ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 10/07/2020 02:06

Mbledhja e Këshilli të Sigurisë Kombëtare/ Meta: Frymë bashkëpunuese. Falenderoj Ramën, Bashën dhe Ruçin

Mbledhja e Këshilli të Sigurisë Kombëtare/ Meta: Frymë bashkëpunuese. Falenderoj Ramën, Bashën dhe Ruçin
Presidenti Ilir Meta ka dalë me një mesazh publik pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare.
Top Channel | 25-Mar-2020 21:55
Presidenti Ilir Meta ka dalë me një mesazh publik pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare.

Ironia, armiku “Corona” shuan sherret: Meta “njeh” legjitimitetin e parlamentit, Basha “përgënjeshtron” rënien e qeverisë së Ramës
Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare kabërë që politikisht Meta të pranojë legjitimitetin e parlamentit të shpallur ilegjitim nga ai, e opozita gjithasht të pranojë se qeveria nuk ka rënë, ndërkohë që kauza e saj, ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 19:45
Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare kabërë që politikisht Meta të pranojë legjitimitetin e parlamentit të shpallur ilegjitim nga ai, e opozita gjithasht të pranojë se qeveria nuk ka rënë, ndërkohë që kauza e saj, ...

Këshilltari Henz shpjegon si Meta po mbron Kushtetutën dhe familjen me metodën online
Sot presidenti Meta ka mbushur faqet e portaleve me pamje nga jeta e tij në karantinë, duke shtuar këtu dhe pamjet e Monikës. Nga një vëzhgim i thjeshtë që bëri këshilltari Henz, i rezultoi se ndërsa Monika fliste për ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 19:31
Sot presidenti Meta ka mbushur faqet e portaleve me pamje nga jeta e tij në karantinë, duke shtuar këtu dhe pamjet e Monikës. Nga një vëzhgim i thjeshtë që bëri këshilltari Henz, i rezultoi se ndërsa Monika fliste për ...

Mbledhja e Këshillit të Sigurisë, Meta falënderon Ramën, Ruçin e Bashën: Në këtë frymë bashkëpunimi do e përballojmë me sukses situatën
Presidenti Ilir Meta vjen me një mesazh falënderues për krerët e shtetit si dhe liderin e opozitës, të cilët morën pjesë sot në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë, tryezë e cila u zhvillua online, në kuadër të masave ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 17:40
Presidenti Ilir Meta vjen me një mesazh falënderues për krerët e shtetit si dhe liderin e opozitës, të cilët morën pjesë sot në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë, tryezë e cila u zhvillua online, në kuadër të masave ...

Masat ndaj koronavirusit/ Presidenti Meta: Paketa ekonomike e propozuar nga qeveria është tërësisht pozitive
Presidenti Ilir Meta, përmes një interviste online për “Euronews”, foli në lidhje me atë çfarë u diskutua në Këshillin e Sigurisë Kombëtare, sa i përket situatës së krijuar në vend nga koronavirusi. Meta u shpreh ...
Telegraf | 25-Mar-2020 21:28
Presidenti Ilir Meta, përmes një interviste online për “Euronews”, foli në lidhje me atë çfarë u diskutua në Këshillin e Sigurisë Kombëtare, sa i përket situatës së krijuar në vend nga koronavirusi. Meta u shpreh ...

Zbardhen detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ja çfarë njofton Presidenca
Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat ...
Top Channel | 25-Mar-2020 16:27
Nën drejtimin e Presidentit Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat ...

Meta falenderon Ramën dhe Metën: Bashkë do ia dalim në këtë situatë
Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombetarë këtë të mërkurë, Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një mesazh publik për të gjithë qytetarët. Meta tha mes të tjerash se një nga temat kryesore të diskutimeve ishin edhe ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 18:05
Pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombetarë këtë të mërkurë, Presidenti Ilir Meta ka shpërndarë një mesazh publik për të gjithë qytetarët. Meta tha mes të tjerash se një nga temat kryesore të diskutimeve ishin edhe ...

Mesazh publik i Presidentit Meta për mbledhjen e sotme të Keshillit të Sigurisë Kombëtare dhe një falenderim për z.Ruci, z.Rama dhe z.Basha
Presidenti Ilir Meta ka falënderuar sot kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD-së, Lulzim Basha për marrjen pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku u diskutua për masat e marra për emergjencën e ...
Telegraf | 25-Mar-2020 18:04
Presidenti Ilir Meta ka falënderuar sot kryeministrin Edi Rama dhe kreun e PD-së, Lulzim Basha për marrjen pjesë në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku u diskutua për masat e marra për emergjencën e ...

DETAJET/ Këshilli i Sigurisë për koronavirusin, Meta: Ja për çfarë diskutuam me Ramën, Bashën dhe ministrat përgjegjës
Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e cila u mbajt nëpërmjet një video-konference, dhe ku morën pjesë Presidenti Ilir Meta, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 16:01
Presidenca ka zbardhur detaje nga mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, e cila u mbajt nëpërmjet një video-konference, dhe ku morën pjesë Presidenti Ilir Meta, Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi ...

Meta mbledh 3 orë Këshillin e Sigurisë, zbardh çështjet e diskutuara me Ramën e Bashën
Presidenti Ilir Meta mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të pandemisë së ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 16:51
Presidenti Ilir Meta mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të pandemisë së ...

Zbardhet takimi/ Nga masat e marra kundër COVID-19 tek përballimi i situatës ekonomike, çfarë diskutuan Meta-Rama-Basha në mbledhjen e Këshillit të Sigurisë
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku kryefjalë e tryezën së zhvilluar online ishte situata që po kalon vendi ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 15:50
Nën drejtimin e Presidentit të Republikës, Ilir Meta u zhvillua sot mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference, ku kryefjalë e tryezën së zhvilluar online ishte situata që po kalon vendi ...

Mbledhja online e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, këto janë kërkesat e Bashës
Mesditën e kësaj të mërkure u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.
Top Channel | 25-Mar-2020 15:50
Mesditën e kësaj të mërkure u mblodh Këshilli i Sigurisë Kombëtare nën drejtimin e presidentit Ilir Meta.

Meta mbledh Këshillin e Sigurisë, zbardh çështjet e diskutuara me Ramën e Bashën
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 18:21
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, mblodhi këtë të mërkurë Këshillin e Sigurisë Kombëtare, e cila u zhvillua online dhe zgjati për rreth tre orë. Në fokus të tryezës ishte gjendja që po kalon vendi ynë për shkak të ...

Presidenti Meta mblodhi Këshillin e Sigurisë Kombëtare, ja për çfarë u diskutua
Presidenti Ilir Meta thirri sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat përgjegjës, si edhe ...
Telegraf | 25-Mar-2020 16:04
Presidenti Ilir Meta thirri sot Këshillin e Sigurisë Kombëtare, nëpërmjet një video-konference. Në këtë mbledhje morën pjesë Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi, Kryeministri Edi Rama, ministrat përgjegjës, si edhe ...

A e ka në dorë partinë Lulzim Basha?
Nga Endri Kajsiu Ka një gjë që nuk ndryshuar për asnjë moment tek Lulzim Basha dhe partia e tij, qysh nga fillimi i shkurtit kur nisi kriza botërore e coronavirusit: mungesa e koordinimit mes deklaratave të udhëheqësve ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 15:20
Nga Endri Kajsiu Ka një gjë që nuk ndryshuar për asnjë moment tek Lulzim Basha dhe partia e tij, qysh nga fillimi i shkurtit kur nisi kriza botërore e coronavirusit: mungesa e koordinimit mes deklaratave të udhëheqësve ...

Propaganda/ Si e patë Ramën në TV dhe si qe e vërteta (pamjet reale)
Kryeministri Rama ka dashur ti përgjigjet sot kritikave, se për shkak të një sëmundjeje kronike që shndërrohet në fatale nëse ai infektohet me Covid 19, ai e ka të pamundur ta kryejë plotësisht detyrën. Kjo hipotezë u ...
Lapsi | 25-Mar-2020 16:47
Kryeministri Rama ka dashur ti përgjigjet sot kritikave, se për shkak të një sëmundjeje kronike që shndërrohet në fatale nëse ai infektohet me Covid 19, ai e ka të pamundur ta kryejë plotësisht detyrën. Kjo hipotezë u ...

IRONIA/ Armiku “Corona”: Meta “njeh” legjitimitetin e parlamentit, Basha “përgënjeshtron” rënien e qeverisë
Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare kabërë që politikisht Meta të pranojë legjitimitetin e parlamentit të shpallur ilegjitim nga ai, e opozita gjithasht të pranojë se qeveria nuk ka rënë, ndërkohë që kauza e saj, ...
Tesheshi | 25-Mar-2020 19:18
Mbledhja e Këshillit të Sigurisë Kombëtare kabërë që politikisht Meta të pranojë legjitimitetin e parlamentit të shpallur ilegjitim nga ai, e opozita gjithasht të pranojë se qeveria nuk ka rënë, ndërkohë që kauza e saj, ...

Këshilli i Sigurisë Kombëtare, Presidenca: unitet në luftë me Corona-n
Presidenca përcolli mesazhin e një fryme uniteti që ka përshkuar mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku veç krerëve të lartë të shtetit, pra bashkë me vetë Presidentin Meta, ka qenë dhe kreu i opozitësn Basha. ...
Tesheshi | 25-Mar-2020 19:18
Presidenca përcolli mesazhin e një fryme uniteti që ka përshkuar mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare, ku veç krerëve të lartë të shtetit, pra bashkë me vetë Presidentin Meta, ka qenë dhe kreu i opozitësn Basha. ...

Këshilli i Sigurisë mblidhet online/ Meta, Rama e Basha diskutojnë masat për koronavirusin
Presidenti i Republikes Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozites Lulzim Basha kane diskutuar sot per 3 ore situaten e krijuar nga koronavirusi e masat shtese qe mund te merren. Keshilli i Sigurise ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 15:10
Presidenti i Republikes Ilir Meta, kryeministri Edi Rama dhe lideri i opozites Lulzim Basha kane diskutuar sot per 3 ore situaten e krijuar nga koronavirusi e masat shtese qe mund te merren. Keshilli i Sigurise ...

Meta: Frymë bashkëpunuese, falënderoj Ramën, Bashën dhe Ruçin
Presidenti Ilir Meta ka dalë me një mesazh publik pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare. “Nëpërmjet një video-konference zhvilluam sot mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare për të diskutuar masat që ...
Portalb | 25-Mar-2020 18:04
Presidenti Ilir Meta ka dalë me një mesazh publik pas mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare. “Nëpërmjet një video-konference zhvilluam sot mbledhjen e Këshillit të Sigurisë Kombëtare për të diskutuar masat që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved