ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:39

Lamborghini shfaq makinën e re të fokusuar për pista, zhurma që lëshon ngjanë shumë me F1

Lamborghini shfaq makinën e re të fokusuar për pista, zhurma që lëshon ngjanë shumë me F1
Nëse nuk shikohet kjo makinë, thurma që lëshon e bën të duket sikur është një F1 në lëvizje Kohëve të fundit, Lamborghini ka qenë shumë i angazhuar për lansiminit e modelit të ri Urus, ndërsa tani e ka kthyer sërish ...
Telegrafi | 26-Mar-2020 10:42
Nëse nuk shikohet kjo makinë, thurma që lëshon e bën të duket sikur është një F1 në lëvizje Kohëve të fundit, Lamborghini ka qenë shumë i angazhuar për lansiminit e modelit të ri Urus, ndërsa tani e ka kthyer sërish ...

Tesla Model Y është edhe më e shpejtë se që reklamohej
Zyrtarisht, Tesla ka reklamuar se Model Y mund ta arrijë për 3.5 sekonda, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë Tani që Tesla Model Y ka nisur të shpërndahet te blerësit, ata kanë mundësi ta vënë në funksion ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 15:27
Zyrtarisht, Tesla ka reklamuar se Model Y mund ta arrijë për 3.5 sekonda, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë Tani që Tesla Model Y ka nisur të shpërndahet te blerësit, ata kanë mundësi ta vënë në funksion ...

Mercedes-AMG A45 S ka arritur një rekord të ri në pistën e Nurburgringut
Ky është një vërtetim, që AMG A45 S është një makinë shumë e fuqishme Deri më tani, dihej se Mercedes-AMG A45 S është një makinë e fuqishme me motorin 2.0 litra që prodhon 415 kuaj fuqi, i mundëson shpejtësinë nga zero ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 15:23
Ky është një vërtetim, që AMG A45 S është një makinë shumë e fuqishme Deri më tani, dihej se Mercedes-AMG A45 S është një makinë e fuqishme me motorin 2.0 litra që prodhon 415 kuaj fuqi, i mundëson shpejtësinë nga zero ...

Tesla Model Y është edhe më e shpejtë se që reklamohej
Zyrtarisht, Tesla ka reklamuar se Model Y mund ta arrijë për 3.5 sekonda, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë Tani që Tesla Model Y ka nisur të shpërndahet te blerësit, ata kanë mundësi ta vënë në funksion ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 13:09
Zyrtarisht, Tesla ka reklamuar se Model Y mund ta arrijë për 3.5 sekonda, shpejtësinë nga zero deri në 100 kilometra në orë Tani që Tesla Model Y ka nisur të shpërndahet te blerësit, ata kanë mundësi ta vënë në funksion ...

Mercedes-AMG A45 S ka arritur një rekord të ri në pistën e Nurburgringut
Ky është një vërtetim, që AMG A45 S është një makinë shumë e fuqishme Deri më tani, dihej se Mercedes-AMG A45 S është një makinë e fuqishme me motorin 2.0 litra që prodhon 415 kuaj fuqi, i mundëson shpejtësinë nga zero ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 11:48
Ky është një vërtetim, që AMG A45 S është një makinë shumë e fuqishme Deri më tani, dihej se Mercedes-AMG A45 S është një makinë e fuqishme me motorin 2.0 litra që prodhon 415 kuaj fuqi, i mundëson shpejtësinë nga zero ...

Volkswagen Golf GTI ka tingull mbresëlënës edhe pse i është përshtatur kushteve për të mos e ndotur ambientin
Ndryshimi në ligj për ndalimin e emetimit të gazrave të veturave dhe mos ndotjes së ambientit, shumë makinave iu ka humbur tingullin që lëshojnë Ka shumë makina sportive, të cilat nuk janë vetëm të këndshme që të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 09:27
Ndryshimi në ligj për ndalimin e emetimit të gazrave të veturave dhe mos ndotjes së ambientit, shumë makinave iu ka humbur tingullin që lëshojnë Ka shumë makina sportive, të cilat nuk janë vetëm të këndshme që të ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved