ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 03:46

Abdixhiku: Kam parë shpresë e kërkesë për ndryshim

Abdixhiku: Kam parë shpresë e kërkesë për ndryshim
Prishtinë, 25 mars 2020 – Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit në Qeverinë e saporrëzuar të Kosovës, Lumir Abdixhiku, shpreh keqardhje që kjo qeveri u rrëzua në kohën e përballjes me epideminë e koronavirusit, në ...
Illyriapress | 26-Mar-2020 02:57
Prishtinë, 25 mars 2020 – Ministri i Infrastrukturës dhe Ambientit në Qeverinë e saporrëzuar të Kosovës, Lumir Abdixhiku, shpreh keqardhje që kjo qeveri u rrëzua në kohën e përballjes me epideminë e koronavirusit, në ...

Abdixhiku: Po e përfundojmë detyrën në kohën kur vendit i duhet forcë, qetësi e stabilitet
Ministri i Infrastrukturës dhe Mjedisit, Lumir Abdixhiku, në një postim në Facebook pas rrëzimit të Qeverisë, ka thënë se po e përfundon detyrën fatkeqësisht në kohë të përballjes emergjente kur vendit i duhet forcë, ...
EkonomiaOnline | 26-Mar-2020 02:03
Ministri i Infrastrukturës dhe Mjedisit, Lumir Abdixhiku, në një postim në Facebook pas rrëzimit të Qeverisë, ka thënë se po e përfundon detyrën fatkeqësisht në kohë të përballjes emergjente kur vendit i duhet forcë, ...

Abdixhiku: Beteja për jetë në orën më të vështirë të shtetit i mbizotëron të gjitha
Pas votimit të deputetëve për rrëzimin e Qerverisë, Ministri në detyrë i Infrastrukturës e Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka bërë një shkrim të gjatë në llogarinë e tij të Facebook-ut. Ai shprehet se ka abstenuar nga ...
Klan Kosova | 26-Mar-2020 00:19
Pas votimit të deputetëve për rrëzimin e Qerverisë, Ministri në detyrë i Infrastrukturës e Ambientit, Lumir Abdixhiku, ka bërë një shkrim të gjatë në llogarinë e tij të Facebook-ut. Ai shprehet se ka abstenuar nga ...

Abdixhiku me letër për qytetarët e Kosovës
Postimi i plotë: Të dashur qytetarë të vendit tim, Sot përfundoi udhëtimi im i shkurtë në Ministri të Infrastrukturës dhe Ambientit. Fatkeqësisht përfundoi në kohë të përballjes emergjente kur vendit i duhet forcë, ...
AlbInfo | 25-Mar-2020 23:56
Postimi i plotë: Të dashur qytetarë të vendit tim, Sot përfundoi udhëtimi im i shkurtë në Ministri të Infrastrukturës dhe Ambientit. Fatkeqësisht përfundoi në kohë të përballjes emergjente kur vendit i duhet forcë, ...

Abdixhiku, letër të hapur: Kuvendi më dha mandat, Kuvendi ma morri
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...
Shprehja | 25-Mar-2020 23:53
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...

Abdixhiku, letër të hapur qytetarëve pas rrëzimit të Qeverisë Kurti
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder......
Zeri | 25-Mar-2020 23:50
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder......

“Po i kthehem vajzave të mia”, Abdixhiku thotë se ishte nder për të që shërbeu si ministër
Abdixhiku me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se Kosova, duhet ta rigjejë forcën për t’u përballur me pandeminë e koronavirusit në këtë situatë. Postimi i plotë: Të dashur qytetarë të vendit tim, Sot përfundoi ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 23:47
Abdixhiku me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se Kosova, duhet ta rigjejë forcën për t’u përballur me pandeminë e koronavirusit në këtë situatë. Postimi i plotë: Të dashur qytetarë të vendit tim, Sot përfundoi ...

Abdixhiku, letër të hapur qytetarëve pas rrëzimit të Qeverisë Kurti
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 23:44
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...

Abdixhiku: Kuvendi më dha mandat, Kuvendi ma mori po këtë mandat
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...
Arbresh | 25-Mar-2020 23:41
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...

“Po i kthehem vajzave të mia”, Abdixhiku thotë se ishte nder për të që shërbeu si ministër
Abdixhiku me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se Kosova, duhet ta rigjejë forcën për t’u përballur me pandeminë e koronavirusit në këtë situatë, shkruan . Ai ka treguar edhe se pse ka abstenuar nga të gjitha ...
Lajminet | 25-Mar-2020 23:36
Abdixhiku me anë të një postimi në Facebook, ka thënë se Kosova, duhet ta rigjejë forcën për t’u përballur me pandeminë e koronavirusit në këtë situatë, shkruan . Ai ka treguar edhe se pse ka abstenuar nga të gjitha ...

Abdixhiku, letër të hapur qytetarëve pas rrëzimit të Qeverisë Kurti
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 23:35
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...

Abdixhiku: Të jesh ministër i një vendi me qytetarë të shkëlqyer, është fare e lehtë, Kuvendi më dha mandat, Kuvendi ma morri
Lumir Abdixhiku ka reaguar pas votimit të deputetëve të Kosovës për mocionin e iniciuar nga LDK, për rrëzimin e Qeverisë Kurti, pjesë e së cilës ishin edhe vetë. Abdixhiku tha se sot përfundoi udhëtimi i tij i shkurtër ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 23:32
Lumir Abdixhiku ka reaguar pas votimit të deputetëve të Kosovës për mocionin e iniciuar nga LDK, për rrëzimin e Qeverisë Kurti, pjesë e së cilës ishin edhe vetë. Abdixhiku tha se sot përfundoi udhëtimi i tij i shkurtër ...

Abdixhiku: Shërbimi ndaj vendit ishte nder, do të jem në detyrë me vullnet të njëjtë
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...
Koha.net | 25-Mar-2020 23:29
Ministri në detyrë i Infrastrukturës dhe Ambientit, Lumir Abdixhiku ka bërë një përmbledhje të 52 ditëve në detyrë, pak pas votimit të mosbesimit që rrëzoi Qeverinë, pjesë e së cilës ishte. Ai e ka quajtur nder ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved