ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 03:10

Lezhë/ 3 raste të reja me covid-19

Lezhë/ 3 raste të reja me covid-19
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja.
Top Channel | 25-Mar-2020 16:27
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja.

Lezhë/ 3 raste të reja me Covid-19, infermierja dhe sanitarja e prekur patën kontakt me një paciente pozitive
Pas rastit të infermieres së prekur me koronavirus, që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste të reja.
Top Channel | 25-Mar-2020 12:48
Pas rastit të infermieres së prekur me koronavirus, që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë, gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste të reja.

Lezhë, tri raste të reja me Covid-19
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja. Bëhet me dije se janë infektuar një tjetër infermiere një sanitare që ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 16:36
Pas rastit të infermieres me koronavirus që u konfirmua ditën e djeshme në Lezhë gjate 24 orëve të fundit janë konfirmuar edhe tre raste te reja. Bëhet me dije se janë infektuar një tjetër infermiere një sanitare që ...

Mjekja dhe sanitarja e spitalit, dy nga tre të infektuarit në Lezhë kontakte me rastin e djeshëm
Ditën e sotme u konfirmuan tre raste të reja me koronavirus në Lezhë nga ku burimet konfirmojnë se bëhet fjalë për një sanitare, një infermiere dhe një qytetar. Bluzat e bardha të Lezhës kanë patur kontakt me rastine ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 12:06
Ditën e sotme u konfirmuan tre raste të reja me koronavirus në Lezhë nga ku burimet konfirmojnë se bëhet fjalë për një sanitare, një infermiere dhe një qytetar. Bluzat e bardha të Lezhës kanë patur kontakt me rastine ...

Infermierja e infektuar me COVID-19/ Dezinfektohet dhe mbyllet qendra shëndetësore në Lezhë
Pas konfirmimit të infermieres pediatre me koronavirus, është dezinfektuar dhe mbyllur qendra shëndetësore e lagjes “Skënderbeg” në qytetin e Lezhës. Personeli mjekësor kishte patur kontakte te vazhdueshme me ...
VizionPlus | 24-Mar-2020 14:10
Pas konfirmimit të infermieres pediatre me koronavirus, është dezinfektuar dhe mbyllur qendra shëndetësore e lagjes “Skënderbeg” në qytetin e Lezhës. Personeli mjekësor kishte patur kontakte te vazhdueshme me ...

Mbyllet Qendra Shëndetësore në Lezhë, infermierja rezulton me Covid
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...
Gazeta Dita | 24-Mar-2020 14:21
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...

Infemierja në Lezhë me COVID 19, mbyllet Qendra Shëndetësore
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...
Illyriapress | 24-Mar-2020 13:14
Lezha i shtohet hartës së të prekurve me COVID-19. Pacientja e parë në Lezhë është një infermiere 54 vjeçare, e cila në testin e bërë gjatë natës së mbrëmshme ka rezultuar pozitive. Lajmi u konfirmua dhe nga Ministria e ...

Infermierja rezultoi poztive për koronavirusin, mbyllet qendra shëndetësore në Lezhë
Qendra shëndetësore në qytetin e Lezhës pas dezinfektimit është mbyllur. Mbyllja vjen pasi një infermiere e pediatrisë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Pas dezinfektimit, është bërë edhe mbyllja e qendrës. Personeli ...
Telegraf | 24-Mar-2020 12:53
Qendra shëndetësore në qytetin e Lezhës pas dezinfektimit është mbyllur. Mbyllja vjen pasi një infermiere e pediatrisë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Pas dezinfektimit, është bërë edhe mbyllja e qendrës. Personeli ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved