ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/02/2021 04:29

Irina Shayk flet për ish-bashkëshortin e saj, Bradley Cooper dhe jetën si një nënë beqare

Irina Shayk flet për ish-bashkëshortin e saj, Bradley Cooper dhe jetën si një nënë beqare
Irina Shayk, e cila njihet për faktin se është shumë e qetë në lidhje me marrëdhënien e saj me ish-partnerin Bradley Cooper dhe vajzën e tyre dyvjeçare, Lea, ‘po zhvishet prapa perdes’ në jetën e saj private. ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 10:45
Irina Shayk, e cila njihet për faktin se është shumë e qetë në lidhje me marrëdhënien e saj me ish-partnerin Bradley Cooper dhe vajzën e tyre dyvjeçare, Lea, ‘po zhvishet prapa perdes’ në jetën e saj private. ...

Jessica Simpson kap momentin nga oborri i shtëpisë ku ndodhi përplasja e Kobe Bryant
Jessica Simpson ka nderuar basketbollistin Kobe Bryant dhe tetë personat e tjerë, përfshirë vajzën e Bryant, Gianna, të cilët humbën jetën tragjikisht në një përplasje me helikopter në Calabasas, Kaliforni, të dielën në ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 10:10
Jessica Simpson ka nderuar basketbollistin Kobe Bryant dhe tetë personat e tjerë, përfshirë vajzën e Bryant, Gianna, të cilët humbën jetën tragjikisht në një përplasje me helikopter në Calabasas, Kaliforni, të dielën në ...

Enca merr vëmendje me videon duke bërë ‘twerk’
Ajo ditë më parë solli projektin e ri muzikor “Amor” në bashkëpunim me Mixey e Zaza dhe projekti i tyre u mirëprit nga publiku pasi ka kaluar shifrën e 500 mijë klikimeve për vetëm një kohë të shkurtër. Fjala është për ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 09:47
Ajo ditë më parë solli projektin e ri muzikor “Amor” në bashkëpunim me Mixey e Zaza dhe projekti i tyre u mirëprit nga publiku pasi ka kaluar shifrën e 500 mijë klikimeve për vetëm një kohë të shkurtër. Fjala është për ...

Almeda Abazi heq dorë njëherë e përgjithmonë nga aktrimi
Viti 2019 mund të themi se ishte një nga më të bukurit për Almedën dhe bashkëshortin e saj Tolgahan, pasi erdhi në jetë fëmija e tyre i parë, një djalë me emrin Efehan. Së fundmi aktorja me origjinë Shqiptare ka qënë në ...
VizionPlus | 27-Jan-2020 19:49
Viti 2019 mund të themi se ishte një nga më të bukurit për Almedën dhe bashkëshortin e saj Tolgahan, pasi erdhi në jetë fëmija e tyre i parë, një djalë me emrin Efehan. Së fundmi aktorja me origjinë Shqiptare ka qënë në ...

Justin Timberlake me dedikim emocional për vdekjen e Kobe Bryant, zbulon bisedën e fundit me të
Këngëtari i famshëm amerikan, Justin Timberlake, ka shprehur ngushëllime për mikun e tij të ndjerë, basketbollistin Kobe Bryant, i cili ndërroi jetë të dielën në mëngjes. Krijuesi i “Cry Me a River” bëri një postim të ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 09:12
Këngëtari i famshëm amerikan, Justin Timberlake, ka shprehur ngushëllime për mikun e tij të ndjerë, basketbollistin Kobe Bryant, i cili ndërroi jetë të dielën në mëngjes. Krijuesi i “Cry Me a River” bëri një postim të ...

Irina flet për herë të parë për ndarjen nga Bradley
Edhe pse marrëdhënia e tyre nuk funksionoi, Irina Shayk e konsideron fatlume kohën e kaluar krah Bradley Cooper. Në numrin e ri të Vogue britanik, modelja 34-vjeçare që u nda nga Cooper në qershor të 2019-s, pas katër ...
Lapsi | 28-Jan-2020 10:59
Edhe pse marrëdhënia e tyre nuk funksionoi, Irina Shayk e konsideron fatlume kohën e kaluar krah Bradley Cooper. Në numrin e ri të Vogue britanik, modelja 34-vjeçare që u nda nga Cooper në qershor të 2019-s, pas katër ...

Me zemërthyer, LeBron James shkruan për Kobe Bryant: Do ta vazhdoj trashëgiminë tënde-të lutem kujdesu për mua nga lartë
LeBron James ka reaguar së fundmi rreth vdekjes së Kobe Bryant, pasi nuk ka mundur ta besojë që një gjë e tillë ka ndodhur. Ylli i NBA ishte parë në lot në momentin që kishte marrë lajmin e hidhur për vdekjen e ...
Telegrafi | 28-Jan-2020 09:03
LeBron James ka reaguar së fundmi rreth vdekjes së Kobe Bryant, pasi nuk ka mundur ta besojë që një gjë e tillë ka ndodhur. Ylli i NBA ishte parë në lot në momentin që kishte marrë lajmin e hidhur për vdekjen e ...

Opss...Alessandra Ambrosio kopjon Anxhela Peristerin më veshjen e Grammy Awards 2020
Midis emrave te shumte te yjeve te showbizit qe preken tapetin e kuq te Grammys ajo qe na beri pershtypje ishte edhe ish- engjelli i Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio me nje veshje qe na u duk shume e njohur...Po, ...
ikub.al | 27-Jan-2020 13:14
Midis emrave te shumte te yjeve te showbizit qe preken tapetin e kuq te Grammys ajo qe na beri pershtypje ishte edhe ish- engjelli i Victoria’s Secret, Alessandra Ambrosio me nje veshje qe na u duk shume e njohur...Po, ...

Ermal Fejzullahu prezanton veturën luksoze që ia bëri dhuratë bashkëshortes
Ai është njëri prej muzikantëve më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar dhe falë karrierës së bujshme ka arritur të ketë edhe përfitime mjaft të mëdha. Fjala është për këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu, i cili ...
Telegrafi | 27-Jan-2020 21:36
Ai është njëri prej muzikantëve më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar dhe falë karrierës së bujshme ka arritur të ketë edhe përfitime mjaft të mëdha. Fjala është për këngëtarin e njohur Ermal Fejzullahu, i cili ...

LeBron James mesazh emocional për Kobe Bryant: Do ta vazhdoj trashëgiminë tënde
Dy basketbollistët më të mirë në botë e patën bisedën e tyre të fundit të dielën në mëngjes. Vetëm disa orë më vonë, njëri prej tyre do të ndahej nga jeta. LeBron James përmes një postimi shumë emocional ka treguar se ...
Klan Kosova | 28-Jan-2020 11:28
Dy basketbollistët më të mirë në botë e patën bisedën e tyre të fundit të dielën në mëngjes. Vetëm disa orë më vonë, njëri prej tyre do të ndahej nga jeta. LeBron James përmes një postimi shumë emocional ka treguar se ...

Kosovo Parliament Speaker attends Western Balkans Summit in Brussels
Kosovo Parliament Speaker, Glauk Konjufca, has travelled to Brussels when he will attend the Summit of the Speakers of the Assemblies of the Western Balkans and the European Parliament. The summit will be held on ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 11:19
Kosovo Parliament Speaker, Glauk Konjufca, has travelled to Brussels when he will attend the Summit of the Speakers of the Assemblies of the Western Balkans and the European Parliament. The summit will be held on ...

Justin Bieber njofton datën e lansimit të albumit ‘Changes’
‘Changes’ po vijnë…., Justin Bieber njofton se albumi i tij i ri pritet të publikohet gjatë muajit të ardhshëm, shkruan Billboard, transmeton . Këngëtari kanadez që nga albumi i tij ‘Purpose’ i publikuar në vitin 2015, ...
Lajminet | 28-Jan-2020 11:15
‘Changes’ po vijnë…., Justin Bieber njofton se albumi i tij i ri pritet të publikohet gjatë muajit të ardhshëm, shkruan Billboard, transmeton . Këngëtari kanadez që nga albumi i tij ‘Purpose’ i publikuar në vitin 2015, ...

Kosovo-Serbia mark progress on railway cooperation, says US Envoy
US President Donald Trump’s special envoy on Kosovo-Serbia dialogue, Richard Grenell, who helped broker the agreements to restore air and railway traffic between the two countries told the Associated Press that further ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 11:07
US President Donald Trump’s special envoy on Kosovo-Serbia dialogue, Richard Grenell, who helped broker the agreements to restore air and railway traffic between the two countries told the Associated Press that further ...

Irina Shayk flet për ish-bashkëshortin e saj dhe jetën si një nënë beqare
Irina Shayk, e cila njihet për faktin se është shumë e qetë në lidhje me marrëdhënien e saj me ish-partnerin Bradley Cooper dhe vajzën e tyre dyvjeçare, Lea, ‘po zhvishet prapa perdes’ në jetën e saj private. ...
Arbresh | 28-Jan-2020 11:02
Irina Shayk, e cila njihet për faktin se është shumë e qetë në lidhje me marrëdhënien e saj me ish-partnerin Bradley Cooper dhe vajzën e tyre dyvjeçare, Lea, ‘po zhvishet prapa perdes’ në jetën e saj private. ...

DJ Regard sjell remiksin e “Don’t Start Now” të Dua Lipës
Një tjetër shqiptar që po korrë suksese të mëdha në mbarë botën pa dyshim se është edhe artisti nga Ferizaj, Dardan Aliu i njohur si DJ Regard. Veç projekteve të suksesshme që realizoi deri më tani, i njëjti tanimë ka ...
Telegrafi | 27-Jan-2020 19:08
Një tjetër shqiptar që po korrë suksese të mëdha në mbarë botën pa dyshim se është edhe artisti nga Ferizaj, Dardan Aliu i njohur si DJ Regard. Veç projekteve të suksesshme që realizoi deri më tani, i njëjti tanimë ka ...

Kosovo parties ask Quint, EU to facilitate coalition talks
Kosovo main parties, Vetevendosje and LDK, agreed to ask ambassadors of Quint (US, UK, Germany, France and Italy) and the EU representative in Kosovo, to facilitate a joint meeting as part of efforts to reach a deal on ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 11:02
Kosovo main parties, Vetevendosje and LDK, agreed to ask ambassadors of Quint (US, UK, Germany, France and Italy) and the EU representative in Kosovo, to facilitate a joint meeting as part of efforts to reach a deal on ...

Pamje të emisionit më të ri argëtues “Krejt Ka’ pak”
Tashmë është bërë e ditur se së shpejti pritet të fillojë emisioni më i ri në vendin tonë “Krejt Ka’pak.Show”. Ky emision, i cili do të vijë me transmetim në Radio Televizionin e Kosovës, do të sjellë supriza të shumta ...
Telegrafi | 27-Jan-2020 18:32
Tashmë është bërë e ditur se së shpejti pritet të fillojë emisioni më i ri në vendin tonë “Krejt Ka’pak.Show”. Ky emision, i cili do të vijë me transmetim në Radio Televizionin e Kosovës, do të sjellë supriza të shumta ...

S’ka më flokë të gjatë, Xhensila komplet ndryshe me dukjen e re
Xhensila Myrtezaj ka shkurtuar të gjitha flokët, kështu nuk e kemi parë këngëtaren asnjëherë. Xhensila Myrtezain e kemi parë shpeshherë me look të ndryshëm dhe gjithmonë këngëtarja ka shkëlqyer. Por së fundmi Xhensila ...
Gazeta Express | 28-Jan-2020 10:59
Xhensila Myrtezaj ka shkurtuar të gjitha flokët, kështu nuk e kemi parë këngëtaren asnjëherë. Xhensila Myrtezain e kemi parë shpeshherë me look të ndryshëm dhe gjithmonë këngëtarja ka shkëlqyer. Por së fundmi Xhensila ...

Rina Balaj shfaqet provokuese në këto foto
Këngëtarja Rina Balaj, është një ndër emrat më të përfolur në botën e showbizit tonë. Këngëtarja istogase përmes shumë fotografive në rrjetet sociale po shfaqet e ‘nxehtë’ . Kjo dëshmohet edhe në disa fotografi të cilat ...
Gazeta Observer | 28-Jan-2020 10:52
Këngëtarja Rina Balaj, është një ndër emrat më të përfolur në botën e showbizit tonë. Këngëtarja istogase përmes shumë fotografive në rrjetet sociale po shfaqet e ‘nxehtë’ . Kjo dëshmohet edhe në disa fotografi të cilat ...

Me rastin e ditëlindjes, Ronaldo uron Georginën me fjalët më të vyera!
Georgina, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo ka festuar dje ditëlindjen e saj. Bukuroshja brune ka mbushur 26 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ylli i fushës së blertë ka zjedhur t’i dedikojë asaj një urim ...
Bordo | 28-Jan-2020 10:45
Georgina, partnerja e futbollistit Cristiano Ronaldo ka festuar dje ditëlindjen e saj. Bukuroshja brune ka mbushur 26 vjeç dhe në këtë ditë të veçantë ylli i fushës së blertë ka zjedhur t’i dedikojë asaj një urim ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved