ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 03:34

Ilda se paska pas inatin vetëm me portalet

Ilda se paska pas inatin vetëm me portalet
Fillimisht Bejleri e mohoi, por me pas u kujtuar se e kishin pare te gjithe, madje edhe kamerat e rruges dhe nderroi mendje: “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?”, shkroi ajo heren e pare, ndersa heren e dyte shfreu ...
ikub.al | 13-Feb-2020 21:00
Fillimisht Bejleri e mohoi, por me pas u kujtuar se e kishin pare te gjithe, madje edhe kamerat e rruges dhe nderroi mendje: “Si mund te shpifin per njerezit keshtu?”, shkroi ajo heren e pare, ndersa heren e dyte shfreu ...

“Isha në polici, pashë videon”! Ilda Bejleri paralajmëron e revoltuar: Asaj zonjës s’i jap lekë, nuk mund të ecin si në Afganistan! Shumë shpejt do publikoj…
TIRANË Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, ka reaguar sërish pas ngjarjes që bëri bujë mediatike, ku ajo përplasi me makinë 63-vjeçaren Enriketa Gjuzi, dhe u largua me shpejtësi, pa i dhënë ndihmë. E plagosura tha se do ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 18:31
TIRANË Moderatorja sportive, Ilda Bejleri, ka reaguar sërish pas ngjarjes që bëri bujë mediatike, ku ajo përplasi me makinë 63-vjeçaren Enriketa Gjuzi, dhe u largua me shpejtësi, pa i dhënë ndihmë. E plagosura tha se do ...

“Nuk i jap lekë”/ Ilda Bejleri reagon sërish: Zonjës i thanë “mund të përfitosh noj gjë”
Na ndiqni në Facebook mapo.al Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi ...
Mapo | 13-Feb-2020 20:24
Na ndiqni në Facebook mapo.al Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi ...

Tërmet 6.9 Rihter shkund Japoninë dhe Rusinë Lindore, epiqendra në ishujt Kuril, rrezik për cunam në Paqësor
Një tërmet me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore. Sipas të dhënave paraprake tërmeti ka qenë me epiqendër në ishujt Kuril të cilat janë në territorin rus. Ky tërmet është ndier nga ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 17:13
Një tërmet me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore. Sipas të dhënave paraprake tërmeti ka qenë me epiqendër në ishujt Kuril të cilat janë në territorin rus. Ky tërmet është ndier nga ...

Ilda Bejleri: Gazeta TemA do ma paguajë, shqiptarët janë xhelozë ndaj njerëzve të famshëm si unë. Gruas që u aksidentua uroj t’i vijnë mendtë
Ilda Bejleri, pasi është marrë e pandehur për aksidentin e një dite më parë, ka sulmuar ashpër këdo, duke filluar nga fansat e saj, tek mediat që publikuan lajmin. Madje ka sulmuar edhe gruan që aksidentoi, e cila, ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 17:48
Ilda Bejleri, pasi është marrë e pandehur për aksidentin e një dite më parë, ka sulmuar ashpër këdo, duke filluar nga fansat e saj, tek mediat që publikuan lajmin. Madje ka sulmuar edhe gruan që aksidentoi, e cila, ...

Sa vite burg rrezikon Ilda Bejleri, pas aksidentit të djeshëm
Policia ka zbardhur akuzat që rëndojnë mbi moderatoren Ilda Bejleri e cila ka përplasur me makinë ditën e djeshme 63 vjeçarja Elketa Gjuzi në zonën e Myslym Shyrit dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Polica ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 17:15
Policia ka zbardhur akuzat që rëndojnë mbi moderatoren Ilda Bejleri e cila ka përplasur me makinë ditën e djeshme 63 vjeçarja Elketa Gjuzi në zonën e Myslym Shyrit dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes. Polica ...

Tërmeti i fuqishëm ‘shkund’ Paqësorin, tronditen 10 milion banorë
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë.Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...
Telegraf | 13-Feb-2020 17:57
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë.Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...

Tërmeti me magnitudë 6.9 rihter godet Japoninë dhe Rusinë
Një tërmet i fuqishëm goditi mëngjesin e kësaj të mërkure Rusinë Lindore dhe Japoninë. Sipas Shërbimit Gjeologjik të ShBA-së, epiqendra e tërmetit me magnitudë 6.9 të shkallës Rihter ishte rreth 99 km në juglindje të ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 17:57
Një tërmet i fuqishëm goditi mëngjesin e kësaj të mërkure Rusinë Lindore dhe Japoninë. Sipas Shërbimit Gjeologjik të ShBA-së, epiqendra e tërmetit me magnitudë 6.9 të shkallës Rihter ishte rreth 99 km në juglindje të ...

Përplasi me makinë një grua, policia e shoqëron, shpërthen Ilda Bejleri
Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 një 63-vjecare rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. Por menjëherë sapo ka ...
Telegraf | 13-Feb-2020 17:09
Ditën e djeshme në media qarkulloi një lajm se gazetarja e sportit Ilda Bejleri aksidentoi me makinën e saj tip ‘BMW’ me targë AA 998 një 63-vjecare rreth orës 12:50 në bulevardin “Gjergj Fishta”. Por menjëherë sapo ka ...

Sekuestrohet makina e gazetares Ilda Bejleri, policia jep detajet e aksidentit: Ja dy akuzat e ngritura për të
Vetëm pasi u bë publik rasti, Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 15:25
Vetëm pasi u bë publik rasti, Policia e Tiranës ka dhënë detaje nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i ...

Aksidentoi 63-vjeçaren dhe u largua/ Pas marrjes në pyetje, Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash, policia i sekuestron makinën
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 14:58
TIRANË Pas aksidentit dhe shoqërimit në polici, moderatorja e njohur dhe imazhi i fushave të gjelbra Ilda Bejleri përballet me një tjetër telash. Në informacionin përfundimtar të policisë në lidhje me aksidentin e ...

“Nuk mund të ecin si në Afganistan”, Ilda Bejleri e tensionuar: Ajo zonja gënjeu, nuk i jap lekë
Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi policia bëri me dije se ka ...
ABCNews | 13-Feb-2020 18:57
Moderatorja sportive Ilda Bejleri ka reaguar sërish për ngjarejn ku është përfshirë së fundmi, pasi aksidentoi një të moshuar dhe më pas u largua nga vendi i ngjarjes. Ndërkohë, pasi policia bëri me dije se ka ...

Policia ngre dy akuza për Ilda Bejlerin, i sekuestrohet makina
Na ndiqni në Facebook mapo.al Lidhur me aksidentin në Bulevardin “Gjergj Fishta”, Tiranë, nga hetimet e para polcia ka ngritur dy akuza për moderatoren Ilda Bejleri. Ajo akuzohet për veprat penale “Shkelja e rregullave ...
Mapo | 13-Feb-2020 15:22
Na ndiqni në Facebook mapo.al Lidhur me aksidentin në Bulevardin “Gjergj Fishta”, Tiranë, nga hetimet e para polcia ka ngritur dy akuza për moderatoren Ilda Bejleri. Ajo akuzohet për veprat penale “Shkelja e rregullave ...

USGS: Tërmet me madhësi 6.9 ballë në Rusi
Një tërmet me madhësi 6.9 të shkallës Rihter ka goditur ditën e djeshme Rusinë, pikërisht në det të hapur rreth 99 kilometra në jug-lindje të Ishujve Kuril, bëri me dije Shërbimi Gjeologjik i SHBA-së (USGS). Sistemi ...
ScanTv | 14-Feb-2020 09:38
Një tërmet me madhësi 6.9 të shkallës Rihter ka goditur ditën e djeshme Rusinë, pikërisht në det të hapur rreth 99 kilometra në jug-lindje të Ishujve Kuril, bëri me dije Shërbimi Gjeologjik i SHBA-së (USGS). Sistemi ...

Flet gruaja që a aksidentua nga moderatorja: Ajo spaska turp
Ilda Bejleri, moderatorja sportive është vendosur në qendër të vëmendje pas aksidentit ku u përfshi, duke plagosur pranë urës së Drejtorisë së Policisë së Tiranës një grua 63- vjeçare, e cila po ecte në vija të bardha. ...
Lexo | 13-Feb-2020 21:42
Ilda Bejleri, moderatorja sportive është vendosur në qendër të vëmendje pas aksidentit ku u përfshi, duke plagosur pranë urës së Drejtorisë së Policisë së Tiranës një grua 63- vjeçare, e cila po ecte në vija të bardha. ...

Policia e Tiranës sekuestron makinën e Ilda Bejlerit, jep detaje për aksidentin
Policia e Tiranës ka dhënë detaje të reja nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i aksidentit. Në njoftimin ...
Telegraf | 13-Feb-2020 15:22
Policia e Tiranës ka dhënë detaje të reja nga aksidenti i të mërkurës në drekë në Bulevardin “Gjergj Fishta”, ku gazetarja Ilda Bejleri ka aksidentuar një grua dhe është larguar nga vendi i aksidentit. Në njoftimin ...

Tërmeti i f uqishëm shkund Paqësorin, alarm për Cunami
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...
Republika | 13-Feb-2020 21:22
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...

Tërmeti i fuqishëm shkund Paqësorin, alarm për Cunami
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...
ABCNews | 13-Feb-2020 17:30
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...

Tërmeti i f uqishëm shkund Paqësorin, alarm për Cunami
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 21:20
Një tërmet i fuqishëm me magnitudë 6.9 të shkallës rihter ka shkundur Japoninë dhe Rusinë Lindore pak më parë. Nga të dhënat paraprake mësohet se tërmeti kishte epiqendër zonën pranë ishujve Kuril që janë në territorin ...

Ilda Bejleri ka ende gjera per te sqaruar lidhur me aksidentin e djeshem
Ilda Bejleri ka reaguar sërish pas lajmit të bujshëm të aksidentit të djeshëm me një zonjë 64-vjeçare. Rasti i saj po hetohet nga policia dhe së shpejti pritet të merret një vendim përfundimtar, ndërsa Ilda ka mohuar ...
Lajmi i Fundit | 13-Feb-2020 19:52
Ilda Bejleri ka reaguar sërish pas lajmit të bujshëm të aksidentit të djeshëm me një zonjë 64-vjeçare. Rasti i saj po hetohet nga policia dhe së shpejti pritet të merret një vendim përfundimtar, ndërsa Ilda ka mohuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved