ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 03:55

Tri shenjat të Zodiakut që kanë kokë të fortë, por zemër të butë

Tri shenjat të Zodiakut që kanë kokë të fortë, por zemër të butë
Janë tri shenja zodiakale me kokë të fortë, por zemër të butë. Personat e lindur nën këto shenja zodiakale priren të jenë të vendosur, të fortë, pasionantë dhe shumë të aftë kur është fjala për të marrë vendime ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 17:07
Janë tri shenja zodiakale me kokë të fortë, por zemër të butë. Personat e lindur nën këto shenja zodiakale priren të jenë të vendosur, të fortë, pasionantë dhe shumë të aftë kur është fjala për të marrë vendime ...

11:20 5 shenjat më të veçanta të horoskopit Sipas astrologëve disa shenja të...
Sipas astrologëve disa shenja të horoskopit janë më të veçanta se të tjerat dhe nëse i takon në jetë është shumë e vështirë t’i harrosh. Luani Luani është një nga shenjat më magnetike të Zodiakut dhe ka një arsye: ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 11:24
Sipas astrologëve disa shenja të horoskopit janë më të veçanta se të tjerat dhe nëse i takon në jetë është shumë e vështirë t’i harrosh. Luani Luani është një nga shenjat më magnetike të Zodiakut dhe ka një arsye: ...

5 shenjat më të veçanta të horoskopit
Sipas astrologëve disa shenja të horoskopit janë më të veçanta se të tjerat dhe nëse i takon në jetë është shumë e vështirë t’i harrosh. Luani Luani është një nga shenjat më magnetike të Zodiakut dhe ka një arsye: ...
Lexo | 19-Jan-2020 10:34
Sipas astrologëve disa shenja të horoskopit janë më të veçanta se të tjerat dhe nëse i takon në jetë është shumë e vështirë t’i harrosh. Luani Luani është një nga shenjat më magnetike të Zodiakut dhe ka një arsye: ...

Këto 4 shenja astrologjike nuk rikthehen kurrë me ish-ët e tyre
Ndonjëherë, kur një marrëdhënie mbaron, disa presin që gjërat një ditë të përmirësohen dhe ata të rikthehen me personin që duan. Megjithatë ka edhe nga a ata, që për asnjë lloj arsyeje nuk mendojnë të kthehen pranë ...
Lexo | 17-Jan-2020 19:29
Ndonjëherë, kur një marrëdhënie mbaron, disa presin që gjërat një ditë të përmirësohen dhe ata të rikthehen me personin që duan. Megjithatë ka edhe nga a ata, që për asnjë lloj arsyeje nuk mendojnë të kthehen pranë ...

Shenjat e horoskopit që e shprehin shumë xhelozinë në çift
DASHI: Të lindurit në datat 21 mars-20 prill janë jo vetëm më krenarët e horoskopit, por radhiten gjithashtu edhe në radhën e shenjave më xheloze dhe posesive që mund të takoni ndonjëherë. Ata shquhen për temperamentin ...
Lexo | 17-Jan-2020 15:57
DASHI: Të lindurit në datat 21 mars-20 prill janë jo vetëm më krenarët e horoskopit, por radhiten gjithashtu edhe në radhën e shenjave më xheloze dhe posesive që mund të takoni ndonjëherë. Ata shquhen për temperamentin ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved