ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/07/2020 02:00

SHBA shuplak Albin Kurtit:Nuk ka plan sekret për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, siç kanë spekuluar disa

SHBA shuplak Albin Kurtit:Nuk ka plan sekret për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, siç kanë spekuluar disa
Departamenti Amerikan I Shtetit hedh poshtë zërat se egziston një plan amerikan për ndarje të Kosovës apo shkëmbim territoresh. Në një deklaratë zyrtare Departamenti i shtetit thotë se : “Dëshirojmë ta bëjmë të qartë se ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 22:44
Departamenti Amerikan I Shtetit hedh poshtë zërat se egziston një plan amerikan për ndarje të Kosovës apo shkëmbim territoresh. Në një deklaratë zyrtare Departamenti i shtetit thotë se : “Dëshirojmë ta bëjmë të qartë se ...

LAJM I FUNDIT/ Departamenti Amerikan i Shtetit reagon për rrëzimin e qeverisë “Kurti”
Vjen reagimi i parë zyrtar i Shteteve të Bashkuara të Amerikës pas rrëzimit në Kuvendin e Kosovës të qeverisë së Albin Kurtit. Në faqen e DASH është publikuar një deklaratë e përbashkët e të Dërguarit Special të ...
Lapsi | 26-Mar-2020 22:37
Vjen reagimi i parë zyrtar i Shteteve të Bashkuara të Amerikës pas rrëzimit në Kuvendin e Kosovës të qeverisë së Albin Kurtit. Në faqen e DASH është publikuar një deklaratë e përbashkët e të Dërguarit Special të ...

Departamenti Amerikan i Shtetit: Nuk ka plan të fshehtë për shkëmbime territoriale – të hiqet tarifa plotësisht
Departamenti Amerikan i Shtetit, ka publikuar një deklaratë të përbashkët, të dërguarit special presidencial Richard Grenell, ambasadori Philip Kosnett dhe Përfaqësuesit Special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 22:28
Departamenti Amerikan i Shtetit, ka publikuar një deklaratë të përbashkët, të dërguarit special presidencial Richard Grenell, ambasadori Philip Kosnett dhe Përfaqësuesit Special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ...

DASH: Nuk ka plan të fshehtë për shkëmbime territoriale – të hiqet tarifa plotësisht
Departamenti Amerikan i Shtetit, ka publikuar një deklaratë të përbashkët, të dërguarit special presidencial Richard Grenell, ambasadori Philip Kosnett dhe Përfaqësuesit Special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ...
Shenja | 26-Mar-2020 22:44
Departamenti Amerikan i Shtetit, ka publikuar një deklaratë të përbashkët, të dërguarit special presidencial Richard Grenell, ambasadori Philip Kosnett dhe Përfaqësuesit Special për Ballkanin Perëndimor Matthew Palmer ...

Amerika: Nuk ka marrëveshje sekrete Kosovë-Serbi
I dërguari i posaçëm i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell; ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett; dhe përfaqësuesi i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, ...
PortaliOnline | 26-Mar-2020 22:37
I dërguari i posaçëm i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell; ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett; dhe përfaqësuesi i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, ...

Reagimi zyrtar i SHBA-së: Nuk ka plan sekret për shkëmbim territoresh
I dërguari i posaçëm i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell; ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett; dhe përfaqësuesi i posaçëm për Ballkanin ...
Zeri | 26-Mar-2020 22:37
I dërguari i posaçëm i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell; ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett; dhe përfaqësuesi i posaçëm për Ballkanin ...

“Plan për ndarje territoresh”, SHBA i përgjigjet Kurtit: Fake, nuk ekziston! Marrëveshjet e fundit në interes të Kosovës
Një ditë pas rrëzimit me shumicë votash në Kuvend të Qeverisë së Albin Kurtit, erdhi dhe reagimi i parë zyrtar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në një deklaratë të përbashkët të Dërguarit të Posaçaëm Richard ...
Politiko | 26-Mar-2020 22:33
Një ditë pas rrëzimit me shumicë votash në Kuvend të Qeverisë së Albin Kurtit, erdhi dhe reagimi i parë zyrtar nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në një deklaratë të përbashkët të Dërguarit të Posaçaëm Richard ...

SHBA: Nuk ka plan të fshehtë për shkëmbim territorial Kosovë-Serbi
Richard Grenell, i Dërguari Special për i Presidentit të SHBA-së, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet dhe Përfaqësuesi Special për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, ...
Medial | 26-Mar-2020 22:28
Richard Grenell, i Dërguari Special për i Presidentit të SHBA-së, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet dhe Përfaqësuesi Special për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, ...

DASH: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbime të tokave ndërmjet Kosovës dhe Serbisë
Departamenti Amerikan i Shtetit, përmes një shkrese zyrtare kanë thënë se do të punojnë me çdo qeveri, derisa kanë lavdëruar edhe përpjekjet e institucioneve gjegjëse për luftimin e pandemisë koronavirus. “Shtetet e ...
Arbresh | 26-Mar-2020 22:28
Departamenti Amerikan i Shtetit, përmes një shkrese zyrtare kanë thënë se do të punojnë me çdo qeveri, derisa kanë lavdëruar edhe përpjekjet e institucioneve gjegjëse për luftimin e pandemisë koronavirus. “Shtetet e ...

SHBA: Nuk ka plan të fshehtë për shkëmbim territorial Kosovë-Serbi
Richard Grenell, i Dërguari Special për i Presidentit të SHBA-së, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet dhe Përfaqësuesi Special për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 22:25
Richard Grenell, i Dërguari Special për i Presidentit të SHBA-së, Donald Trump për dialogun Kosovë-Serbi, Ambasadori i SHBA-së në Kosovë, Philip Kosnet dhe Përfaqësuesi Special për Ballkanin Perëndimor, Matthew Palmer, ...

Godasin Shtetet e Bashkuara të Amerikës: Presim të punojmë me Qeverinë e re, ju sigurojmë se s’ka plan sekret për shkëmbim territoresh
I dërguari i posaçëm i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell; ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett; dhe përfaqësuesi i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, ...
Gazeta Express | 26-Mar-2020 22:25
I dërguari i posaçëm i presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell; ambasadori amerikan në Kosovë, Philip Kosnett; dhe përfaqësuesi i posaçëm për Ballkanin Perëndimor, ...

SHBA: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë. Këto komente ...
Ina-Online | 26-Mar-2020 22:25
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë. Këto komente ...

Departamenti Amerikan i Shtetit i përgjigjet Kurtit: Nuk ka marrëveshje për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi, janë spekulime
Në komunikatën e Departamentit të Shtetit thuhet se nuk ka një marrëveshje të tillë dhe nuk ekziston, duke i quajtur spekulime pretendimet se një marrëveshje e tillë ekziston, shkruan . Më tutje, në këtë komunikatë ...
Lajminet | 26-Mar-2020 22:23
Në komunikatën e Departamentit të Shtetit thuhet se nuk ka një marrëveshje të tillë dhe nuk ekziston, duke i quajtur spekulime pretendimet se një marrëveshje e tillë ekziston, shkruan . Më tutje, në këtë komunikatë ...

Deklarohet Departamenti i SHBA-ve: Hiqeni plotësisht tarifën, s’ka asnjë plan të fshehtë siç spekulojnë disa
Departamenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një shkrese zyrtare kanë thënë se do të punojnë me çdo qeveri, derisa kanë lavdëruar edhe përpjekjet e institucioneve gjegjësë për luftimin e pandemisë ...
TetovaSot | 26-Mar-2020 22:23
Departamenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një shkrese zyrtare kanë thënë se do të punojnë me çdo qeveri, derisa kanë lavdëruar edhe përpjekjet e institucioneve gjegjësë për luftimin e pandemisë ...

Departameni amerikan i shtetit: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbime të tokave ndërmjet Kosovës dhe Serbisë, siç kanë spekuluar disa
Departamenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një shkrese zyrtare kanë thënë se do të punojnë me çdo qeveri, derisa kanë lavdëruar edhe përpjekjet e institucioneve gjegjësë për luftimin e pandemisë ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 22:22
Departamenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një shkrese zyrtare kanë thënë se do të punojnë me çdo qeveri, derisa kanë lavdëruar edhe përpjekjet e institucioneve gjegjësë për luftimin e pandemisë ...

SHBA: Nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh Kosovë – Serbi
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë. Këto komente ...
Zeri Amerikes | 26-Mar-2020 22:22
Shtetet e Bashkuara theksuan të ënjtën se nuk ka asnjë plan të fshehtë për shkëmbim territoresh ndërmjet Kosovës dhe Serbisë dhe se bisedimet ndërmjet të dyja vendeve duhet të çojnë në njohje të ndërsjellë. Këto komente ...

Departamenti amerikan i Shtetit: S’ka marrëveshje sekrete, dialogu të çojë në njohjen e ndërsjellë
Departamenti amerikan i Shtetit, përmes një njoftimi të nënshkruar nga përfaqësuesit kryesorë të saj për Kosovën ka theksuar se nuk ka ndonjë plan sekret për shkëmbim territoresh midis Kosovës dhe Serbisë, duke i ...
Koha.net | 26-Mar-2020 22:19
Departamenti amerikan i Shtetit, përmes një njoftimi të nënshkruar nga përfaqësuesit kryesorë të saj për Kosovën ka theksuar se nuk ka ndonjë plan sekret për shkëmbim territoresh midis Kosovës dhe Serbisë, duke i ...

Deklarohet Departamenti i SHBA-ve: Hiqeni plotësisht tarifën, s’ka asnjë plan të fshehtë siç spekulojnë disa
Departamenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një shkrese zyrtare kanë thënë se do të punojnë me çdo qeveri, derisa kanë lavdëruar edhe përpjekjet e institucioneve gjegjësë për luftimin e pandemisë ...
Indeks Online | 26-Mar-2020 22:15
Departamenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes një shkrese zyrtare kanë thënë se do të punojnë me çdo qeveri, derisa kanë lavdëruar edhe përpjekjet e institucioneve gjegjësë për luftimin e pandemisë ...

VV-ja mobilizohet për të linçuar edhe ambasadorin amerikan Kosnett
Militantët e Vetëvendosjes po fillojnë me metodën e njëjtë dhe organizimet nëpër rrjetet sociale për ta linçuar këdo që flet kundër Lëvizjes Vetëvendosje, apo liderit të tyre, Albin Kurti. Ata nuk po e kursejnë as ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 17:24
Militantët e Vetëvendosjes po fillojnë me metodën e njëjtë dhe organizimet nëpër rrjetet sociale për ta linçuar këdo që flet kundër Lëvizjes Vetëvendosje, apo liderit të tyre, Albin Kurti. Ata nuk po e kursejnë as ...

Vetëvendosja: Nuk qëndrojmë prapa SMS-ve të publikuar në rrjete sociale
Partia e Albin Kurtit, Lëvizja “Vetëvendosje”, nuk qëndron prapa SMS-ve të dërguar në numra të ndryshëm të telefonave nëpër Kosovë. Kështu të paktën thuhet në përgjigjen e Zyrës për Media. “Nuk qëndron Lëvizja prapa ...
Gazeta Observer | 26-Mar-2020 16:47
Partia e Albin Kurtit, Lëvizja “Vetëvendosje”, nuk qëndron prapa SMS-ve të dërguar në numra të ndryshëm të telefonave nëpër Kosovë. Kështu të paktën thuhet në përgjigjen e Zyrës për Media. “Nuk qëndron Lëvizja prapa ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved