ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 02:25

“Sapo bisedova me mjekun e spitalit Durrës që u shërua nga COVID-19”, Manastirliu: Do bëjmë gjithçka kemi në dorë për mbrojtjen e tyre

“Sapo bisedova me mjekun e spitalit Durrës që u shërua nga COVID-19”, Manastirliu: Do bëjmë gjithçka kemi në dorë për mbrojtjen e tyre
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu premton se do të bëhet gjithçka për të mbrojtur bluzat e bardha. Në një postim në “Facebook”, ajo tregon se ka komunikuar me mjekun infeksionist të Spitalit Rajonal të ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 19:42
TIRANË Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu premton se do të bëhet gjithçka për të mbrojtur bluzat e bardha. Në një postim në “Facebook”, ajo tregon se ka komunikuar me mjekun infeksionist të Spitalit Rajonal të ...

Manastirliu: Kemi rritur numrin e testimeve për të ndërprerë zinxhirin e infeksionit
Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit me ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 21:46
Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka deklaruar se është rritur numri i testeve për të dyshuarit me ...

Manastirliu: Do të bëjmë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të Qeverisë tha se po bëhen gati të bëjmë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...
Telegrafi | 25-Mar-2020 20:42
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të Qeverisë tha se po bëhen gati të bëjmë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...

Manastirliu: Do të ngremë një spital karantinë për rastet jo të rënda
Strukturat shtetërore do të nisin punën për të ngritur njën spital të ri “COVID*19” në vendin tonë. Pas QSUT dhe “Shefqet Ndroqit”, Ministrja Manastirliu konfirmoi se po bëhet gati ngritja e një strukturë të re, një ...
VizionPlus | 25-Mar-2020 19:04
Strukturat shtetërore do të nisin punën për të ngritur njën spital të ri “COVID*19” në vendin tonë. Pas QSUT dhe “Shefqet Ndroqit”, Ministrja Manastirliu konfirmoi se po bëhet gati ngritja e një strukturë të re, një ...

Ministrja tregon skenarin e katërt: Një spital tjetër për të infektuarit me nevoja bazike
Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:30
Qeveria ka menduar që në dispozicion të personave të sëmurë me COVID-19 të vihet edhe një spital i katërt. Ministrja Ogerta Manastirliu u shpreh këtë të mërkurë gjatë një mbledhje online mes disa ministrave dhe ...

Do të ngrihet një spital karantinë brenda 20 ditëve; Mbërrijnë 50 mijë elementë mbrojtës për personelin shëndetësor
Brenda 20 ditësh do të fillojë ngritja e një strukture të re, të një spitali karantinë për rastet jo të renda. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se sot është bërë një investigim në vendin ku mendohet ...
Monitor | 25-Mar-2020 19:25
Brenda 20 ditësh do të fillojë ngritja e një strukture të re, të një spitali karantinë për rastet jo të renda. Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu deklaroi se sot është bërë një investigim në vendin ku mendohet ...

Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...
Klan Kosova | 25-Mar-2020 20:31
Ministrja e Shëndetësisë në Shqipëri, Ogerta Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të ...

Manastirliu: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja deklaroi se është bërë një vlerësim për një objekt që po shqyrtohet për ta kthyer në një strukturë spitalore bazë për ata pacientë të cilët do të kenë nevoja të trajtimit jo specialistik. Ministrja e ...
Lajminet | 25-Mar-2020 20:28
Ministrja deklaroi se është bërë një vlerësim për një objekt që po shqyrtohet për ta kthyer në një strukturë spitalore bazë për ata pacientë të cilët do të kenë nevoja të trajtimit jo specialistik. Ministrja e ...

U infektua nga koronavirusi, shërohet mjeku i Spitalit të Durrësit
Mjeku i Spitalit të Durrësit që rezultoi pozitiv me koronavirus, tashmë është shëruar. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, Manastirliu shkruajti se kishte ...
Politiko | 25-Mar-2020 19:58
Mjeku i Spitalit të Durrësit që rezultoi pozitiv me koronavirus, tashmë është shëruar. Lajmin e dha ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu. Nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale, Manastirliu shkruajti se kishte ...

Mbledhja online e qeverisë, Manastirliu: Në javën e parë të prillit…
Shqipëria është në shtetrrethim si masë e fortë ndaj luftës së Covid-19, virus që ka prekur 146 persona, 5 viktima dhe 17 janë shëruar. Në mbledhjen online të qeverisë, Ministrja e Shëndetsisë dhe e Mbrojtjes Sociale, ...
Telegraf | 25-Mar-2020 18:27
Shqipëria është në shtetrrethim si masë e fortë ndaj luftës së Covid-19, virus që ka prekur 146 persona, 5 viktima dhe 17 janë shëruar. Në mbledhjen online të qeverisë, Ministrja e Shëndetsisë dhe e Mbrojtjes Sociale, ...

Manastirliu telefonon mjekun e Durrësit të shëruar nga Koronavirus: Do të bëjmë gjithçka kemi në dorë për mbrojtjen e bluzave të bardha
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
Lexo | 25-Mar-2020 19:26
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

Manastirliu tregon planet për ndërtimin e spitalit të ri COVID, Rama: Po fillove punimet për 20 ditë, do të bëjmë monument tek hyrja e spitalit
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi të të gjithave masave që po ndërmerren në kuadër të situatës që po kalon vendi për shkak të COVID-19, deklaroi se po mendohet dhe skenari i katërt, ...
Medial | 25-Mar-2020 19:22
Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi të të gjithave masave që po ndërmerren në kuadër të situatës që po kalon vendi për shkak të COVID-19, deklaroi se po mendohet dhe skenari i katërt, ...

Lajmi i mirë që ngjall shpresë: Një mjek dhe një infermier me koronavirus janë shëruar
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 14:44
Mes 17 të shëruarve nga COVID-19 janë një mjek dhe një infermier. Bëhet fjalë për mjekun e parë të konfirmuar pozitiv në spitalin e Durrësit dhe një infermier në spitalin “Shefqet Ndroqi”. Ministrja e Shëndetësisë dhe ...

Shqipëria me spital për një 20 ditë? Rama premton monument
Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj planifikon dhe ...
Tesheshi | 25-Mar-2020 19:18
Edhe pse Shqipëria është ende një situatë alarmante prej koronavorusit, paçka shtimit të rasteve me infektim çdo ditë me nga 1 deri 15 persona, qeveria bën llogaritë për ditë më të vështira, e kësisoj planifikon dhe ...

Nisa puna për spitalin karantinë! Rama-Manastirliut: Po e fillove për 20 ditë do të bëjmë monumentet
Ministria e Shëndetësisë po përgatitet për skenarin e katërt nëse do të rritet fluksi i personave të prekur me koronavirus. Përpos Infektivit që tani ka 120 shtretër, gati është ‘Sanatoriumi’, por edhe ish-kirurgjia dhe ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 19:14
Ministria e Shëndetësisë po përgatitet për skenarin e katërt nëse do të rritet fluksi i personave të prekur me koronavirus. Përpos Infektivit që tani ka 120 shtretër, gati është ‘Sanatoriumi’, por edhe ish-kirurgjia dhe ...

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu: Brenda 20 ditëve do të ngremë një spital të ri karantine
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, gjatë konferencës online të qeverisë, tha se po bëhen gati të ngrihet një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një ...
RTSH | 25-Mar-2020 18:57
Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, gjatë konferencës online të qeverisë, tha se po bëhen gati të ngrihet një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një ...

Konferenca online e qeverisë, Manastirliu: Do të ngrenë një spital karantinë, struktura e re nis të përshtatet brenda 20 ditëve
Tiranë, 25 Mars – “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi se është ...
Lexo | 25-Mar-2020 18:56
Tiranë, 25 Mars – “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. Deklarata u bë nga Ministrja Manastirliu gjatë konferencës online të qeverisë. Ministrja deklaroi se është ...

Manastirliu ‘parashikon’: Jemi në javën e tretë, kurba e të prekurve me koronavirus do të rritet
“Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen ndoshta jo këtë javë, por rreth datës 30.”. Kështu e hapi deklaratën ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi, ...
Lajmi i Fundit | 25-Mar-2020 18:55
“Jemi në javën e tretë, kurba do të rritet. Masat që kemi ndërmarrë do të vlerësohen ndoshta jo këtë javë, por rreth datës 30.”. Kështu e hapi deklaratën ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu gjatë një raportimi, ...

Manastirliu: Do të ngremë një spital të ri karantinë brenda 20 ditëve
Ministrja Manastirliu tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. tha ministrja. ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 18:49
Ministrja Manastirliu tha se po bëhen gati të ngrenë një spital karantinë brenda 20 ditëve të ardhshme. “Po bëjmë gati të ngremë një strukturë të re, një spital karantinë për rastet jo të rënda”. tha ministrja. ...

Manastirliu: Kemi rritur numrin e testimeve për të ndërprerë zinxhirin e infeksionit
Po plotësojmë rekomandimet e OBSh për testimin e rasteve të dyshuara. Testimi masiv nuk përjashton riskun e qytetarëve 10 Mars- Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e ...
Lexo | 25-Mar-2020 18:44
Po plotësojmë rekomandimet e OBSh për testimin e rasteve të dyshuara. Testimi masiv nuk përjashton riskun e qytetarëve 10 Mars- Gjatë videokonfererencës së ministrave, të drejtuar nga Kryeministri Edi Rama, ministrja e ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved