ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 02:56

Zoe Cristofoli është e dashura e re e Theo Hernandezit

Zoe Cristofoli është e dashura e re e Theo Hernandezit
Futbollisti spanjoll, Theo Hernandez, pas kalimit në Itali duket se e ka gjetur edhe të dashur të re. Zoe Cristofoli është modelja dhe personaliteti me ndikim në rrjetet sociale, e cila ia ka rrëmbyer zemrën lojtarit të ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 11:54
Futbollisti spanjoll, Theo Hernandez, pas kalimit në Itali duket se e ka gjetur edhe të dashur të re. Zoe Cristofoli është modelja dhe personaliteti me ndikim në rrjetet sociale, e cila ia ka rrëmbyer zemrën lojtarit të ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 09:17
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Transformimi i pabesueshëm i Adele, fotografohet me veshje sportive pasi humbi 45 kilogramë
Pasi i mahniti fansat gjatë pranisë së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar, Adele ka befasuar sërish me dukjen e saj e veshur me tuta. Këngëtarja ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm në fizikun e saj, ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 08:44
Pasi i mahniti fansat gjatë pranisë së saj në ceremoninë e ndarjes së çmimeve Oscar, Adele ka befasuar sërish me dukjen e saj e veshur me tuta. Këngëtarja ka bërë një transformim të jashtëzakonshëm në fizikun e saj, ...

Politikanë dhe artistë; VIP-at nuk e fshehin dashurinë këtë Shën Valentin
Sot festohet për dashurinë e ata që zgjedhin ta bëjnë këtë nuk i fshehin urimet, buqetat me trëndafila e deklaratat e dashurisë për njeriun e tyre të zemrës. Te ‘kupidi i dashurisë’ besojnë edhe shumë personazhe të ...
Bordo | 14-Feb-2020 12:03
Sot festohet për dashurinë e ata që zgjedhin ta bëjnë këtë nuk i fshehin urimet, buqetat me trëndafila e deklaratat e dashurisë për njeriun e tyre të zemrës. Te ‘kupidi i dashurisë’ besojnë edhe shumë personazhe të ...

Për fotografi të përsosur: Njihuni me vendin më të bukur në Pragë
Një ndër veprat më të rëndësishme të arkitekturës të krijuara pas vitit 1989 ka gjetur vendin e vet në Pragë, ndërkaq sot paraqet Shtëpinë e famshme botërore të vallëzimit, e cila për dizajnin e vet të veçantë, tërheq ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:53
Një ndër veprat më të rëndësishme të arkitekturës të krijuara pas vitit 1989 ka gjetur vendin e vet në Pragë, ndërkaq sot paraqet Shtëpinë e famshme botërore të vallëzimit, e cila për dizajnin e vet të veçantë, tërheq ...

Kjo është dieta që e mban në formë Jennifer Anistonin
Jennifer Aniston është një prej figurave më mbresëlënëse të showbizit: në moshën 50 vjecare, duket si 30 dhe fansat deri tani kanë qenë të bindur se fiziku i saj i mrekullueshëm i detyrohet përvec stërvitjes, edhe një ...
Lajminet | 14-Feb-2020 11:26
Jennifer Aniston është një prej figurave më mbresëlënëse të showbizit: në moshën 50 vjecare, duket si 30 dhe fansat deri tani kanë qenë të bindur se fiziku i saj i mrekullueshëm i detyrohet përvec stërvitjes, edhe një ...

Rita jep lajmin e tmerrshëm, por “pa dashje” zbulon gjoksin (FOTO)
Rita Ora ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke vizatuar. Ndërkohë që të gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i këngëtares, pasi Rita nuk kishte veshur reçipeta. Në video, shqiptarja 29-vjeçare ka treguar se ...
InFokusi | 14-Feb-2020 11:19
Rita Ora ka publikuar një video në Instagram, ku shfaqet duke vizatuar. Ndërkohë që të gjithë vëmendjen e ka marrë gjoksi i këngëtares, pasi Rita nuk kishte veshur reçipeta. Në video, shqiptarja 29-vjeçare ka treguar se ...

Bieta i lejoi vetes disa foto ndryshe për Shën Valentin
Duke qenë se kemi hyrë në 14 shkurt, ditën e të dashuruarve, moderatorja Bieta Sulo ka vendosur të bëjë një lëshim të vogël me fotot në llogarinë e saj në Instagram. Është ndër të rrallat raste që Bieta ndan me publikun ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 10:58
Duke qenë se kemi hyrë në 14 shkurt, ditën e të dashuruarve, moderatorja Bieta Sulo ka vendosur të bëjë një lëshim të vogël me fotot në llogarinë e saj në Instagram. Është ndër të rrallat raste që Bieta ndan me publikun ...

Me një pozë nga shtrati, Melinda pyet: A do të jesh Valentini im
Melinda Ademi është përfshirë në frymën festive për Ditën e të Dashuruarve, e cila është të premten (14 shkurt). Reperja shqiptare e ka shpërndarë një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilin numëron afro ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:28
Melinda Ademi është përfshirë në frymën festive për Ditën e të Dashuruarve, e cila është të premten (14 shkurt). Reperja shqiptare e ka shpërndarë një fotografi në profilin e saj në Instagram, në të cilin numëron afro ...

Shën Valentini/ Njihuni me vajzën e mistershme, që mori një trëndafil nga Capital T
Reperi Capital T bëri kuriozë të gjithë fansat e tij, pas postimit të një fotoje romantike përball kullës Eiffe; , krah një bruneje që pozonte me kurriz. Me një trëndafil në dorë, të gjithë menduan se më në fund Capital ...
Lajmi i Fundit | 14-Feb-2020 10:32
Reperi Capital T bëri kuriozë të gjithë fansat e tij, pas postimit të një fotoje romantike përball kullës Eiffe; , krah një bruneje që pozonte me kurriz. Me një trëndafil në dorë, të gjithë menduan se më në fund Capital ...

Meghan Markle merr një lajm të mrekullueshëm!
Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik. Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në ...
Dritare | 14-Feb-2020 10:02
Redaktori i Vogue, Edward Enninful njoftoi të enjten se botimi i revistës së Meghan Markle, ishte shitja më e shpejtë në historinë e botimit britanik. Ai e ndau lajmin lajmin e bukur për Meghan, përmes një postimi në ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 10:02
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Ja si e uron Shën Valentinin, Rudina Magjistari!
Moderatoja e njohur Rudina Magjistari, ditën e sotme ka uruar festën e dashurisë përmes një video ku tregohen disa momente ku ajo u dhuron puthje ndjekësve të saj. View this post on Instagram Love makes the world go ...
Dritare | 14-Feb-2020 09:56
Moderatoja e njohur Rudina Magjistari, ditën e sotme ka uruar festën e dashurisë përmes një video ku tregohen disa momente ku ajo u dhuron puthje ndjekësve të saj. View this post on Instagram Love makes the world go ...

Rita Ora tregon për periudhën e vështirë që po e kalon
Përkundër angazhimeve të shumta në jetën e saj profesionale, Rita Ora gjen kohë të shpërndajë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare përmes një video të publikuar në rrjetet sociale ka treguar se ka ...
Arbresh | 14-Feb-2020 09:50
Përkundër angazhimeve të shumta në jetën e saj profesionale, Rita Ora gjen kohë të shpërndajë imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Këngëtarja shqiptare përmes një video të publikuar në rrjetet sociale ka treguar se ka ...

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja......
Zeri | 14-Feb-2020 09:50
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja......

Rita Ora publikon video duke vizatuar pa sutjena dhe tregon se i ka operuar bajamet
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:29
Rita Ora e ka publikuar një video në Instagram, në të cilën shfaqet duke vizatuar, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen edhe me gjoksin e saj, pasi ka zgjedhur të mos veshë jelekë. Në përshkrimin e videos, shqiptarja ...

Enrique Iglesias, me një fotografi të ëmbël konfirmon lindjen e fëmijës së tretë
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:20
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...

Enrique Iglesias, me një fotografi të ëmbël konfirmon lindjen e fëmijës së tretë
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:08
Enrique Iglesias dhe Anna Kournikova janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e bëri të ditur vëllai i këngëtarit, Julio Iglesias, shkruan Indeksonline. Ai në një intervistë tha: “Vëllai im ka tre fëmijë. Ai është ...

Morena ironizon me “lokacionin” gjatë publikimit të një videoje atraktive
Morena Taraku ka qenë kryetemë e faqeve rozë dhe mediave sociale këto ditë, pas publikimit të disa audio-incizimeve, ku pretendohej se ajo bisedonte me dikë me të cilin ka pasur lidhje. Derisa ka zgjedhur të mos e ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 19:15
Morena Taraku ka qenë kryetemë e faqeve rozë dhe mediave sociale këto ditë, pas publikimit të disa audio-incizimeve, ku pretendohej se ajo bisedonte me dikë me të cilin ka pasur lidhje. Derisa ka zgjedhur të mos e ...

Justin Bieber publikon albumin “Changes”, gruaja e tij krenare me të
Justin Bieber ka publikuar albumin e tij të pestë me titull “ Changes ”. Aty ka bashkëpunime me Quavo, Post Malone, Clever, Lil Dicky, Travis Scott, Kehlani dhe Summer Walker, shkruan Indeksonline. Albumi ka 17 këngë. ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 08:38
Justin Bieber ka publikuar albumin e tij të pestë me titull “ Changes ”. Aty ka bashkëpunime me Quavo, Post Malone, Clever, Lil Dicky, Travis Scott, Kehlani dhe Summer Walker, shkruan Indeksonline. Albumi ka 17 këngë. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved