ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 02:07

Shën Valentini, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku urojnë ndjekësit me foto

Shën Valentini, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku urojnë ndjekësit me foto
Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj tashmë po e shijon lirisht dashurinë me ish-deputetin dhe biznesmenin Mark Frroku. Pas divorcit me babanë e vajzës së saj, ajo vendosi që të mos e fshehë lidhjen e saj dhe në ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 12:06
Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj tashmë po e shijon lirisht dashurinë me ish-deputetin dhe biznesmenin Mark Frroku. Pas divorcit me babanë e vajzës së saj, ajo vendosi që të mos e fshehë lidhjen e saj dhe në ...

Në kulmin e dashurisë! Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut
Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me partnerin. Ditën ...
Telegraf | 14-Feb-2020 11:16
Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me partnerin. Ditën ...

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Mark Frrokun
TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:50
TIRANE Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas ...

Ky është urimi i Bleros për Afronën
Çifti shumë i përfolur në mediat e Kosovës, Blero dhe Afrona sot festojnë Shën Valentinin. Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri Këngëtari i ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 11:54
Çifti shumë i përfolur në mediat e Kosovës, Blero dhe Afrona sot festojnë Shën Valentinin. Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri Këngëtari i ...

“Me shumë dashuri”/ Meta uron Shën Valentinin krah Kryemadhit
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur që ta nisë ditën duke bërë një urim Shën Valentin. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!” Krahas mesazhit që ka përcjellë në ditën e të dashuruarve, kreu i ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 09:53
Presidenti i Republikës Ilir Meta ka zgjedhur që ta nisë ditën duke bërë një urim Shën Valentin. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!” Krahas mesazhit që ka përcjellë në ditën e të dashuruarve, kreu i ...

Shën Valentini i Ajola Xoxës, dorë për dore me Erion Veliajn
Ajola Xoxa ,këtë Shën Valentin, ka zgjedhur ta urojë pa fjalë, vetëm me foto. Ajo ka postuar në Instagramin e saj foto me bashkëshortin e saj Erion Veliajn, ku nuk ju duket fytyra, por vetëm duart e shtrënguara. Për ...
Dritare | 14-Feb-2020 11:31
Ajola Xoxa ,këtë Shën Valentin, ka zgjedhur ta urojë pa fjalë, vetëm me foto. Ajo ka postuar në Instagramin e saj foto me bashkëshortin e saj Erion Veliajn, ku nuk ju duket fytyra, por vetëm duart e shtrënguara. Për ...

Presidenti Meta vjen me një mesazh të veçantë në festën e “Shën Valentinit”
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin", një urim i veçantë vjen nga Presidenti i vendit, Ilir Meta.
Top Channel | 14-Feb-2020 09:14
Në këtë ditë feste për të gjithë të dashuruarit që festojnë “Shën Valentinin", një urim i veçantë vjen nga Presidenti i vendit, Ilir Meta.

Ilir Meta publikon foto me Monikën për Shën Valentin
Ka zgjedhur një fotografi të realizuar vitin e kaluar në Prevallë, për të uruar të gjithë shqiptarët për festën e të dashuruarve, Shën Valentinin. Presidenti Ilir Meta nuk harron të uroj festën e të dashuruarve, me anë ...
InFokusi | 14-Feb-2020 11:22
Ka zgjedhur një fotografi të realizuar vitin e kaluar në Prevallë, për të uruar të gjithë shqiptarët për festën e të dashuruarve, Shën Valentinin. Presidenti Ilir Meta nuk harron të uroj festën e të dashuruarve, me anë ...

Ky është urimi i Bleros për partnerën e jetës së tij!
Çifti shumë i përfolur në mediat e Kosovës, Blero dhe Afrona sot festojnë Shën Valentinin. Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri, shkruan ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 11:19
Çifti shumë i përfolur në mediat e Kosovës, Blero dhe Afrona sot festojnë Shën Valentinin. Blero përmes një postimi në llogarinë në Instagram ia ka uruar Shën Vlentinin Afronës dhe i ka shprehur dashuri, shkruan ...

“Gëzuar Shën Valentinin”, postimi romantik i Rudinaj Dembacaj (FOTO)
Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 11:07
Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina ...

Shën Valentini, Meta shtrihet në lëndinë me Kryemadhin: Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve
Ilir Meta ka zgjedhur që të urojë të gjithë shqiptarët për Shën Valentinin duke postuar një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryermadhi. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”- shkruan Meta teksa poston ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 09:05
Ilir Meta ka zgjedhur që të urojë të gjithë shqiptarët për Shën Valentinin duke postuar një foto me bashkëshorten e tij Monika Kryermadhi. “Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”- shkruan Meta teksa poston ...

Në kulmin e dashurisë! Rudina Dembacaj uron Shën Valentinin krah Mark Frrokut
Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me partnerin. Ditën ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 11:04
Prej disa kohësh Rudina Dembacaj po shijon lidhjen e dashurisë me ish-deputetin Mark Frroku. Artistja është shprehur se është dashuruar kokë e këmbë dhe nuk i kursen deklaratat e dashurisë apo fotot me partnerin. Ditën ...

Tirana Love vibes!/ Kryeqyteti vishet me ngjyrat e dashurisë, sheshi ‘Skënderbej’ mbushet me instalacione
Ky Shën Valentin e gjen Tiranën me një dekor të veçantë. Bashkia e Tiranës, ka vendosur disa instalacione për të gjithë të dashuruarit, të cilët dëshirojnë që të memorizojnë në foto këtë ditë të veçantë. Përmes një ...
Lexo | 14-Feb-2020 10:59
Ky Shën Valentin e gjen Tiranën me një dekor të veçantë. Bashkia e Tiranës, ka vendosur disa instalacione për të gjithë të dashuruarit, të cilët dëshirojnë që të memorizojnë në foto këtë ditë të veçantë. Përmes një ...

“Gëzuar Shën Valentinin”, Rudina Dembacaj poston foton romantike me Fark Frrokun
Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina ...
Lexo | 14-Feb-2020 10:53
Prej disa muajsh moderatoja Rudina Dembacaj është në një lidhje të re dashurie me ish-deputeti Mark Frroku. Edhe pse mediat rozë folën gjatë për ta, në fillim çifti e mbajti të fshehtë lidhjen e tyre. Më pas Rudina ...

Rama përcjell fjalët e shenjta të Nënë Terezës: Dashuria është një frut që e ka kohën në çdo stinë
“Dashuria është një frut që e ka kohën në çdo stinë dhe që mund ta mbledh çdo dorë”, tha sot Kryeministri Edi Rama, duke përcjellë të tjera fjalë të shenjta me mesazhin e tij. Ishin këto fjalë të shenjta nga Nënë ...
Lexo | 14-Feb-2020 09:42
“Dashuria është një frut që e ka kohën në çdo stinë dhe që mund ta mbledh çdo dorë”, tha sot Kryeministri Edi Rama, duke përcjellë të tjera fjalë të shenjta me mesazhin e tij. Ishin këto fjalë të shenjta nga Nënë ...

Meta uron Shën Valentinin, në lëndinë, me Kryemadhin
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar qytetarët shqiptarë për Shën Valentin, me një foto me bashkëshorten e tij, Monika Krymadhin. Fotoja në lëndinë që ka ndarë presidenti Meta është realizuar vitin e kaluar në ...
Dritare | 14-Feb-2020 09:26
Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka uruar qytetarët shqiptarë për Shën Valentin, me një foto me bashkëshorten e tij, Monika Krymadhin. Fotoja në lëndinë që ka ndarë presidenti Meta është realizuar vitin e kaluar në ...

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, poston foton e veçantë me Kryemadhin
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me këtë urim presidenti i vendit kujton sot Shën Valentinin dhe uron gjithë shqiptarët për më shumë dashuri. Bashkëngjitur urimit ka zgjedhur një foto të veçantë me ...
Telegraf | 14-Feb-2020 08:44
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me këtë urim presidenti i vendit kujton sot Shën Valentinin dhe uron gjithë shqiptarët për më shumë dashuri. Bashkëngjitur urimit ka zgjedhur një foto të veçantë me ...

Shën Valentini, Rama: Dashuria është frut që e ka kohën në çdo stinë
Sot është Shën Valentini, dita ndërkombëtare e dashurisë. Ndërsa Presidenti Meta zgjodhi ta uronte duke ndarë një foto me Monika Kryemadhin , Rama ka zgjedhur të ndajë një shprehje të shenjtë nga Nënë Tereza. “Dashuria ...
Dritare | 14-Feb-2020 09:26
Sot është Shën Valentini, dita ndërkombëtare e dashurisë. Ndërsa Presidenti Meta zgjodhi ta uronte duke ndarë një foto me Monika Kryemadhin , Rama ka zgjedhur të ndajë një shprehje të shenjtë nga Nënë Tereza. “Dashuria ...

Të shtrirë në një fushë me bar, “LSI-ja” dhe “Presidenca” urojnë Shën Valentinin: Me shum dashuri…
Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e të dashuruarve me ‘opozitën’. Ai ka postuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur me bashkëshorten e tij, Monika Kryemashi që është edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim. ...
Lexo | 14-Feb-2020 09:03
Presidenti Ilir Meta e ka nisur ditën e të dashuruarve me ‘opozitën’. Ai ka postuar një foto ku shfaqet i buzëqeshur me bashkëshorten e tij, Monika Kryemashi që është edhe kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim. ...

Presidenti Meta uron Shën Valentinin, zgjedh foton e veçantë me Kryemadhin
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri. Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 08:53
“Më shumë dashuri në zemrat e të gjithë shqiptarëve!”. Me kete urim presidenti i vendit kujton sot Shen Valentinin dhe uron gjithe shqiptaret per me shume dashuri. Bashkengjitur urimit ka zgjedhur nje foto te vecante me ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved