ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/08/2020 03:35

Reali në ballë të luftës ndaj COVID-19, kthen “Santiago Bernabeun” në depo

Reali në ballë të luftës ndaj COVID-19, kthen “Santiago Bernabeun” në depo
Real Madridi, në ballë të luftën kundër Koronavirusit, që ka mbërthyer prej ditësh kryeqytetin e Spanjës dhe je jo vetem. Klubi mbretëror ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit që ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 16:45
Real Madridi, në ballë të luftën kundër Koronavirusit, që ka mbërthyer prej ditësh kryeqytetin e Spanjës dhe je jo vetem. Klubi mbretëror ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit që ...

Në kohën kur Spanja po përballet me koronavirusin, Reali bën gjestin e madh
Në kohën kur Spanja po përballet me virusin Covid-19, gjest i madh nga Real Madrid. Real Madridi vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër koronavirusit. Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do ...
AlMaKos | 27-Mar-2020 00:58
Në kohën kur Spanja po përballet me virusin Covid-19, gjest i madh nga Real Madrid. Real Madridi vazhdon të përkulet në luftën që qyteti i tyre ka kundër koronavirusit. Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do ...

Real Madridi vjen me një gjest të madh, shndërron Bernabeun në depo për furnizime mjekësore në luftën kundër coronavirusit
Real Madridi e ka shndërruar stadiumin e tyre Santiago Bernabeu në një depo për furnizime mjekësore për të ndihmuar luftimin e përhapjes së pandemisë së coronavirusit e njohur si Covid-19. Sipas gazetës El Mundo ...
E Dua Sportin | 26-Mar-2020 16:59
Real Madridi e ka shndërruar stadiumin e tyre Santiago Bernabeu në një depo për furnizime mjekësore për të ndihmuar luftimin e përhapjes së pandemisë së coronavirusit e njohur si Covid-19. Sipas gazetës El Mundo ...

Real Madridi vjen me një gjest të madh, shndërron Bernabeun në depo për furnizime mjekësore në luftën kundër coronavirusit
Real Madridi e ka shndërruar stadiumin e tyre Santiago Bernabeu në një depo për furnizime mjekësore për të ndihmuar luftimin e përhapjes së pandemisë së coronavirusit e njohur si Covid-19. Sipas gazetës El Mundo ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 16:01
Real Madridi e ka shndërruar stadiumin e tyre Santiago Bernabeu në një depo për furnizime mjekësore për të ndihmuar luftimin e përhapjes së pandemisë së coronavirusit e njohur si Covid-19. Sipas gazetës El Mundo ...

Reali në ballë të luftës ndaj COVID-19, kthen “Santiago Bernabeun” në depo
Real Madridi, në ballë të luftën kundër Koronavirusit, që ka mbërthyer prej ditësh kryeqytetin e Spanjës dhe je jo vetwm. Klubi mbretëror ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit që ...
SuperSport | 26-Mar-2020 16:18
Real Madridi, në ballë të luftën kundër Koronavirusit, që ka mbërthyer prej ditësh kryeqytetin e Spanjës dhe je jo vetwm. Klubi mbretëror ka njoftuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit që ...

Real Madrid lëshon “Santiago Bernabeun” si hapësirë për të grumbulluar ndihmat
Real Madrid ka njoftuar se k lëshuar hapësirat e stadiumit “Santiago Bernabeu” për grumbullimin e ndihmave që do të nevojiten për t luftuar koronavirusin. Klubi nga Madridi sapo ka komunikuar se ka arritur një ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 15:00
Real Madrid ka njoftuar se k lëshuar hapësirat e stadiumit “Santiago Bernabeu” për grumbullimin e ndihmave që do të nevojiten për t luftuar koronavirusin. Klubi nga Madridi sapo ka komunikuar se ka arritur një ...

“Bernabeu” kthehet në depo për furnizime mjekësore
Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të kthehet në depo për furnizime mjekësore të marra nga organizatat dhe bizneset, veçanërisht ato që i takojnë sektorëve sportive, ka njoftuar faqja zyrtare e Realit, ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 14:51
Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të kthehet në depo për furnizime mjekësore të marra nga organizatat dhe bizneset, veçanërisht ato që i takojnë sektorëve sportive, ka njoftuar faqja zyrtare e Realit, ...

Real Madrid me veprim shembullor, shndërron stadiumin në qendër furnizimi me pajisje mjekësore
Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit për stadiumin e tyre, Santiago Bernabéu, për t’u bërë një qendër kryesore për furnizimet e kujdesit shëndetësor, përcjell . ...
Lajminet | 26-Mar-2020 14:46
Klubi i bardhë sapo ka komunikuar se ka arritur një marrëveshje me Këshillin e Lartë të Sportit për stadiumin e tyre, Santiago Bernabéu, për t’u bërë një qendër kryesore për furnizimet e kujdesit shëndetësor, përcjell . ...

Emergjenca nga koronavirusi, Reali dorëzon “Santiago Bernabeon”
Real Madrid ka gjetur një mënyrë për të bashkëpunuar në luftën për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Klubi merengues ka liruar stadiumin “Santiago Bernabeo” në duart e Këshillit të Lartë të Sportit, teksa do të ...
Shenja | 26-Mar-2020 14:36
Real Madrid ka gjetur një mënyrë për të bashkëpunuar në luftën për të parandaluar përhapjen e koronavirusit. Klubi merengues ka liruar stadiumin “Santiago Bernabeo” në duart e Këshillit të Lartë të Sportit, teksa do të ...

“Bernabeu” kthehet në depo për furnizime mjekësore
Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të kthehet në depo për furnizime mjekësore të marra nga organizatat dhe bizneset, veçanërisht ato që i takojnë sektorëve sportive, ka njoftuar faqja zyrtare e Realit, ...
Koha.net | 26-Mar-2020 14:26
Stadiumi i Real Madridit, “Santiago Bernabeu” do të kthehet në depo për furnizime mjekësore të marra nga organizatat dhe bizneset, veçanërisht ato që i takojnë sektorëve sportive, ka njoftuar faqja zyrtare e Realit, ...

Chelsea ofron 30 milionë euro dhe Kepa Arrizabalagan për Jan Oblakun e Atletico Madridit
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...
E Dua Sportin | 25-Mar-2020 23:00
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...

Chelsea ofron 30 milionë euro dhe Kepa Arrizabalagan për Jan Oblakun e Atletico Madridit
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 22:41
Chelsea dëshiron që të largojë Kepa Arrizabalagan në fund të këtij edicioni. Portieri spanjoll u bë më i shtrenjtë në historinë e futbollit, me The Blues që shpenzuan plot 80 milionë euro për ta transferua në “Stamford ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved