ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 02:37

Shell Kosova për nder të ditës së pavarësisë ofron zbritje -7 cent me 17 shkurt

Shell Kosova për nder të ditës së pavarësisë ofron zbritje -7 cent me 17 shkurt
Shell Kosova, njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e ditës së pavarësisë me datën 17 shkurt 2020 do te kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 11:51
Shell Kosova, njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e ditës së pavarësisë me datën 17 shkurt 2020 do te kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve ...

Shell Kosova për nder të Ditës së Pavarësisë ofron zbritje -7 cent
Shell Kosova i njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e Ditës së Pavarësisë, me datën 17 shkurt 2020 do të kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 11:13
Shell Kosova i njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e Ditës së Pavarësisë, me datën 17 shkurt 2020 do të kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve ...

SHELL për nder të ditës së pavarësisë ofron zbritje -7 cent me 17 Shkurt
Shell Kosova, njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e ditës së pavarësisë me datën 17 shkurt 2020 do te kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve ...
Lajminet | 14-Feb-2020 11:47
Shell Kosova, njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e ditës së pavarësisë me datën 17 shkurt 2020 do te kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve ...

Shell Kosova për nder të ditës së pavarësisë ofron zbritje -7 cent me 17 shkurt
Shell Kosova, njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e ditës së pavarësisë me datën 17 shkurt 2020 do te kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 11:10
Shell Kosova, njofton të gjithë qytetarët e Republikës së Kosovës se me rastin e ditës së pavarësisë me datën 17 shkurt 2020 do te kenë zbritje -7 cent për të gjithë konsumatorët në të gjitha llojet e karburanteve ...

Viva Fresh Store, shtëpi e prodhimeve vendore
Edhe këtë vit, rrjeti i marketeve Viva Fresh Store, në tërë Kosovën, do të organizojë aktivitete EKSKLUZIVE, enkas për nderë të Festës së Pavarësisë së Republikës së Kosovës. Në bashkëpunim me Aleancën Kosovare të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 09:26
Edhe këtë vit, rrjeti i marketeve Viva Fresh Store, në tërë Kosovën, do të organizojë aktivitete EKSKLUZIVE, enkas për nderë të Festës së Pavarësisë së Republikës së Kosovës. Në bashkëpunim me Aleancën Kosovare të ...

Viva Fresh Store, SHTËPI e prodhimeve VENDORE
Edhe këtë vit, rrjeti i marketeve Viva Fresh Store, në tërë Kosovën, do të organizojë aktivitete EKSKLUZIVE, enkas për nderë të Festës së Pavarësisë së Republikës së Kosovës. Në bashkëpunim me Aleancën Kosovare të ...
Koha.net | 14-Feb-2020 09:20
Edhe këtë vit, rrjeti i marketeve Viva Fresh Store, në tërë Kosovën, do të organizojë aktivitete EKSKLUZIVE, enkas për nderë të Festës së Pavarësisë së Republikës së Kosovës. Në bashkëpunim me Aleancën Kosovare të ...

Festoje Ditën e Pavarësisë në Interex – çmime ekstra lirë në javën e produkteve vendore
Rrjeti i supermarketeve Interex din si t’ju qëndrojë afër konsumatorëve të vet në mënyrën më të mirë të mundshme. Jemi mësuar të shohim vazhdimisht lojëra dhe oferta speciale nga Interex, dhe kësaj here gjiganti i ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 16:45
Rrjeti i supermarketeve Interex din si t’ju qëndrojë afër konsumatorëve të vet në mënyrën më të mirë të mundshme. Jemi mësuar të shohim vazhdimisht lojëra dhe oferta speciale nga Interex, dhe kësaj here gjiganti i ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved