ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 04:13

FOTOT/ Kryemadhi vijon rrëfimin nga karantina për linjat e trupit: Jam dobësuar, më ka ndyshuar fizionomia. Tani edhe celulari s’ma njeh më fytyrën

FOTOT/ Kryemadhi vijon rrëfimin nga karantina për linjat e trupit: Jam dobësuar, më ka ndyshuar fizionomia. Tani edhe celulari s’ma njeh më fytyrën
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi vijon rrëfimin e saj para shqiptarëve. Ajo ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi përditshmërinë e saj në karantinë. Kryemadhi pranoi se është duke e shfrytëzuar këtë ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 20:40
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi vijon rrëfimin e saj para shqiptarëve. Ajo ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi përditshmërinë e saj në karantinë. Kryemadhi pranoi se është duke e shfrytëzuar këtë ...

VIDEO: Karantina ndryshe e Ilir Metës
Ashtu si të gjithë, edhe Ilir Meta qendron i mbyllur në shtëpi këto ditë. Monika Kryemadhi thotë se ata bëjnë dashuri e pijnë raki në këto ditë. Me sa duket, kjo i ka bërë mirë presidentit, i cili duket më i qetë këto ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 18:37
Ashtu si të gjithë, edhe Ilir Meta qendron i mbyllur në shtëpi këto ditë. Monika Kryemadhi thotë se ata bëjnë dashuri e pijnë raki në këto ditë. Me sa duket, kjo i ka bërë mirë presidentit, i cili duket më i qetë këto ...

Kryemadhi vijon rrëfimin nga karantina për linjat e trupit: Jam dobësuar, më ka ndyshuar fizionomia. Tani edhe celulari s’ma njeh më fytyrën
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi vijon rrëfimin e saj para shqiptarëve. Ajo ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi përditshmërinë e saj në karantinë. Kryemadhi pranoi se është duke e shfrytëzuar këtë ...
Lexo | 25-Mar-2020 21:22
Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi vijon rrëfimin e saj para shqiptarëve. Ajo ishte pjesë e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku tregoi përditshmërinë e saj në karantinë. Kryemadhi pranoi se është duke e shfrytëzuar këtë ...

Kryemadhi: Pimë nga një teke raki me hudhra pasdite
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në emisionin Ftesë në Pesë. Ajo është shprehur se i pëlqen që të konsumojë ndonjë teke raki pasdite. “Pimë nga një teke raki me hudhra të ...
Arbresh | 25-Mar-2020 19:41
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në emisionin Ftesë në Pesë. Ajo është shprehur se i pëlqen që të konsumojë ndonjë teke raki pasdite. “Pimë nga një teke raki me hudhra të ...

Monika Kryemadhi: Ka plasur dashuria e madhe me Ilirin, nuk kemi mundësi për fëmijë të katërt
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në emisionin Ftesë në Pesë me Bieta Sulon. Ajo ka folur për karantinën dhe se si po e kalon atë, teksa është shprehur se ka plasur dashuria ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 19:25
Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka qenë e ftuar në emisionin Ftesë në Pesë me Bieta Sulon. Ajo ka folur për karantinën dhe se si po e kalon atë, teksa është shprehur se ka plasur dashuria ...

Kryemadhi rrëfen karantinimin me Metën: Ka plasur dashuria e madhe me Ilirin, pimë raki me hudhra dhe bëjmë dashuri. Ja pse nuk bëjmë dot një fëmijë të katërt
Monika Kryemadhi duket se është kthyer në amvisë gjatë ditëve të karantimit në shtëpi për shkak të izolimit Kryetarja e LSI është kthyer në kuzhinë dhe ka publikuar edhe video ndërsa bën pompa gjatë gatimit. Por si ...
GazetaTema | 25-Mar-2020 17:54
Monika Kryemadhi duket se është kthyer në amvisë gjatë ditëve të karantimit në shtëpi për shkak të izolimit Kryetarja e LSI është kthyer në kuzhinë dhe ka publikuar edhe video ndërsa bën pompa gjatë gatimit. Por si ...

“Raki, hudhra, ullinj”, këshillat e Monika Kryemadhit për forcimin e imunitetit!
Ashtu si të gjithë shqiptarët, edhe Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta dhe e shoqja, liderja e LSI, Monika Kryemadhi janë përballur me izolimin për shkak të koronavirusit. Por si i kalon ditët në karantinë cifti ...
Bordo | 25-Mar-2020 18:43
Ashtu si të gjithë shqiptarët, edhe Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta dhe e shoqja, liderja e LSI, Monika Kryemadhi janë përballur me izolimin për shkak të koronavirusit. Por si i kalon ditët në karantinë cifti ...

Familja Meta, festë në kohë koronavirusi
Ilir Meta ka festuar mbrëmë 51-vjetorin e lindjes. Foto është postuar nga gruaja e tij, Monika Kryemadhi, e cila shkruan: ““Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë. I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15 ”
GazetaTema | 25-Mar-2020 10:53
Ilir Meta ka festuar mbrëmë 51-vjetorin e lindjes. Foto është postuar nga gruaja e tij, Monika Kryemadhi, e cila shkruan: ““Nuk mund të mbyllej ndryshe kjo ditë. I fikëm qirinjtë bashkë 51vs15 ”

Kryemadhi rrëfen karantinimin me Metën: Pimë raki me hudhra dhe bëjmë dashuri. Ja pse nuk bëjmë dot një fëmijë të katërt
Monika Kryemadhi duket se është kthyer në amvisë gjatë ditëve të karantimit në shtëpi për shkak të izolimit Kryetarja e LSI është kthyer në kuzhinë dhe ka publikuar edhe video ndërsa bën pompa gjatë gatimit. Por si ...
Lexo | 25-Mar-2020 18:10
Monika Kryemadhi duket se është kthyer në amvisë gjatë ditëve të karantimit në shtëpi për shkak të izolimit Kryetarja e LSI është kthyer në kuzhinë dhe ka publikuar edhe video ndërsa bën pompa gjatë gatimit. Por si ...

“Hamë hudhra e pimë raki”/ Monika flet për jetën me Metën në karantinë: Planet për një fëmijë të katërt
Monika Kryemadhi është kthyer në amvisë gjatë ditëve të karantimit në shtëpi për shkak të izolimit.Kryetarja e LSI është kthyer në kuzhinë, madje ka publikuar edhe video ndërsa bën pompa gjatë gatimit. Por si është ...
AlMaKos | 25-Mar-2020 18:04
Monika Kryemadhi është kthyer në amvisë gjatë ditëve të karantimit në shtëpi për shkak të izolimit.Kryetarja e LSI është kthyer në kuzhinë, madje ka publikuar edhe video ndërsa bën pompa gjatë gatimit. Por si është ...

Ditëlindje në kohë koronavirusi! Presidenti Meta fik qirinjtë vetëm me fëmijët dhe Kryemadhin
Presidenti Ilir Meta ka festuar mbrëmjen e kaluar 51 vjetorin e tij të lindjes. Në një foto të publikuar nga kryetarja e LSI, njëherësh bashkëshortja e Presidentit, Meta shfaqet pranë familjarëve të tij, teksa iu fryn ...
BalkanWeb | 25-Mar-2020 08:12
Presidenti Ilir Meta ka festuar mbrëmjen e kaluar 51 vjetorin e tij të lindjes. Në një foto të publikuar nga kryetarja e LSI, njëherësh bashkëshortja e Presidentit, Meta shfaqet pranë familjarëve të tij, teksa iu fryn ...

Ditëlindje në kohë koronavirusi, sa vjeç mbushi Presidenti Meta. Si e festuan? Ja foto që nxjerr Kryemadhi
Presidenti Ilir Meta ka festuar 51 vjetorin mbrëmjen e djeshme, në një moment aspak të lehtë për vendin, për shkak të koronavirusit, që ka mbyllur në shtëpi të gjithë shqiptarët. Me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI, ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 10:41
Presidenti Ilir Meta ka festuar 51 vjetorin mbrëmjen e djeshme, në një moment aspak të lehtë për vendin, për shkak të koronavirusit, që ka mbyllur në shtëpi të gjithë shqiptarët. Me bashkëshorten e tij, kryetaren e LSI, ...

Festë në familjen presidenciale/ E gjithë familja përqafuar për 51-vjetorin e Ilir Metës
Presidenti i vendit Ilir Meta ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij. Kreu i shtetit ka celebruar 51-vjetorin e ditëlindjes me një festë private familjare se bashku me bashkëshorten dhe 3 fëmijët. Të ndodhur të ...
Bordo | 25-Mar-2020 10:41
Presidenti i vendit Ilir Meta ka festuar ditën e djeshme ditëlindjen e tij. Kreu i shtetit ka celebruar 51-vjetorin e ditëlindjes me një festë private familjare se bashku me bashkëshorten dhe 3 fëmijët. Të ndodhur të ...

“S’mund të mbyllej ndryshe kjo ditë”, Meta feston ditëlindjen, foto nga festa në shtëpi
Presidenti Ilir Meta ka festuar dje ditëlindjen. Kreu i Shtetit ka festuar 51-vjetorin e lindjes bashkë me familjen. Atmosferën e kësaj dite e ka ndarë me të gjithë e shoqja, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, teksa ...
Politiko | 25-Mar-2020 08:11
Presidenti Ilir Meta ka festuar dje ditëlindjen. Kreu i Shtetit ka festuar 51-vjetorin e lindjes bashkë me familjen. Atmosferën e kësaj dite e ka ndarë me të gjithë e shoqja, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, teksa ...

Presidenti Meta ka ditëlindjen, “pika e tij e dobët” e uron me foton dhe dedikimin emocionues
Familja Meta ka festuar sot ditëlindjen e Presidentit të vendit, Ilir Meta. Kreu i shtetit, ka festuar sot 51-vjetorin e tij në një gjendje aspak normale për të gjithë dhe ka zgjedhur që kjo ditëlindje e tij të jetë sa ...
Telegraf | 24-Mar-2020 23:37
Familja Meta ka festuar sot ditëlindjen e Presidentit të vendit, Ilir Meta. Kreu i shtetit, ka festuar sot 51-vjetorin e tij në një gjendje aspak normale për të gjithë dhe ka zgjedhur që kjo ditëlindje e tij të jetë sa ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved