ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 27/09/2020 02:27

Barcelona e gatshme të paguajë klauzolën e Lautaro Martinezit

Barcelona e gatshme të paguajë klauzolën e Lautaro Martinezit
Barcelona thuhet se është e gatshme të aktivizojë klauzolën e lëshimit prej 111 milionë eurosh në kontratën e Lautaro Martinezit me Interin. Sulmuesi argjentinas ka bërë përshtypje të mëdha tek klubit nga Giuseppe ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 11:54
Barcelona thuhet se është e gatshme të aktivizojë klauzolën e lëshimit prej 111 milionë eurosh në kontratën e Lautaro Martinezit me Interin. Sulmuesi argjentinas ka bërë përshtypje të mëdha tek klubit nga Giuseppe ...

Barcelona do t’ia rrëmbejnë Manchesterit talentin Chong
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...
Telegrafi | 14-Feb-2020 10:08
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...

Barcelona e gatshme të paguajë klauzolën e Lautaro Martinezit
Barcelona thuhet se është e gatshme të aktivizojë klauzolën e lëshimit prej 111 milionë eurosh në kontratën e Lautaro Martinezit me Interin. Sulmuesi argjentinas ka bërë përshtypje të mëdha tek klubit nga Giuseppe ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 12:04
Barcelona thuhet se është e gatshme të aktivizojë klauzolën e lëshimit prej 111 milionë eurosh në kontratën e Lautaro Martinezit me Interin. Sulmuesi argjentinas ka bërë përshtypje të mëdha tek klubit nga Giuseppe ...

Barcelona do t’ia rrëmbejnë Manchesterit talentin Chong
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...
E Dua Sportin | 14-Feb-2020 11:01
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...

Real Madrid sfidon Barcën, i futet garës për Martinez
‘Los Blancos’ janë të gatshëm të aktivizojnë klauzolën e lojtarit prej 111 milionë euro. Për Martinez interesim ka shprehur edhe Barcelona, madje që nga vera e vitit të kaluar. Madje, Mundo Deportivo sot (e premte) ka ...
Lajminet | 14-Feb-2020 10:56
‘Los Blancos’ janë të gatshëm të aktivizojnë klauzolën e lojtarit prej 111 milionë euro. Për Martinez interesim ka shprehur edhe Barcelona, madje që nga vera e vitit të kaluar. Madje, Mundo Deportivo sot (e premte) ka ...

Barcelona duan t’ia rrëmbejnë Manchesterit talentin Chong
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...
Kosova Sot | 14-Feb-2020 10:15
Tahith Chong është njëri nga lojtarët më të talentuar në radhët e Manchester Unitedit. Por gjiganti anglez rrezikon ta humbas në verë me parametra zero talentin e ri holandez. Kontrata e Chong skadon në verë, derisa ...

Reali fuqishëm në garë për Lautaron, planifikon t’ia paguajë klauzolën dhe t’ia pesëfishojë rrogën
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...
Telegrafi | 13-Feb-2020 21:53
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...

DigitAlb Kupa e Kosovës në futboll, ja kur do të bëhet tërheqja e shortit për gjysmëfinale
Në përpjekjen për të zgjidhur çështjen e mungesës së golit në ndeshje të caktuara, Real Madridi planifikon të paguajë klauzolën e Lautaro Martínezit, sulmuesit argjentinas të Interit, gjatë muajit korrik. Lajmi vjen nga ...
GazetaBlic | 14-Feb-2020 10:08
Në përpjekjen për të zgjidhur çështjen e mungesës së golit në ndeshje të caktuara, Real Madridi planifikon të paguajë klauzolën e Lautaro Martínezit, sulmuesit argjentinas të Interit, gjatë muajit korrik. Lajmi vjen nga ...

Real Madridi ka vendosur të paguajë klauzolën e largimit të “yllit” të Interit
Në përpjekjen për të zgjidhur çështjen e mungesës së golit në ndeshje të caktuara, Real Madridi planifikon të paguajë klauzolën e Lautaro Martínezit, sulmuesit argjentinas të Interit, gjatë muajit korrik. Lajmi vjen nga ...
Shenja | 14-Feb-2020 08:57
Në përpjekjen për të zgjidhur çështjen e mungesës së golit në ndeshje të caktuara, Real Madridi planifikon të paguajë klauzolën e Lautaro Martínezit, sulmuesit argjentinas të Interit, gjatë muajit korrik. Lajmi vjen nga ...

Gjiganti Evropës merr vendim: Transferimi i Lautaros ndodh në verë
Drejtues të kampionëve të La Ligas janë takuar ditën e enjte, për të folur planin strategjik të transferimeve. Mundo Deportivo raporton se në këtë takim, drejtues të klubit janë pajtuar që të paguajnë klauzolën për ...
Lajminet | 14-Feb-2020 08:45
Drejtues të kampionëve të La Ligas janë takuar ditën e enjte, për të folur planin strategjik të transferimeve. Mundo Deportivo raporton se në këtë takim, drejtues të klubit janë pajtuar që të paguajnë klauzolën për ...

Reali fuqishëm në garë për Lautaron, planifikon t’ia paguajë klauzolën dhe t’ia pesëfishojë rrogën
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...
E Dua Sportin | 13-Feb-2020 21:59
Sulmuesi i Interit, Lautaro Martinez, është një prej futbollistëve më të kërkuar të momentit, ndërsa gjiganti katalunas, Barcelona, është duke bërë plane për transferimin e tij. Mirëpo, për argjentinasin, i cili ...

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...
TetovaSot | 13-Feb-2020 21:00
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e...
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...
Kosova Sot | 13-Feb-2020 19:53
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...
EkonomiaOnline | 13-Feb-2020 19:48
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...

Reali po planifikon ta paguajë klauzolën e Lautaros
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 19:45
Forma fantastike që po kalon te Interi këtë edicion, ka bërë që Lautaro Martinez të jetë në qendër të vëmendjes nga shumë klube. Pas Barcelonës, që tashmë dihet se e pëlqen sulmuesin argjentinas, sipas TyC Sports për ...

Real Madrid transferon për 80 milionë euro yllin e Napolit
‘Los Blancos’ janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 80 milionë euro për mesfushorin spanjoll, përcjell . Ruiz është shndërruar në një lider te skuadra e Napolit, dhe paraqitjet e tij nuk kanë mundur të mos vërehen nga ...
Lajminet | 13-Feb-2020 18:58
‘Los Blancos’ janë të gatshëm të shpenzojnë deri në 80 milionë euro për mesfushorin spanjoll, përcjell . Ruiz është shndërruar në një lider te skuadra e Napolit, dhe paraqitjet e tij nuk kanë mundur të mos vërehen nga ...

Real Madrid vs. Barcelona, nis gara e ethshme për yllin e Interit
Lautaro Martinez është një nga lojtarët më të kërkuar të momentit. Barcelona e do me ngulm sulmuesin 22-vjeçar, por në garë është futur edhe Real Madrid. “Los Blancos” duan të veprojnë shpejt dhe janë gati të paguajnë ...
Politiko | 13-Feb-2020 18:36
Lautaro Martinez është një nga lojtarët më të kërkuar të momentit. Barcelona e do me ngulm sulmuesin 22-vjeçar, por në garë është futur edhe Real Madrid. “Los Blancos” duan të veprojnë shpejt dhe janë gati të paguajnë ...

16:36 Barça e rikthen interesimin për Lautaron Gjiganti katalunas do t’i rivalizojë...
Gjiganti katalunas do t’i rivalizojë Real Madridin dhe Manchester Unitedin për sulmuesin argjentinas Barcelona e ka rikthyer interesimin për futbollistin e Interit, Lautaro Martinez. Gjiganti katalunas është në kërkim ...
Kosova Sot | 13-Feb-2020 16:39
Gjiganti katalunas do t’i rivalizojë Real Madridin dhe Manchester Unitedin për sulmuesin argjentinas Barcelona e ka rikthyer interesimin për futbollistin e Interit, Lautaro Martinez. Gjiganti katalunas është në kërkim ...

Ideja e fundit, Real Madrid dhe Inter tundohen nga shkëmbimi i bujshëm
Real Madrid dhe Inter po projektojnë një operacion të madh për në verë. Luka Modric ka një kontratë deri në vitin 2021 me “Los Blancos” dhe fundi i këtij sezoni mund ta transferojë në Serie A, aty ku shpreson prej ...
ABCNews | 13-Feb-2020 15:09
Real Madrid dhe Inter po projektojnë një operacion të madh për në verë. Luka Modric ka një kontratë deri në vitin 2021 me “Los Blancos” dhe fundi i këtij sezoni mund ta transferojë në Serie A, aty ku shpreson prej ...

Barça e rikthen interesimin për Lautaron
Gjiganti katalunas do t’i rivalizojë Real Madridin dhe Manchester Unitedin për sulmuesin argjentinas Barcelona e ka rikthyer interesimin për futbollistin e Interit, Lautaro Martinez, shkruan Gazeta Express. Gjiganti ...
Gazeta Express | 13-Feb-2020 16:25
Gjiganti katalunas do t’i rivalizojë Real Madridin dhe Manchester Unitedin për sulmuesin argjentinas Barcelona e ka rikthyer interesimin për futbollistin e Interit, Lautaro Martinez, shkruan Gazeta Express. Gjiganti ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved