ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/01/2021 04:51

Plagosje në Prishtinë

Plagosje në Prishtinë
Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë. Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë është ...
Shprehja | 14-Feb-2020 11:28
Dje pasdite rreth orës 17:00 pas një mosmarrëveshje një person kishte sulmuar me armë zjarri dy persona të tjerë. Policia e Kosovës menjëherë ka dal në vendin e ngjarjes, ku kanë konfiskuar armën dhe menjëherë është ...

Fushë Kosovë, djali sulmon fizikisht babanë e tij
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babanë e tij. Rasti ka ndodhur të enjten, rreth orës 19:45. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se ...
Zeri | 14-Feb-2020 10:41
Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Fushë Kosovë, pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht babanë e tij. Rasti ka ndodhur të enjten, rreth orës 19:45. Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se ...

Klinë, digjen dy shtëpi
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...
Arbresh | 14-Feb-2020 10:35
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...

Dy vdekje të dyshimta në Spitalin e Prizrenit
Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të vdekjeve të dyshimta në Spitalin e përgjithshëm të Prizrenit. Policia ka njoftuar për rastin e vdekjes së një mashkulli i cili thuhet të ketë ndërruar jetë nga shkaqe të ...
Arbresh | 14-Feb-2020 10:20
Policia e Kosovës ka njoftuar për dy raste të vdekjeve të dyshimta në Spitalin e përgjithshëm të Prizrenit. Policia ka njoftuar për rastin e vdekjes së një mashkulli i cili thuhet të ketë ndërruar jetë nga shkaqe të ...

Dy persona plagosen në Prishtinë
Dy persona janë plagosur në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje që ka ndodhur. Ngjarja ka ndodhur të enjte rreth orës 17:00. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes njoftimit për medie, shkruan Gazeta inFokus. ...
InFokusi | 14-Feb-2020 10:11
Dy persona janë plagosur në Prishtinë, pas një mosmarrëveshje që ka ndodhur. Ngjarja ka ndodhur të enjte rreth orës 17:00. Kështu ka bërë të ditur Policia e Kosovës përmes njoftimit për medie, shkruan Gazeta inFokus. ...

Vetëm 33-vjeç, gjendet e pajetë një ditë pasi festoi ditëlindjen
Një vajzë nga qyteti i Istogut është gjetur pa shenja jete në mëngjesin e sotëm në rrugën “Ibrahim Rugova” të qytetit të Istogut në banesën e saj. Viktima është e moshës 33-vjecare. E njëjta dyshohet se ka kryer ...
Telegraf | 13-Feb-2020 17:00
Një vajzë nga qyteti i Istogut është gjetur pa shenja jete në mëngjesin e sotëm në rrugën “Ibrahim Rugova” të qytetit të Istogut në banesën e saj. Viktima është e moshës 33-vjecare. E njëjta dyshohet se ka kryer ...

Tri vdekje të dyshimta brenda 24 orëve
Tri vdekje të dyshimta janë raportuar brenda 24 orëve në vend. Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë në Suharekë. Atje një burrë për motive të panjohura ka ndërruar jetë në ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 10:05
Tri vdekje të dyshimta janë raportuar brenda 24 orëve në vend. Përmes raportit 24 orësh, Policia e Kosovës ka njoftuar për një vdekje të dyshimtë në Suharekë. Atje një burrë për motive të panjohura ka ndërruar jetë në ...

Digjen dy shtëpi në Klinë
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit......
Zeri | 14-Feb-2020 09:59
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit......

Plagosje në Prishtinë
Sot në Prishtinë, në rrugën “Fehmi Agani”, në orën 4,20 të mëngjesit, një person është plagosuri me armë zjarri, transmeton koha.net. Flora Ahmeti , zëdhënëse e Policisë rajonale të Prishtinës ka thënë për Koha.net, se ...
Koha.net | 20-Jan-2017 10:18
Sot në Prishtinë, në rrugën “Fehmi Agani”, në orën 4,20 të mëngjesit, një person është plagosuri me armë zjarri, transmeton koha.net. Flora Ahmeti , zëdhënëse e Policisë rajonale të Prishtinës ka thënë për Koha.net, se ...

Digjen dy shtëpi në Klinë
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 09:47
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...

Bie një person nga lartësia 2.5 metra, kjo është gjendja e tij
Një person dje është lënduar pasiqë ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metra, në Gjilan, shkruan IndeksOnline. Në bazë të njoftimit nga Policia e Kosovës, ai ishte duke punuar kur kishte pësuar këtë incident Ai është ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:47
Një person dje është lënduar pasiqë ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metra, në Gjilan, shkruan IndeksOnline. Në bazë të njoftimit nga Policia e Kosovës, ai ishte duke punuar kur kishte pësuar këtë incident Ai është ...

Lëndohet një person në vendin e punës në Gjilan
Një person në rrugën “Lufta e Gjilanit” është lënduar në vendin e tij të punës. Sipas njoftimit për media, viktima ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metrave dhe ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar për ...
Koha.net | 14-Feb-2020 09:41
Një person në rrugën “Lufta e Gjilanit” është lënduar në vendin e tij të punës. Sipas njoftimit për media, viktima ka rënë nga një lartësi prej 2.5 metrave dhe ka pësuar lëndime trupore. I njëjti është dërguar për ...

Digjen dy shtëpi në Klinë
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 09:41
Të enjten është raportuar se një person në fshatin Klinafc të Klinës, derisa kishte ndezur disa mbeturina, zjarri është zgjeruar dhe kishte përfshirë dy shtëpi të pa banuara. Njësitë përkatëse dhe zjarrfikësit kanë dalë ...

Katër plumba u shkrepën në plagosjen e dy personave mbrëmë në Prishtinë, detaje të reja
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ...
Gazeta Observer | 14-Feb-2020 09:41
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ...

Katër plumba u shkrepën në plagosjen e dy personave mbrëmë në Prishtinë, detaje të reja
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ...
Zeri | 14-Feb-2020 09:38
Policia e Kosovës ka dhënë detaje shtesë për plagosjen e dy personave e cila ndodhi dje në Prishtinë. Policia ka bërë të ditur se është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ...

Brenda 24 orëve, tri vdekje të dyshimta në Kosovë
Të enjten Policia e Kosovës i ka klasifikuar tri vdekje si të dyshimta. Bëhet për një burrë në fshatin Bukosh të Suharekës, për një grua në fshatin Mamushë të Prizrenit, si dhe për një grua tjetër në Istog, njofton Klan ...
Medial | 14-Feb-2020 09:38
Të enjten Policia e Kosovës i ka klasifikuar tri vdekje si të dyshimta. Bëhet për një burrë në fshatin Bukosh të Suharekës, për një grua në fshatin Mamushë të Prizrenit, si dhe për një grua tjetër në Istog, njofton Klan ...

Dikush ia djeg dredhëzat e mjellura llapjanit
Një person nga fshati Shajkofc, në komunën e Podujevës ka raportuar në Polici se dikush ia kanë ndezur zjarrin në pronën të cilën kishte të mbjella dredhëza, shkruan IndeksOnline. Si pasojë e zjarrit janë dëmtuar të ...
Indeks Online | 14-Feb-2020 09:36
Një person nga fshati Shajkofc, në komunën e Podujevës ka raportuar në Polici se dikush ia kanë ndezur zjarrin në pronën të cilën kishte të mbjella dredhëza, shkruan IndeksOnline. Si pasojë e zjarrit janë dëmtuar të ...

Brenda 24 orëve, tri vdekje të dyshimta në Kosovë
Të enjten Policia e Kosovës i ka klasifikuar tri vdekje si të dyshimta. Bëhet për një burrë në fshatin Bukosh të Suharekës, për një grua në fshatin Mamushë të Prizrenit, si dhe për një grua tjetër në Istog, njofton Klan ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 09:35
Të enjten Policia e Kosovës i ka klasifikuar tri vdekje si të dyshimta. Bëhet për një burrë në fshatin Bukosh të Suharekës, për një grua në fshatin Mamushë të Prizrenit, si dhe për një grua tjetër në Istog, njofton Klan ...

Brenda 24 orëve, dy vdekje të dyshimta
Të enjten Policia i ka klasifikuar dy vdekje si të dyshimta. Bëhet për një burrë në fshatin Bukosh të Suharekës dhe për një grua në fshatin Mamushë të Prizrenit, njofton Klan Kosova. “Fshati Bukosh, Suharekë – ...
Klan Kosova | 14-Feb-2020 09:32
Të enjten Policia i ka klasifikuar dy vdekje si të dyshimta. Bëhet për një burrë në fshatin Bukosh të Suharekës dhe për një grua në fshatin Mamushë të Prizrenit, njofton Klan Kosova. “Fshati Bukosh, Suharekë – ...

Katër të arrestuar për dhunë në familje në 24 orët e fundit
Katër persona janë arrestuar në 24 orët e fundit, pasi kanë kryer veprën “dhunë në familje”. Sipas njoftimit nga Policia, në Fushë Kosovë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte sulmuar ...
Koha.net | 14-Feb-2020 09:32
Katër persona janë arrestuar në 24 orët e fundit, pasi kanë kryer veprën “dhunë në familje”. Sipas njoftimit nga Policia, në Fushë Kosovë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte sulmuar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved