ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 06/08/2020 02:53

Ku keni qenë deri dje, të dashur europianë?

Ku keni qenë deri dje, të dashur europianë?
Nga Enver Robelli Befas, 10 sekonda para se të bie qeveria, u alarmuan europianët. Mos ishte pak si vonë? 1. Angela Merkel, ajo që heshti një dekadë dhe toleroi politikën antikosovare të sabotimit nga presidenti serb, ...
GazetaTema | 26-Mar-2020 10:17
Nga Enver Robelli Befas, 10 sekonda para se të bie qeveria, u alarmuan europianët. Mos ishte pak si vonë? 1. Angela Merkel, ajo që heshti një dekadë dhe toleroi politikën antikosovare të sabotimit nga presidenti serb, ...

Ku keni qenë deri dje, të dashur europianë?
Nga Enver Robelli Befas, 10 sekonda para se të bie qeveria, u alarmuan europianët. Mos ishte pak si vonë? 1. Angela Merkel, ajo që heshti një dekadë dhe toleroi politikën antikosovare të sabotimit nga presidenti serb, e ...
Lexo | 26-Mar-2020 18:20
Nga Enver Robelli Befas, 10 sekonda para se të bie qeveria, u alarmuan europianët. Mos ishte pak si vonë? 1. Angela Merkel, ajo që heshti një dekadë dhe toleroi politikën antikosovare të sabotimit nga presidenti serb, e ...

Ku keni qenë deri dje, të dashur europianë?
Befas, 10 sekonda para se të bie qeveria, u alarmuan europianët. Mos ishte pak si vonë? 1. Angela Merkel, ajo që heshti një dekadë dhe toleroi politikën antikosovare të sabotimit nga presidenti serb, e përkrahu idenë që ...
Koha.net | 26-Mar-2020 09:40
Befas, 10 sekonda para se të bie qeveria, u alarmuan europianët. Mos ishte pak si vonë? 1. Angela Merkel, ajo që heshti një dekadë dhe toleroi politikën antikosovare të sabotimit nga presidenti serb, e përkrahu idenë që ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved