ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 29/10/2020 03:48

Serie A dhe koronavirusi/ Mund të shtyhen sfidat e javës së 26-të, ndeshje pa tifozë

Serie A dhe koronavirusi/ Mund të shtyhen sfidat e javës së 26-të, ndeshje pa tifozë
Ndeshjet e radhës së Serie A mund të shtyhen të gjitha për shkak të koronavirusit.
Top Channel | 24-Feb-2020 15:58
Ndeshjet e radhës së Serie A mund të shtyhen të gjitha për shkak të koronavirusit.

Zyrtare: Pesë ndeshje të Serie A me dyer të mbyllura, mes tyre edhe Juve – Inter
Pas lajmit se ndeshja Inter-Ludogorets do të zhvillohet të enjten pa praninë e tifozëve, kampionati italian i futbollit lejon zhvillimin e pesë ndeshjeve të kësaj jave të Serie A me dyer të mbyllura. Derbi i madh ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 23:34
Pas lajmit se ndeshja Inter-Ludogorets do të zhvillohet të enjten pa praninë e tifozëve, kampionati italian i futbollit lejon zhvillimin e pesë ndeshjeve të kësaj jave të Serie A me dyer të mbyllura. Derbi i madh ...

Serie A zyrtarisht në karantinë, Federata Italiane merr vendimin për ndeshjet e kampionatit
Serie A futet zyrtarisht në karantinë. Federata Italiane dhe Liga e Futbollit në vend ka vendosur që kampionati të mos ndalojë, por ndeshjet në program në zonat e prekura nga Coronavirus të zhvillohen në stadiume pa ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 13:40
Serie A futet zyrtarisht në karantinë. Federata Italiane dhe Liga e Futbollit në vend ka vendosur që kampionati të mos ndalojë, por ndeshjet në program në zonat e prekura nga Coronavirus të zhvillohen në stadiume pa ...

Pritet vetëm miratimi nga qeveria, për ndeshjet e javës së ardhshme të Serie A
Koronavirusi “Covid-19” ka ndikuar shumë në mbarëvajtjen e Serie A dhe pritet ta bëjë këtë akoma. Javën e shkuar u anuluan katër ndeshje dhe Federata Italiane ka vendosur të shohë për një zgjidhje urgjente, pasi ...
Telegraf | 24-Feb-2020 17:11
Koronavirusi “Covid-19” ka ndikuar shumë në mbarëvajtjen e Serie A dhe pritet ta bëjë këtë akoma. Javën e shkuar u anuluan katër ndeshje dhe Federata Italiane ka vendosur të shohë për një zgjidhje urgjente, pasi ...

Zyrtare: Ndeshja kthyese mes Interit dhe Ludogortesit në Ligën e Evropës do të luhet me ‘dyer të mbyllura’
Ishte raportuar në media dhe tani është zyrtare. Ndeshja kthyese në mes të Interit dhe Ludogretsit në kuadër të Ligës së Evropës do të luhet a tifozë. Tashmë janë konfirmuar shtatë viktimat e para nga coronvirusi në ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 21:05
Ishte raportuar në media dhe tani është zyrtare. Ndeshja kthyese në mes të Interit dhe Ludogretsit në kuadër të Ligës së Evropës do të luhet a tifozë. Tashmë janë konfirmuar shtatë viktimat e para nga coronvirusi në ...

Frikë nga coronavirus, merret vendimi për sfidën Inter-Ludogorets
Flitej prej disa ditësh, por tashmë është zyrtare: Ndeshja mes Interit dhe Ludogorets, do të luhet pa tifozë. Sfida e kthimit, e vlefshme për Europa League, do të luhet në San Siro dhe stadiumi italian, ka mbyllur dyert ...
ABCNews | 24-Feb-2020 22:04
Flitej prej disa ditësh, por tashmë është zyrtare: Ndeshja mes Interit dhe Ludogorets, do të luhet pa tifozë. Sfida e kthimit, e vlefshme për Europa League, do të luhet në San Siro dhe stadiumi italian, ka mbyllur dyert ...

Juventusi favorizohet? Është ekipi ndaj të cilit kanë dhënë më shumë penallti kundër (Inter e Lacio të fundit)
Juventusi është skuadra më e penalizuar nga arbitrat për penallti të vërshëllyer kundër! Sipas episodeve të mbledhura gjatë këtij kampionati (deri tani) rezulton që penalltia që gjyqtari akordoi për SPAL ndaj ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 11:19
Juventusi është skuadra më e penalizuar nga arbitrat për penallti të vërshëllyer kundër! Sipas episodeve të mbledhura gjatë këtij kampionati (deri tani) rezulton që penalltia që gjyqtari akordoi për SPAL ndaj ...

“Coronavirus” gjunjëzon Serie A, supersfida Juventus-Inter luhet me dyer të mbyllura?!
Italia është pushtuar nga makthi “Coronavirus”. Numri në rritje i personave të infektuar e ka rritur alarmin në mesin e popullatës jashtë çdo proporcioni, duke kushtëzuar gjithashtu zhvillimin e rregullt të kampionatit ...
GazetaTema | 24-Feb-2020 11:10
Italia është pushtuar nga makthi “Coronavirus”. Numri në rritje i personave të infektuar e ka rritur alarmin në mesin e popullatës jashtë çdo proporcioni, duke kushtëzuar gjithashtu zhvillimin e rregullt të kampionatit ...

Zyrtare: Pesë ndeshje të Serie A me dyer të mbyllura, mes tyre edhe Juve – Inter
Pas lajmit se ndeshja Inter-Ludogorets do të zhvillohet të enjten pa praninë e tifozëve, kampionati italian i futbollit lejon zhvillimin e pesë ndeshjeve të kësaj jave të Serie A me dyer të mbyllura. Derbi i madh ...
E Dua Sportin | 25-Feb-2020 00:59
Pas lajmit se ndeshja Inter-Ludogorets do të zhvillohet të enjten pa praninë e tifozëve, kampionati italian i futbollit lejon zhvillimin e pesë ndeshjeve të kësaj jave të Serie A me dyer të mbyllura. Derbi i madh ...

Koronavirus paralizon Serie A, derbi Inter-Juve rrezikon të luhet pa tifozë, “San Siro” në karantinë edhe për E.League
ITALI Serie A futet në karantinë, ku si pasojë e frikës nga Koronavirus, një pjesë e mirë e ndeshjeve në program për tu zhvilluar këtë të diele u shtynë, një prej tyre ishte dhe Inter-Sampdoria. Kjo çështje nuk mbyllet ...
BalkanWeb | 24-Feb-2020 10:11
ITALI Serie A futet në karantinë, ku si pasojë e frikës nga Koronavirus, një pjesë e mirë e ndeshjeve në program për tu zhvilluar këtë të diele u shtynë, një prej tyre ishte dhe Inter-Sampdoria. Kjo çështje nuk mbyllet ...

Juventus – Inter mund të luhet pa tifozë, shkak koronavirusi
Koronavirusi po vazhdon të hap telashe në Itali. 3 viktima dhe më shumë se 152 persona të prekur janë shënuar në Itali, duke krijuar një situatë alarmante. E gjithë kjo e shkaktuar nga Koronavirusi. Ky virus po prek ...
Lajmi i Fundit | 24-Feb-2020 23:49
Koronavirusi po vazhdon të hap telashe në Itali. 3 viktima dhe më shumë se 152 persona të prekur janë shënuar në Itali, duke krijuar një situatë alarmante. E gjithë kjo e shkaktuar nga Koronavirusi. Ky virus po prek ...

Qeveria Italian lejon zhvillimin e ndeshjeve, por pa tifoz
Qeveria italiane ka vendosur që të aprovojë kërkesën e klubeve të Serisë A për të zhvilluar ndeshjet pa praninë e tifozëve, në mënyrë që të mos ndalet kampionati i Serisë A. Ministri për politikat rinore dhe sportin, ...
Alsat-M | 24-Feb-2020 23:37
Qeveria italiane ka vendosur që të aprovojë kërkesën e klubeve të Serisë A për të zhvilluar ndeshjet pa praninë e tifozëve, në mënyrë që të mos ndalet kampionati i Serisë A. Ministri për politikat rinore dhe sportin, ...

Federata italiane e futbollit kërkon që ndeshjet të zhvillohen pa shikues
FIGC do t’i kërkojë qeverisë italiane që t’i lejojë të luajnë ndeshje futbolli me dyer të mbyllura deri më 1 mars, për të mos u prishur përgatitjet për “Euro 2020”. Presidenti Gabriele Gravina, thuhet se ka vendosur të ...
Telegrafi | 24-Feb-2020 16:33
FIGC do t’i kërkojë qeverisë italiane që t’i lejojë të luajnë ndeshje futbolli me dyer të mbyllura deri më 1 mars, për të mos u prishur përgatitjet për “Euro 2020”. Presidenti Gabriele Gravina, thuhet se ka vendosur të ...

Zyrtare: Ndeshja kthyese mes Interit dhe Ludogortesit në Ligën e Evropës do të luhet me ‘dyer të mbyllura’
Ishte raportuar në media dhe tani është zyrtare. Ndeshja kthyese në mes të Interit dhe Ludogretsit në kuadër të Ligës së Evropës do të luhet a tifozë. Tashmë janë konfirmuar shtatë viktimat e para nga coronvirusi në ...
E Dua Sportin | 24-Feb-2020 23:01
Ishte raportuar në media dhe tani është zyrtare. Ndeshja kthyese në mes të Interit dhe Ludogretsit në kuadër të Ligës së Evropës do të luhet a tifozë. Tashmë janë konfirmuar shtatë viktimat e para nga coronvirusi në ...

Italia lejon ndeshjet e futbollit, por pa shikues
Qeveria e Italisë është pajtuar të lejojë të luhen disa ndeshje futbolli në regjionin e prekur nga koronavirusi. Por ndeshjet do të luhen pa shikues, ka njoftuar agjencia e lajmeve ANSA. ANSA ka cituar ministrin e ...
Koha.net | 24-Feb-2020 22:40
Qeveria e Italisë është pajtuar të lejojë të luhen disa ndeshje futbolli në regjionin e prekur nga koronavirusi. Por ndeshjet do të luhen pa shikues, ka njoftuar agjencia e lajmeve ANSA. ANSA ka cituar ministrin e ...

Shkaku i koronavirusit, kjo ndeshje e Ligës së Evropës do të luhet pa tifozë
Tashmë është zyrtare, ndeshja e Ligës së Evropës mes Interit dhe Ludogoretsit do të zhvillohet prapa dyerve të mbyllura të enjten, për shkak të druajtjeve nga sëmundja ngjitëse koronavirus. Kjo sëmundje tejet ngjitëse ...
TetovaSot | 24-Feb-2020 22:37
Tashmë është zyrtare, ndeshja e Ligës së Evropës mes Interit dhe Ludogoretsit do të zhvillohet prapa dyerve të mbyllura të enjten, për shkak të druajtjeve nga sëmundja ngjitëse koronavirus. Kjo sëmundje tejet ngjitëse ...

Pesë ndeshje të Serie A luhen pa tifozë, spikat derbi Juventus – Inter
Aktualisht janë pesë ndeshje në Serie A që do të luhen pas dyerve të mbyllura në raundin tjetër, për shkak të emergjencës së koronavirusit. Juventus – Inter, Milan – Genoa, Parma – SPAL, Sassuolo – Brescia dhe Udinese – ...
TetovaSot | 24-Feb-2020 22:34
Aktualisht janë pesë ndeshje në Serie A që do të luhen pas dyerve të mbyllura në raundin tjetër, për shkak të emergjencës së koronavirusit. Juventus – Inter, Milan – Genoa, Parma – SPAL, Sassuolo – Brescia dhe Udinese – ...

Zyrtare: UEFA merr vendimin për ndeshjen Inter-Ludogorets
Ishte e pritshme prej disa orësh, por tashmë është edhe zyrtare nga UEFA. Ndeshja e Interit dhe Ludogorets e vlefshme për Europa League do të luhet pa tifozë. Sfida europiane e mesjavës do të zhvillohet në San Siro dhe ...
Politiko | 24-Feb-2020 22:31
Ishte e pritshme prej disa orësh, por tashmë është edhe zyrtare nga UEFA. Ndeshja e Interit dhe Ludogorets e vlefshme për Europa League do të luhet pa tifozë. Sfida europiane e mesjavës do të zhvillohet në San Siro dhe ...

Zyrtare: Interi luan pa tifozë ndaj Ludogorets, shkaku i koronavirusit
Tashmë është zyrtare, ndeshja e Ligës së Evropës mes Interit dhe Ludogoretsit do të zhvillohet prapa dyerve të mbyllura të enjten, për shkak të druajtjeve nga sëmundja ngjitëse koronavirus. Kjo sëmundje është duke u ...
Lexo | 24-Feb-2020 21:53
Tashmë është zyrtare, ndeshja e Ligës së Evropës mes Interit dhe Ludogoretsit do të zhvillohet prapa dyerve të mbyllura të enjten, për shkak të druajtjeve nga sëmundja ngjitëse koronavirus. Kjo sëmundje është duke u ...

Interi luan pa tifozë ndaj Ludogorets, shkaku i koronavirusit Tashmë është zyrtare, ndeshja e Ligës së Evropës mes Interit dhe Ludogoretsit do të zhvillohet prapa dyerve të mbyllura të enjten, për shkak të druajtjeve nga sëmundja ngjitëse...
Tashmë është zyrtare, ndeshja e Ligës së Evropës mes Interit dhe Ludogoretsit do të zhvillohet prapa dyerve të mbyllura të enjten, për shkak të druajtjeve nga sëmundja ngjitëse koronavirus. Kjo sëmundje tejet ngjitëse ...
Kosova Sot | 24-Feb-2020 21:49
Tashmë është zyrtare, ndeshja e Ligës së Evropës mes Interit dhe Ludogoretsit do të zhvillohet prapa dyerve të mbyllura të enjten, për shkak të druajtjeve nga sëmundja ngjitëse koronavirus. Kjo sëmundje tejet ngjitëse ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved