ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 03:34

OFL i dërgon letrat dy të dënuarve/ Ja kush janë 2 të zgjedhurit e radhës

OFL i dërgon letrat dy të dënuarve/ Ja kush janë 2 të zgjedhurit e radhës
Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar dy formularë të tjerë për deklarimin e burimeve të pasurisë dy shtetasve të përfshirë në aktivitete kriminale.
Top Channel | 14-Feb-2020 12:03
Operacioni Forca e Ligjit ka dërguar dy formularë të tjerë për deklarimin e burimeve të pasurisë dy shtetasve të përfshirë në aktivitete kriminale.

OFL i dërgon formularin dy “elbasanasve” të dënuarve në Angli për trafik droge: Deklaroi pasurinë brenda 48 orësh
Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar aksionin gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Deklarata e policisë: Në zbatimit ...
GazetaTema | 14-Feb-2020 11:28
Operacioni Forca e Ligjit ka vijuar aksionin gjatë ditës së sotme në Elbasan. Policia i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Deklarata e policisë: Në zbatimit ...

Anti-KÇK/ OFL iu çon kërkesën 2 ‘të fortëve’ në Elbasan të dënuar për trafik droge në Angli: Deklaroni pasurinë për 48 orë!
TIRANË Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...
BalkanWeb | 14-Feb-2020 11:08
TIRANË Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...

OFL “rikthehet” në Elbasan, u kërkon të deklarojnë pasurinë 2 të dënuarve në Angli
Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Bëhet fjalë për K.M. dhe E.SH., të dy banues në Elbasan, të dënuar për trafikim të ...
VizionPlus | 14-Feb-2020 11:31
Operacioni Forca e Ligjit i ka dërguar formularin për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave të dënuar në Angli për trafik droge. Bëhet fjalë për K.M. dhe E.SH., të dy banues në Elbasan, të dënuar për trafikim të ...

“Deklaroni pasurinë”, OFL iu çon kërkesën dy ‘të fortëve’ në Elbasan, ja për çfarë janë dënuar
Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...
Telegraf | 14-Feb-2020 11:31
Dy subjekte të tjera të paketës anti-KÇK janë deklaruar sot nga OFL. Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik ...

EMRAT / OFL s’ka pushim, kërkon justifikimin e pasurisë dy elbasanllinjve
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Formularët për vetëdeklarimin e pasurisë ...
ABCNews | 14-Feb-2020 12:14
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Formularët për vetëdeklarimin e pasurisë ...

Ja kush është “Nita” dhe miku i Shullazit që OFL u dërgoi formularin
Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme në njoftimin e saj për median tha se u kishte dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, Orges Jahelezit dhe Pajtim Serjanit. Serjani dhe Jahelezi duhet që brenda 48 orëve të ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 13:09
Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme në njoftimin e saj për median tha se u kishte dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë, Orges Jahelezit dhe Pajtim Serjanit. Serjani dhe Jahelezi duhet që brenda 48 orëve të ...

OFL i dërgoi formularin, kush janë dy elbasanllinjtë që duhet të justifikojnë pasurinë
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘goditur’ sërish dy të dënuar në Britaninë e Madhe për trafik droge. OFL i ka kërkuar të justifikojnë pasuritë Kreshnik Mujës dhe E.SH., të dy banues në Elbasan. Kreshnik Muja dhe E.Sh. do ...
ABCNews | 14-Feb-2020 11:51
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘goditur’ sërish dy të dënuar në Britaninë e Madhe për trafik droge. OFL i ka kërkuar të justifikojnë pasuritë Kreshnik Mujës dhe E.SH., të dy banues në Elbasan. Kreshnik Muja dhe E.Sh. do ...

Në shënjestrën e OFL-së, kush është “Nita” i “Vol-Vo 4”, që duhet të deklarojë pasurinë
Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”, që ka qenë ...
Telegraf | 14-Feb-2020 09:32
Personazhet e radhës që kanë marrë letër nga OFL për të deklaruar pasurinë dhe burimin e saj, janë miku i Emiljano Shullazit, Pajtim Serjani, dhe Artan apo Orges Jahelezi, i njohur me pseudonimin “Nita”, që ka qenë ...

OFL iu çon kërkesën 2 ‘të fortëve’ në Elbasan: Deklaroni pasurinë për 48 orë!
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasit Kreshnik Mujën dhe shtetasin E.SH., të dy ...
Lapsi | 14-Feb-2020 11:28
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasit Kreshnik Mujën dhe shtetasin E.SH., të dy ...

OFL ‘zbret’ në Elbasan, i dërgon formularin dy të dënuarve në Angli për trafik droge
Dy të “fortë” të tjerë janë vënë sot në shenjestrën e OFL-së. Agjentja e OFL-së deklaroi sot ne nje komunikim me medin se u janë dërguar formularët për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave, te denuar per droge ne ...
Gazeta Express | 14-Feb-2020 12:03
Dy të “fortë” të tjerë janë vënë sot në shenjestrën e OFL-së. Agjentja e OFL-së deklaroi sot ne nje komunikim me medin se u janë dërguar formularët për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave, te denuar per droge ne ...

Vijon Operacioni Forca e Ligjit, kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasin K. M., me banim në Elbasan, i dënuar në ...
RTSH | 14-Feb-2020 11:54
Operacioni Forca e Ligjit iu ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personave në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Bëhet fjalë për shtetasin K. M., me banim në Elbasan, i dënuar në ...

OFL/ Të dënuar për trafik të lëndëve narkotike, ja kush janë dy personat që do të deklarojnë pasurinë!
Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL vijon intensivisht punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me ...
Dritare | 14-Feb-2020 11:37
Në zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar apo krime të rënda, OFL vijon intensivisht punën për kryerjen e veprimeve komplekse, në bashkëpunim me ...

OFL shënjestër në Elbasan, kërkesë për justifikimin e pasurisë dy të “fortëve” të dën uar në Angli
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘mbërritur’ sot në Elbasan. Ajo i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dë nuar në Angli për traf ik dro ge. -K.M. me banim në Elbasan i dë nuar në Angli për tr ...
Lexo | 14-Feb-2020 11:32
Operacioni Forca e Ligjit ka ‘mbërritur’ sot në Elbasan. Ajo i ka dërguar formularin për deklarimin e pasurisë dy personave të dë nuar në Angli për traf ik dro ge. -K.M. me banim në Elbasan i dë nuar në Angli për tr ...

E FUNDIT/ OFL s’ka pushim, kërkon justifikimin e pasurisë dy elbasanllinjve
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Zëdhënësja e në kuadër të paketës ...
ABCNews | 14-Feb-2020 11:07
Operacioni Forca e Ligjit këtë të premte u ka dërguar kërkesë për të deklaruar pasurinë dy personazheve të njohura në Elbasan, të dënuar më parë për trafik narkotikësh në Angli. Zëdhënësja e në kuadër të paketës ...

“48 orë afat për justifikimin e pasurisë”, në ‘rrjetën’ e OFL miku i Shullazit dhe Orges Jahelezi
Operacioni Forca e Ligjit (OFL) ka goditur sërish sot dy eksponent të krimi të organizuar në vend. Për 48 orë, Oreges Jahelezi dhe Pajtim Serjani do të duhet të justifikojnë pasurinë e tyre me shkrim në OFL. Pajtim ...
Telegraf | 13-Feb-2020 11:45
Operacioni Forca e Ligjit (OFL) ka goditur sërish sot dy eksponent të krimi të organizuar në vend. Për 48 orë, Oreges Jahelezi dhe Pajtim Serjani do të duhet të justifikojnë pasurinë e tyre me shkrim në OFL. Pajtim ...

Operacioni Forca e Ligjit, dy të tjerë i shtohen listës së atyre që duhet të deklarojnë pasurinë
Dy persona të tjerë që janë subjekt i ligjit special i janë shtuar listës së personave që duhet të bëjnë deklarimin e burimit të pasurisë së tyre. Referuar deklaratës së përfaqësueses së Operacionit Forca e Ligjit u ...
ScanTv | 14-Feb-2020 11:28
Dy persona të tjerë që janë subjekt i ligjit special i janë shtuar listës së personave që duhet të bëjnë deklarimin e burimit të pasurisë së tyre. Referuar deklaratës së përfaqësueses së Operacionit Forca e Ligjit u ...

OFL shënjestron dy të dënuar të tjerë: Vërtetoni burimin e pasurisë
Pajtim Serjani dhe Orges Jahelezi janë dy emrat e radhës që Operacioni Forca e Ligjit u kërkon që të justifikojnë pasurinë. Serjani është një emër i njohur pasi është mik i afërt i Emiljano Shullazit. Ai është dënuar ...
VizionPlus | 13-Feb-2020 11:42
Pajtim Serjani dhe Orges Jahelezi janë dy emrat e radhës që Operacioni Forca e Ligjit u kërkon që të justifikojnë pasurinë. Serjani është një emër i njohur pasi është mik i afërt i Emiljano Shullazit. Ai është dënuar ...

OFL vë në shenjestër dy “të fortë” të tjerë nga Elbasani, deklarim pasurie për 48 orë
Dy të “fortë” të tjerë janë vënë sot në shenjestrën e OFL-së. Agjentja e OFL-së deklaroi sot ne nje komunikim me medin se u janë dërguar formularët për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave: K.M, me banim në Elbasan i ...
Gazeta Dita | 14-Feb-2020 11:22
Dy të “fortë” të tjerë janë vënë sot në shenjestrën e OFL-së. Agjentja e OFL-së deklaroi sot ne nje komunikim me medin se u janë dërguar formularët për vetëdeklarimin e pasurisë dy personave: K.M, me banim në Elbasan i ...

OFL dërgon kërkesa mbi vetëdeklarim të pasurisë për dy subjektet e radhës: Përgjigje brenda 48 orësh
Operacioni Forca e Ligjit punën për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës. Në këtë kuadër, OFL u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë ...
GazetaTema | 13-Feb-2020 11:31
Operacioni Forca e Ligjit punën për dërgimin e kërkesave për vetëdeklarim të pasurisë, si dhe për sekuestrimin e pasurisë në kushtet e emergjencës. Në këtë kuadër, OFL u ka dërguar kërkesat për vetëdeklarim të pasurisë ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved