ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 03:01

Doruntinë Maloku: Kot po provoni ta ktheni Rugovizmin në Albinizëm e Hashimizëm

Doruntinë Maloku: Kot po provoni ta ktheni Rugovizmin në Albinizëm e Hashimizëm
Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doruntinë Maloku, gjatë një fjalimi që mbajti në Kuvend, iu është drejtuar aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe drejtuesve të saj duke iu ...
Gazeta Express | 25-Mar-2020 21:34
Deputetja e Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Doruntinë Maloku, gjatë një fjalimi që mbajti në Kuvend, iu është drejtuar aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje dhe drejtuesve të saj duke iu ...

Deputetja e LDK-së: Ju po mundoheni të ktheni Rugovizmin në Albinizëm, por harrojeni këtë
Deputetja e LDK-së, Doruntinë Maloku deklaroi se Lidhja Demokratike e Kosovës që pas vdekjes së presidentit Rugova përballet me një luftë të pashembull fjalësh, për ta cumbuar dhe shkatërruar. “Përmenda periudhën ...
Indeks Online | 25-Mar-2020 19:38
Deputetja e LDK-së, Doruntinë Maloku deklaroi se Lidhja Demokratike e Kosovës që pas vdekjes së presidentit Rugova përballet me një luftë të pashembull fjalësh, për ta cumbuar dhe shkatërruar. “Përmenda periudhën ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved