ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 03:46

Ndërron jetë aktori i famshëm, shkak koronavirusi

Ndërron jetë aktori i famshëm, shkak koronavirusi
Stafi i teatrit ne New York Playwrights Horizons fillimisht njoftoi lajmin per vdekjen e Blum, yllin e “You and Crocodile Dundee” ata e konsideruan ate si "nje mik i dashur per nje kohe te gjate dhe nje artist i ...
ikub.al | 26-Mar-2020 20:34
Stafi i teatrit ne New York Playwrights Horizons fillimisht njoftoi lajmin per vdekjen e Blum, yllin e “You and Crocodile Dundee” ata e konsideruan ate si "nje mik i dashur per nje kohe te gjate dhe nje artist i ...

Ylli i “Desperately Seeking Susan”, Mark Blum vdes nga coronavirusi në moshën 69-vjeçare
Aktori Mark Blum, i njohur për rolin e tij përballë Madonnas në filmin legjendar të vitit 1985 “Desperately Seeking Susan”, ka ndërruar jetë për shkak të komplikimeve nga coronavirusi. Ai ishte 69-vjeçar. Një vendas i ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 21:20
Aktori Mark Blum, i njohur për rolin e tij përballë Madonnas në filmin legjendar të vitit 1985 “Desperately Seeking Susan”, ka ndërruar jetë për shkak të komplikimeve nga coronavirusi. Ai ishte 69-vjeçar. Një vendas i ...

Vdes nga koronavirusi aktori Mark Blum
Ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, aktori i njohur amerikan Mark Blum. Ylli i ”Crocodile Dundee”, që humbi betejën nga Covid-19, ishte 69 vjeçar dhe thuhet se pati komplikime të rënda shëndetësore, njofton ...
AlbInfo | 26-Mar-2020 21:48
Ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, aktori i njohur amerikan Mark Blum. Ylli i ”Crocodile Dundee”, që humbi betejën nga Covid-19, ishte 69 vjeçar dhe thuhet se pati komplikime të rënda shëndetësore, njofton ...

Aktori i njohur Mark Blum humb jetën nga koronavirusi
Ylli i “Crocodile Dundee” ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Bëhet fjaë për aktorin e njohur, Mark Blum, i cili ishte infektuar me virusin vdekjeprurës Covid-19 dhe s’ka mundur ta përballojë dot këtë epidemi. ...
Politiko | 26-Mar-2020 19:57
Ylli i “Crocodile Dundee” ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit. Bëhet fjaë për aktorin e njohur, Mark Blum, i cili ishte infektuar me virusin vdekjeprurës Covid-19 dhe s’ka mundur ta përballojë dot këtë epidemi. ...

Vdes nga Coronavirusi aktori Mark Blum
Ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, aktori i njohur amerikan Mark Blum. Ylli i ”Crocodile Dundee”, që humbi betejën nga Covid-19, ishte 69 vjeçar dhe thuhet se pati komplikime të rënda shëndetësore, njofton ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 19:30
Ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, aktori i njohur amerikan Mark Blum. Ylli i ”Crocodile Dundee”, që humbi betejën nga Covid-19, ishte 69 vjeçar dhe thuhet se pati komplikime të rënda shëndetësore, njofton ...

Aktori Mark Blum vdes pas infektimit me koronavirus
Pas komplikimeve shëndetësore si pasojë e infektimit me koronavirus, ka vdekur Mark Blum Mark Blum, i cili luajti në filma të tillë si “Desperately Seeking Susan” dhe serinë e fundit televizive “YOU”, ka vdekur si ...
Zeri | 26-Mar-2020 19:27
Pas komplikimeve shëndetësore si pasojë e infektimit me koronavirus, ka vdekur Mark Blum Mark Blum, i cili luajti në filma të tillë si “Desperately Seeking Susan” dhe serinë e fundit televizive “YOU”, ka vdekur si ...

Vdes aktori i njohur, pas luftës me koronavirusin
Mark Blum, një aktor veteran i personazheve, i cili luajti në filmat “Desperately Seeking Susan” dhe “Crocodile Dundee”, si dhe serinë e fundit televizive “You”, ka vdekur për shkak të komplikimeve nga koronavirusi. ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 19:25
Mark Blum, një aktor veteran i personazheve, i cili luajti në filmat “Desperately Seeking Susan” dhe “Crocodile Dundee”, si dhe serinë e fundit televizive “You”, ka vdekur për shkak të komplikimeve nga koronavirusi. ...

Vdes nga koronavirusi aktori Mark Blum
Ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, aktori i njohur amerikan Mark Blum. Ylli i ”Crocodile Dundee”, që humbi betejën nga Covid-19, ishte 69 vjeçar dhe thuhet se pati komplikime të rënda shëndetësore. Kolegët e ...
Koha.mk | 26-Mar-2020 19:24
Ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, aktori i njohur amerikan Mark Blum. Ylli i ”Crocodile Dundee”, që humbi betejën nga Covid-19, ishte 69 vjeçar dhe thuhet se pati komplikime të rënda shëndetësore. Kolegët e ...

Vdes nga koronavirusi aktori Mark Blum
Ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, aktori i njohur amerikan Mark Blum. Ylli i ”Crocodile Dundee”, që humbi betejën nga Covid-19, ishte 69 vjeçar dhe thuhet se pati komplikime të rënda shëndetësore, njofton ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 19:11
Ka ndërruar jetë për shkak të koronavirusit, aktori i njohur amerikan Mark Blum. Ylli i ”Crocodile Dundee”, që humbi betejën nga Covid-19, ishte 69 vjeçar dhe thuhet se pati komplikime të rënda shëndetësore, njofton ...

Aktori Mark Blum vdes pas infektimit me koronavirus
Mark Blum, i cili luajti në filma të tillë si “Desperately Seeking Susan” dhe serinë e fundit televizive “YOU”, ka vdekur si pasojë e komplikimeve nga koronavirusi, shkruna The Independent, transmeton . Aktori ishte 69 ...
Lajminet | 26-Mar-2020 18:50
Mark Blum, i cili luajti në filma të tillë si “Desperately Seeking Susan” dhe serinë e fundit televizive “YOU”, ka vdekur si pasojë e komplikimeve nga koronavirusi, shkruna The Independent, transmeton . Aktori ishte 69 ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved