të IKSHPK-së, kërkohet që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të qëndrojnë në shtëpi. Kjo pasi që sot ...
Arbresh | 10-Apr-2020 11:44
Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës ka bërë sot një apel për qytetarët. Në llogarinë zyrtare të IKSHPK-së, kërkohet që personat e ndjeshëm dhe me sëmundje kronike të qëndrojnë në shtëpi. Kjo pasi që sot ...

Infektohet edhe djali i Vuçiç/ Në Maqedoninë e Veriut numri i viktimave shkon në 30
Serbia vijon te kryesoje listen e vendeve te rajonit me numrin me te larte te te infektuarve I cili ka shkuar ne 2.666 persona te prekur. Mes tyre pozitiv ka rezultuar dhe djali i madh i presidentit serb Aleksandar ...
VizionPlus | 09-Apr-2020 14:36
Serbia vijon te kryesoje listen e vendeve te rajonit me numrin me te larte te te infektuarve I cili ka shkuar ne 2.666 persona te prekur. Mes tyre pozitiv ka rezultuar dhe djali i madh i presidentit serb Aleksandar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved