ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 03:59

Po planifikonte një vjedhje me armë në market, kapet i riu në Kamëz

Po planifikonte një vjedhje me armë në market, kapet i riu në Kamëz
Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas. NJOFTIMI I ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 10:09
Nje 20-vjecar ka rene ne prangat e policise, pasi ishte duke planifikuar nje vjedhje me arme. Burime zyrtare nga policia bene e dije se pas hekurave perfundoi shtetasi me inicialet K.K., banues në Laknas. NJOFTIMI I ...

Heroinë dhe kokainë në makinë, kapet 41-vjeçari në Elbasan
ELBASAN Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 09:11
ELBASAN Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për ...

Laptopë, tableta, celularë dhe printera, arrestohet 32- vjeçari në Lushnje, kishte kthyer lokalin për lojera fati
LUSHNJE Një 32- vjeçar i cili kishte kthyer lokalin në një vend ku luheshin baste sportive dhe lojëra fati u arrestua në Lushnje. Në lokalin e E.M, Policia sekuestroi laptopë, celularë ‘Samsung’, tableta dhe printera me ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 17:49
LUSHNJE Një 32- vjeçar i cili kishte kthyer lokalin në një vend ku luheshin baste sportive dhe lojëra fati u arrestua në Lushnje. Në lokalin e E.M, Policia sekuestroi laptopë, celularë ‘Samsung’, tableta dhe printera me ...

Niset me biçikletë dhe automatik për të vjedhur marketin/ Arrestohet i riu
Plani i një 20-vjeçari për të vjedhur një market në fshatin Laknas të Tiranës u prish nga policia. Blutë e kryeqytetit e arrestuan të riun pas një telefonate që morën në sallën operative. Shtetasi me iniciale K. K. po ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 10:17
Plani i një 20-vjeçari për të vjedhur një market në fshatin Laknas të Tiranës u prish nga policia. Blutë e kryeqytetit e arrestuan të riun pas një telefonate që morën në sallën operative. Shtetasi me iniciale K. K. po ...

Lojëra fati në një lokal në Lushnje, arrestohet menaxheri 32-vjeçar
Një tjetër rast i veprimtarisë së kundraligjshme të lojrave të fatit është goditur në Lushnje.
Top Channel | 13-Feb-2020 15:38
Një tjetër rast i veprimtarisë së kundraligjshme të lojrave të fatit është goditur në Lushnje.

Shpërndante kokainë dhe heroinë, arrestohet 41-vjeçari në Elbasan
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:26
Policia e Elbasanit ka goditur një rast të shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla. Në vijim të punës për parandalimin dhe goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla, specialistët për Hetimin ...

Heroinë dhe kokainë në makinë/ 41-vjeçari bie në pranga
Aksioni i policisë mëngjesin e kësaj të premteje vuri në pranga një 41-vjeçar. Ai po udhëtonte me makinë në momentin që u arrestua. 41-vjeçari me inicialet B. M. u prangos sepse brenda në mjet ju gjet lëndë narkotike e ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 09:17
Aksioni i policisë mëngjesin e kësaj të premteje vuri në pranga një 41-vjeçar. Ai po udhëtonte me makinë në momentin që u arrestua. 41-vjeçari me inicialet B. M. u prangos sepse brenda në mjet ju gjet lëndë narkotike e ...

U kap me kartë identiteti norvegjeze false, pranga 48-vjeçarit në Qafë Thanë
Një 48-vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare e Qafë Thanës, pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale A.H., banues në Çorovodë. I ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 17:21
Një 48-vjeçar është arrestuar nga Policia Kufitare e Qafë Thanës, pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. Në pranga përfundoi shtetasi me iniciale A.H., banues në Çorovodë. I ...

Arrestohet 32-vjeçari që organizonte lojëra fati në lokal
Policia e Shtetit është vënë në aksion kundër organizimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Këtë të enjte në pranga ka rënë një 32-vjeçar nga Lushnja. Në lokalin që menaxhonte, ai u kap duke organizuar edhe lojëra ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 16:26
Policia e Shtetit është vënë në aksion kundër organizimit të paligjshëm të lojërave të fatit. Këtë të enjte në pranga ka rënë një 32-vjeçar nga Lushnja. Në lokalin që menaxhonte, ai u kap duke organizuar edhe lojëra ...

Tenton të kalojë kufirin me kartë identiteti norvegjeze false,arrestohet 48-vjeçari
Policia kufitare e Qafë Thanës ka ndaluar një 48-vjeçar pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. “A.H., 48 vjeç, banues në Çorovodë, në dalje të Republikës së Shqipërisë, ky shtetas ka ...
Telegraf | 13-Feb-2020 16:19
Policia kufitare e Qafë Thanës ka ndaluar një 48-vjeçar pasi ka tentuar të kalojë kufirin me një kartë identiteti norvegjeze false. “A.H., 48 vjeç, banues në Çorovodë, në dalje të Republikës së Shqipërisë, ky shtetas ka ...

Po planifikonte të grabiste me armë, arrestohet 20 vjeçari
Policia e Tiranës ka njoftuar se është vënë në pranga një 20 vjecar pasi po planifikonte të kryente grabitje me armë pranë një marketi në Laknas. Policia ka rënë në gjurmët e 20 vjecari pas një informacioni se një ...
ABCNews | 14-Feb-2020 10:08
Policia e Tiranës ka njoftuar se është vënë në pranga një 20 vjecar pasi po planifikonte të kryente grabitje me armë pranë një marketi në Laknas. Policia ka rënë në gjurmët e 20 vjecari pas një informacioni se një ...

Kokainë dhe heroinë në makinë, kapet 41-vjeçari në Elbasan
Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 41-vjeçar, të cilit në autormjetin që lëvizste ju gjet lëndë narkotike e tipit heroinë dhe kokainë. Policia bën me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale B.M banues në ...
ABCNews | 14-Feb-2020 09:38
Policia e Shtetit ka vënë në pranga një 41-vjeçar, të cilit në autormjetin që lëvizste ju gjet lëndë narkotike e tipit heroinë dhe kokainë. Policia bën me dije se i ndaluari është shtetasi me iniciale B.M banues në ...

I dënuar me burg për armë pa leje/ Ndalohet 34-vjeçari
Policia e Beratit ndaloi një 34-vjeçar që rezulton të jetë i dënuar nga gjykata për “Armëmbajtje pa leje”. Sipas njoftimit të policisë, 34-vjeçari i ndaluar është shtetasi A. B., ndaj të cilit rëndojnë edhe një sërë ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 13:37
Policia e Beratit ndaloi një 34-vjeçar që rezulton të jetë i dënuar nga gjykata për “Armëmbajtje pa leje”. Sipas njoftimit të policisë, 34-vjeçari i ndaluar është shtetasi A. B., ndaj të cilit rëndojnë edhe një sërë ...

Një tragjedi e parandaluar në kohë! Vorë, burri kërcënon me armë gruan
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga.
Top Channel | 13-Feb-2020 10:54
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga.

Paralajmërohet krimi brenda familjes në Vorë, burri tenton të vrasë me armë gruan
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga. Policia ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 11:01
Një krim i mundshëm që fatmirësisht u ndalua në kohë. Kështu ndodhi në Vorë të Tiranës, ku një 66-vjeçar kërcënoi me armë për të vrarë bashkëshorten por falë ndërhyrjes në kohë të policisë u vu në pranga. Policia ...

“Çmendet” 66-vjeçari, merr kallashnikovin e kërcënon gruan për ta vrarë por arrestohet nga policia
TIRANË Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje në fshatin Domje të Vorës duke arrestuar një 66-vjeçar. Shërbimet e Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë se në fshatin Domje, Bashkia ...
BalkanWeb | 13-Feb-2020 10:45
TIRANË Policia e Tiranës ka parandaluar një ngjarje të rëndë kriminale në familje në fshatin Domje të Vorës duke arrestuar një 66-vjeçar. Shërbimet e Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë se në fshatin Domje, Bashkia ...

Vorë/ Parandalohet krimi në familje, burri tentoi të vrasë bashkëshorten
Na ndiqni në Facebook mapo.al Policia ka arrestuar një 66-vjeçar në Vorë, pasi po kërcënonte bashkëshorten e tij. “Shërbimet e Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë se në fshatin Domje, Bashkia Vorë, në ambientet e ...
Mapo | 13-Feb-2020 10:49
Na ndiqni në Facebook mapo.al Policia ka arrestuar një 66-vjeçar në Vorë, pasi po kërcënonte bashkëshorten e tij. “Shërbimet e Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë se në fshatin Domje, Bashkia Vorë, në ambientet e ...

Lojëra fati të paligjshme në Lushnje, arrestohet 32 vjeçari
Një shtetas me iniciale E.M 32 vjeç, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Lushnjes. Mësohet se ky shtetas ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit. Sipas informacioneve paraprake janë sekuestruar 3 ...
Lapsi | 13-Feb-2020 18:24
Një shtetas me iniciale E.M 32 vjeç, është arrestuar në flagrancë në qytetin e Lushnjes. Mësohet se ky shtetas ushtronte aktivitetin e paligjshëm të lojërave të fatit. Sipas informacioneve paraprake janë sekuestruar 3 ...

Kërcënonte me kallashnikov bashkëshorten në Vorë, prangoset 66-vjeçari
Bie në pranga burri që kërcënonte me armë për ta vrarë bashkëshorten. “Shërbimet e Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë se në fshatin Domje, Bashkia Vorë, në ambientet e banesës, shtetasi S. B. po dhunonte ...
Telegraf | 13-Feb-2020 11:24
Bie në pranga burri që kërcënonte me armë për ta vrarë bashkëshorten. “Shërbimet e Policisë Vorë, pas njoftimit të marrë se në fshatin Domje, Bashkia Vorë, në ambientet e banesës, shtetasi S. B. po dhunonte ...

Tentoi të vriste bashkëshorten/ Pranga për 66-vjeçarin
Policia e Vorës arrestoi një 66-vjeçar paraditen e kësaj të enjteje. Ai tentoi të vriste bashkëshorten duke e kërvcënuar me armë zjarri. Pasi u njoftua për ngjarjen, efektivët e policisë mbërritën në vendin e ngjarjes ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 11:13
Policia e Vorës arrestoi një 66-vjeçar paraditen e kësaj të enjteje. Ai tentoi të vriste bashkëshorten duke e kërvcënuar me armë zjarri. Pasi u njoftua për ngjarjen, efektivët e policisë mbërritën në vendin e ngjarjes ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved