ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 09/07/2020 07:01

Lajm i mirë nga Infektivi, shërohen edhe 15 persona të infektuar me COVID-19

Lajm i mirë nga Infektivi, shërohen edhe 15 persona të infektuar me COVID-19
Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “
BalkanWeb | 31-Mar-2020 23:28
Një lajm i mirë vjen nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “

Lajmi i mirë: Edhe 15 persona të shëruar nga koronavirusi në Shqipëri
Gjatë ditës së sotme janë regjistruar si të shëruar edhe 15 persona nga koronavirusi. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “ LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT ...
GazetaTema | 31-Mar-2020 23:54
Gjatë ditës së sotme janë regjistruar si të shëruar edhe 15 persona nga koronavirusi. Kryeministri Edi Rama njofton në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “ LAJM I MIRË: 15 TË SHËRUAR SOT ...

Një lajm i mirë nga Infektivi, shkon në 52 numri i të shëruarve, Manastirliu: Ja sa persona lanë sot spitalin
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.
Top Channel | 31-Mar-2020 20:52
TIRANË- 5 pacientë të tjerë kanë mund CoVid-19 duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre.

Mbi 12 ditë në terapi intensive, lënë Infektivin 5 pacientë të tjerë me koronavirus, shkon në 52 numri i të shëruarve
Pesë pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus kanë lënë sot spitalin Infektiv, duke e çuar në 52 numrin e të shëruarve nga virusi vdekjeprurës. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 20:48
Pesë pacientë të tjerë të infektuar me koronavirus kanë lënë sot spitalin Infektiv, duke e çuar në 52 numrin e të shëruarve nga virusi vdekjeprurës. Lajmi bëhet i ditur nga ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ...

Nga pensionet, lejet, autorizimet, ndihmat, Rama tregon rastet e zgjidhura: Komisionet e KEMP-it nuk funksionojë, qytetarët që s’paraqiten do paguhen pa problem
Kryeministri Edi Rama në komunikimin e përditshëm me qytetarët ka shpalosur çështjet e zgjidhura që janë kryesisht lidhur me pensionet, asistimet, ilaçet, operacionet mjekësore, autorizimet etj. Rama siguroi se ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 20:14
Kryeministri Edi Rama në komunikimin e përditshëm me qytetarët ka shpalosur çështjet e zgjidhura që janë kryesisht lidhur me pensionet, asistimet, ilaçet, operacionet mjekësore, autorizimet etj. Rama siguroi se ...

Lajm shumë i hidhur/ Ndërrojnë jetë nga Koronavirusi dy persona të tjerë në Shqipëri
Kanë ndërruar jetë edhe dy persona të tjerë për shkak të Koronavirusit në Shqipëri duke e çuar numrin në 15.
Top Channel | 31-Mar-2020 18:36
Kanë ndërruar jetë edhe dy persona të tjerë për shkak të Koronavirusit në Shqipëri duke e çuar numrin në 15.

Franca, Anglia dhe SHBA pa “frena” numër i frikshëm viktimash
COVID-19 është duke u përhapur me shpejtësi të madhe në mjafte të Europës por edhe më gjërë duke shkaktuar gjithashtu edhe numër të lartë viktimash. Franca po regjistron rekorde nga dita në ditë për fat të keq tek ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 23:01
COVID-19 është duke u përhapur me shpejtësi të madhe në mjafte të Europës por edhe më gjërë duke shkaktuar gjithashtu edhe numër të lartë viktimash. Franca po regjistron rekorde nga dita në ditë për fat të keq tek ...

Dalin nga Infektivi 5 pacientë, 2 prej tyre ishin disa ditë në gjëndje të rëndë
Përvec rasteve fatkeqe të tre personave që kanë humbur jetën vetëm këtë të martë, nga spitali Infektiv vijnë edhe lajme të mira. Ministrja Manastirliu konfirmoi se pesë pacientë nga Tirana, Fieri dhe Kavaja kanë lënë ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 22:57
Përvec rasteve fatkeqe të tre personave që kanë humbur jetën vetëm këtë të martë, nga spitali Infektiv vijnë edhe lajme të mira. Ministrja Manastirliu konfirmoi se pesë pacientë nga Tirana, Fieri dhe Kavaja kanë lënë ...

Bilanc i rëndë ditor në Serbi, 7 të vdekur e 112 pacientë të rinj
Në Serbi, 900 persona janë infektuar me koronavirus, prej tyre 23 kanë humbur jeten. Kjo e martë ka qënë e rëndë pasi janë regjistruar 7 viktima, bilanci më I rëndë ditor. Por shifra të larta kanë ardhur edhe nga të ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 21:45
Në Serbi, 900 persona janë infektuar me koronavirus, prej tyre 23 kanë humbur jeten. Kjo e martë ka qënë e rëndë pasi janë regjistruar 7 viktima, bilanci më I rëndë ditor. Por shifra të larta kanë ardhur edhe nga të ...

Tragjike/ Ndërrojnë jetë 2 pacientë me COVID-19 tek Infektivi, shkon në 15 numri i viktimave
Lajme tragjike vijnë nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave ...
BalkanWeb | 31-Mar-2020 18:25
Lajme tragjike vijnë nga Spitali Infektiv, ku po kurohen pacientët e infektuar me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave ...

Lajm i mirë nga Infektivi/ Shkon në 52 numri i të shëruarve nga koronavirusi
Plot 5 pacientë të tjerë kanë mund koronavirusin duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila shkruan ...
Telegraf | 31-Mar-2020 21:39
Plot 5 pacientë të tjerë kanë mund koronavirusin duke lënë ambientet e spitalit dhe duke u kthyer shëndoshë e mirë në shtëpitë e tyre. Lajmin e mirë e ka dhënë ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu e cila shkruan ...

Mbyllja e kufijve/ Lajme jep lajmin e mirë për shqiptarët në Greqi: Ata që janë me leje…
Kryeministri i vendit Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë shqiptarët që ndodhen në Greqi me leje 90 ditore siç parashikohet nga ligji për Shengen.
Top Channel | 31-Mar-2020 18:00
Kryeministri i vendit Edi Rama ka dhënë një lajm të mirë për të gjithë shqiptarët që ndodhen në Greqi me leje 90 ditore siç parashikohet nga ligji për Shengen.

Ndërrojnë jetë edhe 2 pacientë të tjerë në spitalin infektiv për shkak të koronavirusit
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 në Shqipëri. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po ...
GazetaTema | 31-Mar-2020 18:28
Ministria e Shëndetësisë njofton se dy pacientë të tjerë kanë ndërruar jetë në spital, duke e çuar në 15 numrin e viktimave nga COVID-19 në Shqipëri. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po ...

20 raste të reja në 24 orë. 243 numri i të prekurve, 52 i të shëruarve
Njoftimi i MSH Lajmi i mire eshte qe gjate 24 oreve te fundit kemi 8 paciente te sheruar duke e çuar numrin e te sheruarve nga COVID-19 ne 52. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 129 ...
ikub.al | 31-Mar-2020 12:26
Njoftimi i MSH Lajmi i mire eshte qe gjate 24 oreve te fundit kemi 8 paciente te sheruar duke e çuar numrin e te sheruarve nga COVID-19 ne 52. Shperndarja gjeografike e rasteve pozitive, eshte si vijon: – Tirane 129 ...

49 të vdekur në Greqi, mbi 1300 të infektuar me koronavirus
Numri i përgjithshëm i viktimave në Greqi ka arritur në 49. Tre pacientë humbën jetën paraditen e kësaj të marte. Viktimat ishin të moshuar, që vuanin nga sëmundje të tjera. Numri i të infektuarve në Greqi ka shkuar ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 19:54
Numri i përgjithshëm i viktimave në Greqi ka arritur në 49. Tre pacientë humbën jetën paraditen e kësaj të marte. Viktimat ishin të moshuar, që vuanin nga sëmundje të tjera. Numri i të infektuarve në Greqi ka shkuar ...

COVID-19/ MSH: Ndërrojnë jetë dy pacientë tek Infektivi
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në ...
Mapo | 31-Mar-2020 18:24
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook mapo.al Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në ...

Koronavirusi në Shqipëri/ Arrin në 15 numri i viktimave
Dy pacientë të infektuar me koronavirus kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin ...
Telegraf | 31-Mar-2020 19:14
Dy pacientë të infektuar me koronavirus kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin ...

Vdesin kavajasi dhe hasjani, 15 viktima në Shqipëri nga COVID-19
Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin infektiv, teksa ndërroi jetë në ...
VizionPlus | 31-Mar-2020 18:29
Dy pacientë kanë ndërruar jetë në spitalin infektiv, të konfirmuar me COVID-19. Pacienti 77-vjeçar I. B., nga Kavaja, i konfirmuar me COVID-19 po trajtohej prej 2 javësh në spitalin infektiv, teksa ndërroi jetë në ...

Rama: Shërohen 15 persona të infektuar me COVID-19
Një lajm i mirë vjen nga kryeministri në mbrëmje Edi Rama shkroi në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “
Lapsi | 31-Mar-2020 23:57
Një lajm i mirë vjen nga kryeministri në mbrëmje Edi Rama shkroi në “Facebook” se gjatë ditës së sotme janë shëruar 15 të infektuar. “

381 të vdekur në 24 orët e fundit nga Covid-19
Në Mbretërinë e Bashkuar, ka patur një rritje të frikshme të faltaliteteve në 24 orët e fundit, si pasojë e koronavirusit. Sipas shifrave të publikuara nga Departamenti i Shëndetit, 381 persona kanë humbur jetën në një ...
Telegraf | 31-Mar-2020 17:55
Në Mbretërinë e Bashkuar, ka patur një rritje të frikshme të faltaliteteve në 24 orët e fundit, si pasojë e koronavirusit. Sipas shifrave të publikuara nga Departamenti i Shëndetit, 381 persona kanë humbur jetën në një ...

123...>>

Lajmet Kryesore

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved