ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 03:05

Diaspora shqiptare në Australi festoi 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Diaspora shqiptare në Australi festoi 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës
Diaspora shqiptare në Australi zhvillon veprimtari festive dhe humanitare për 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Përfaqësuesit e komunitetit shqiptar do të angazhohen në grumbullimin e ndihmave për familjet e prekura ...
AlbInfo | 14-Feb-2020 11:58
Diaspora shqiptare në Australi zhvillon veprimtari festive dhe humanitare për 12-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës. Përfaqësuesit e komunitetit shqiptar do të angazhohen në grumbullimin e ndihmave për familjet e prekura ...

Me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë Ambasada e Kosovës organizon një pritje zyrtare
Ambasada e Republikës së Kosovës në Tiranë dëshiron të njoftojë se me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, do të organizojë një pritje zyrtare për personalitetet më të larta shtetërore të Republikës së ...
Telegraf | 12-Feb-2020 22:07
Ambasada e Republikës së Kosovës në Tiranë dëshiron të njoftojë se me rastin e 12 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, do të organizojë një pritje zyrtare për personalitetet më të larta shtetërore të Republikës së ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved