ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 02:35

Infektohet me koronavirus zyrtari i lartë i qeverisë serbe

Infektohet me koronavirus zyrtari i lartë i qeverisë serbe
Preket nga koronavirusi edhe sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiç. Lajmi është konfirmuar nga Ministri i Mjedisit Goran Trivan, i cili tha se Bllazhiç është dërguar ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 10:11
Preket nga koronavirusi edhe sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiç. Lajmi është konfirmuar nga Ministri i Mjedisit Goran Trivan, i cili tha se Bllazhiç është dërguar ...

Në Serbi 81 raste të reja me koronavirus, 384 gjithsejtë, 4 të vdekur
Epidemiologu serb Predrag Kon, ka raportuar se numri i pacientëve të rinj në Serbi është 81, dhe numri i përgjithshëm i pacientëve është 384. Zëvendës Drejtoresha e Institutit Batut, Dr Darija Kisic Tepavceviç tha se ...
PortaliOnline | 25-Mar-2020 15:54
Epidemiologu serb Predrag Kon, ka raportuar se numri i pacientëve të rinj në Serbi është 81, dhe numri i përgjithshëm i pacientëve është 384. Zëvendës Drejtoresha e Institutit Batut, Dr Darija Kisic Tepavceviç tha se ...

81 raste të reja në Serbi, rritet në 384 numri i të infektuarve me Koronavirus
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë, transmeton ‘koha.net’. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në ...
Gazeta Observer | 25-Mar-2020 15:43
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë, transmeton ‘koha.net’. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në ...

Rritje e madhe e numrit të të prekurve me koronavirus në Serbi
Serbia është duke u përballur me rritje të madhe e në mënyrë të shpejtë të të prekurve me COVID-19. Sipas të dhënave zyrtare, vetëm gjatë të mërkurës deri në ora 15:00, janë regjistruar 81 raste të reja nga 245 sa ishin ...
Lajminet | 25-Mar-2020 15:35
Serbia është duke u përballur me rritje të madhe e në mënyrë të shpejtë të të prekurve me COVID-19. Sipas të dhënave zyrtare, vetëm gjatë të mërkurës deri në ora 15:00, janë regjistruar 81 raste të reja nga 245 sa ishin ...

Numri i të infektuarve në Serbi rritet në 384
Gjithsej 384 raste të konfirmuara të COVID-19 janë regjistruar në Serbi deri sot në ora 15.00. Nga raporti i fundit, sot u testuan mostrat e 245 individëve, 81 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 164 negativë në ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 15:30
Gjithsej 384 raste të konfirmuara të COVID-19 janë regjistruar në Serbi deri sot në ora 15.00. Nga raporti i fundit, sot u testuan mostrat e 245 individëve, 81 prej të cilëve ishin pozitivë dhe 164 negativë në ...

81 raste të reja në Serbi, rritet në 384 numri i të infektuarve me Covid-19
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në 384.
Koha.net | 25-Mar-2020 15:27
Në Serbi janë paraqitur 81 raste të reja me koronavirus, është bërë e ditur përmes një konference për media të Ministrisë së Shëndetësisë së Serbisë. Me këtë është rritur numri i të infektuarve në 384.

Dy të infektuar nga koronavirusi në Prilep
Dy raste me të prekur nga koronavirusi janë regjistruar në qytetin e Prilepit. Këtë e kanë bërë të ditur nga Qendra për Shëndet Publik e Prilepit. Drejtoresha e Qendrës, Dragica Nikolliovska ka thënë se bëhet fjalë për ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 11:44
Dy raste me të prekur nga koronavirusi janë regjistruar në qytetin e Prilepit. Këtë e kanë bërë të ditur nga Qendra për Shëndet Publik e Prilepit. Drejtoresha e Qendrës, Dragica Nikolliovska ka thënë se bëhet fjalë për ...

Dy të infektuar nga koronavirusi në Prilep
Dy raste me të prekur nga koronavirusi janë regjistruar në qytetin e Prilepit. Këtë e kanë bërë të ditur nga Qendra për Shëndet Publik e Prilepit. Drejtoresha e Qendrës, Dragica Nikolliovska ka thënë se bëhet fjalë për ...
Shenja | 25-Mar-2020 11:38
Dy raste me të prekur nga koronavirusi janë regjistruar në qytetin e Prilepit. Këtë e kanë bërë të ditur nga Qendra për Shëndet Publik e Prilepit. Drejtoresha e Qendrës, Dragica Nikolliovska ka thënë se bëhet fjalë për ...

Koronavirusi prek sekretarin e Qeverisë Serbe
Koronavirusi ka prekur Sekretarin e ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i cili ...
Telegraf | 25-Mar-2020 09:40
Koronavirusi ka prekur Sekretarin e ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i cili ...

Serbi, infektohet me koronavirus zyrtari i lartë i shtetit
Një zyrtar i lartë i Ministrisë së Mjedisit ka testuar pozitiv për koronavirusin, raportoi të martën e përditëshja e Beogradit Blic në faqen e saj të internetit. Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i ...
TetovaSot | 25-Mar-2020 10:33
Një zyrtar i lartë i Ministrisë së Mjedisit ka testuar pozitiv për koronavirusin, raportoi të martën e përditëshja e Beogradit Blic në faqen e saj të internetit. Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i ...

Serbi, infektohet me koronavirus zyrtari i lartë i shtetit
Një zyrtar i lartë i Ministrisë së Mjedisit ka testuar pozitiv për koronavirusin, raportoi të martën e përditëshja e Beogradit Blic në faqen e saj të internetit. Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i ...
Alsat-M | 25-Mar-2020 09:49
Një zyrtar i lartë i Ministrisë së Mjedisit ka testuar pozitiv për koronavirusin, raportoi të martën e përditëshja e Beogradit Blic në faqen e saj të internetit. Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i ...

Infektohet me koronavirus zyrtari i lartë i shtetit të Serbisë
Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i tij i Shtetit Branislav Blazic ishte shtruar në spital në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Beograd. “Ai është në klinikën e sëmundjeve infektive në Beograd dhe ...
Lajminet | 25-Mar-2020 09:44
Ministri i Mjedisit Goran Trivan konfirmoi se Sekretari i tij i Shtetit Branislav Blazic ishte shtruar në spital në Klinikën e Sëmundjeve Infektive në Beograd. “Ai është në klinikën e sëmundjeve infektive në Beograd dhe ...

COVID-19 prek qeverinë e Serbisë, infektohet zyrtari i lartë
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiç, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...
Lexo | 25-Mar-2020 09:07
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiç, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Qeverinë e Serbisë
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...
Arbresh | 25-Mar-2020 08:16
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Qeverinë e Serbisë
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...
TetovaSot | 24-Mar-2020 23:40
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Qeverinë e Serbisë
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...
Indeks Online | 24-Mar-2020 23:17
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Qeverinë e Serbisë
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan media serbe. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran ...
Medial | 24-Mar-2020 23:11
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan media serbe. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran ...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Qeverinë e Serbisë
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...
Gazeta Observer | 24-Mar-2020 23:08
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...

Konfirmohet rasti i parë me koronavirus në Qeverinë e Serbisë
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...
Gazeta Express | 24-Mar-2020 22:56
Me koronavirus është prekur Sekretari i ministrisë së Ambientit dhe Planifikimit Hapësinor në Serbi, Branisllav Blazhiq, shkruan B92. Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë ministri i Planifikimit Hapësinor, Goran Trivan, i ...

Serbia na lë gojëhapur: Përgatit spital mahnitës në qendër panairesh me 3 mijë shtretër në luftë kundër Koronavirusit (Video)
Në një qendër panairesh të Beogradit tashmë janë vendosur shtretër për personat e infektuar me koronavirusin e ri Covid-19 në Serbi, e të cilët planifikohen që të trajtohen atje. Numri i shtretërve thuhet të jetë 3 mijë ...
Gazeta Observer | 24-Mar-2020 13:45
Në një qendër panairesh të Beogradit tashmë janë vendosur shtretër për personat e infektuar me koronavirusin e ri Covid-19 në Serbi, e të cilët planifikohen që të trajtohen atje. Numri i shtretërve thuhet të jetë 3 mijë ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved