ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 24/09/2020 06:07

Horoskopi javor për periudhën nga 20 – 27 janar

Horoskopi javor për periudhën nga 20 – 27 janar
Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni javën e ...
Telegrafi | 20-Jan-2020 00:23
Çfarë ju pret gjatë shtatë ditëve të ardhshme në punë dhe në dashuri, a do të kaloni mirë me familjarët, si do t’ju shërbejë shëndeti dhe a do të bëni investime Lexoni horoskopin e përgatitur dhe shfrytëzojeni javën e ...

Horoskopi ditor, e hënë 20 janar 2020
Dashi Marrëdhënia juaj me atë qe keni ne krah do filloje te përmirësohet gjate kësaj dite. Do jepni shume nga vetja vetëm qe partneri te ndihet sa me mire. Beqaret do kenë takime te rëndësishme te cilat mund t’ia ...
IliriaNews | 20-Jan-2020 00:58
Dashi Marrëdhënia juaj me atë qe keni ne krah do filloje te përmirësohet gjate kësaj dite. Do jepni shume nga vetja vetëm qe partneri te ndihet sa me mire. Beqaret do kenë takime te rëndësishme te cilat mund t’ia ...

Horoskopi, e dielë 19 janar 2019
Dashi Edhe ata persona që do jenë totalisht të përhumbur në dashuri, duhet të bëjnë një hap pas, ose të rrinë në heshtje, pasi parashikohen tensione të forta të cilat duhen menaxhuar me kujdes. Kjo e dielë do ju gjejë ...
VizionPlus | 19-Jan-2020 07:41
Dashi Edhe ata persona që do jenë totalisht të përhumbur në dashuri, duhet të bëjnë një hap pas, ose të rrinë në heshtje, pasi parashikohen tensione të forta të cilat duhen menaxhuar me kujdes. Kjo e dielë do ju gjejë ...

Horoskopi i datës 20 janar 2020
Dashi Ka mundësi që sot të mos jeni shumë realistë dhe të kërkoni gjëra të pamundura. Sidoqoftë, për ju të dashuruarit, klima në çift do jetë përgjithësisht e ngrohtë. Jupiteri do iu bëjë të përjetoni momente të ...
Dritare | 19-Jan-2020 21:29
Dashi Ka mundësi që sot të mos jeni shumë realistë dhe të kërkoni gjëra të pamundura. Sidoqoftë, për ju të dashuruarit, klima në çift do jetë përgjithësisht e ngrohtë. Jupiteri do iu bëjë të përjetoni momente të ...

Horoskopi javor 20-26 janar 2020
Dashi Edhe pse Mërkuri do mundohet të sjellë turbullira këtë jave ju sërish do dini të ruani ekuilibrin. Ju të dashuruarit do keni një periudhë të qëndrueshme. Nuk do keni për çfarë te qaheni sepse partneri do mundohet ...
Dritare | 19-Jan-2020 21:29
Dashi Edhe pse Mërkuri do mundohet të sjellë turbullira këtë jave ju sërish do dini të ruani ekuilibrin. Ju të dashuruarit do keni një periudhë të qëndrueshme. Nuk do keni për çfarë te qaheni sepse partneri do mundohet ...

Fati yt sot/ horoskopi 20 janar 2020
Dashi – Dashuria: Sot do të keni mundësinë të kaloni më shumë kohë me personin e zemrës, pavarësisht disa ngjarjeve të papritura. Sidoqoftë, evitoni të jeni shumë ndërhyrës. Beqarët do të duhet të presin pak më shumë ...
Lexo | 19-Jan-2020 21:13
Dashi – Dashuria: Sot do të keni mundësinë të kaloni më shumë kohë me personin e zemrës, pavarësisht disa ngjarjeve të papritura. Sidoqoftë, evitoni të jeni shumë ndërhyrës. Beqarët do të duhet të presin pak më shumë ...

Horoskopi javor, 20 janar deri 26 janar 2020 (Puna dhe dashuria për çdo shenjë)
Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Mjedisi sentimental i jetës tuaj duket se është e vetmja gjë e sigurt për ju për momentin. Në fakt, ju do ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 16:20
Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Mjedisi sentimental i jetës tuaj duket se është e vetmja gjë e sigurt për ju për momentin. Në fakt, ju do ...

Horoskopi javor, 20 janar deri 26 janar 2020 (Puna dhe dashuria për çdo shenjë)
Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Mjedisi sentimental i jetës tuaj duket se është e vetmja gjë e sigurt për ju për momentin. Në fakt, ju do ...
Lexo | 19-Jan-2020 15:31
Horoskopi javor evidenton se këto janë disa nga gjërat kryesore që pritet t’i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: Mjedisi sentimental i jetës tuaj duket se është e vetmja gjë e sigurt për ju për momentin. Në fakt, ju do ...

Horoskopi ditor, e hënë 20 janar 2020
Dashi Marrëdhënia juaj me atë qe keni ne krah do filloje te përmirësohet gjate kësaj dite. Do jepni shume nga vetja vetëm qe partneri te ndihet sa me mire. Beqaret do kenë takime te rëndësishme te cilat mund t’ia ...
Portalb | 19-Jan-2020 13:13
Dashi Marrëdhënia juaj me atë qe keni ne krah do filloje te përmirësohet gjate kësaj dite. Do jepni shume nga vetja vetëm qe partneri te ndihet sa me mire. Beqaret do kenë takime te rëndësishme te cilat mund t’ia ...

Ja si do sillen shenjat sot
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes suaj të brendshme. Kushtojini vëmendje kësaj ndjenje. Nëse doni të humbni pak peshë, të fitoni pak peshë ose ...
Lexo | 19-Jan-2020 09:31
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes suaj të brendshme. Kushtojini vëmendje kësaj ndjenje. Nëse doni të humbni pak peshë, të fitoni pak peshë ose ...

Kjo është shenja më me fat e horoskopit për sot
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes suaj të brendshme. Kushtojini vëmendje kësaj ndjenje. Nëse doni të humbni pak peshë, të fitoni pak peshë ose ...
Lajminet | 19-Jan-2020 08:47
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes suaj të brendshme. Kushtojini vëmendje kësaj ndjenje. Nëse doni të humbni pak peshë, të fitoni pak peshë ose ...

08:08 Astrologe Meri jep lajmin e mirë: Kjo shenjë horoskopi do pasurohet, fitime të mëdha Astrologe Meri ka lajme të mira për...
Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit, si në çështjen e parave, edhe në çështjet e dashurisë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit. Dashi So merrni nje lajm te ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 08:09
Astrologe Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit, si në çështjen e parave, edhe në çështjet e dashurisë. Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit. Dashi So merrni nje lajm te ...

Horoskopi për ditën e sotme 19 janar 2020
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes suaj të brendshme. Kushtojini vëmendje kësaj ndjenje. Nëse doni të humbni pak peshë, të fitoni pak peshë ose ...
Zeri | 19-Jan-2020 08:00
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes suaj të brendshme. Kushtojini vëmendje kësaj ndjenje. Nëse doni të humbni pak peshë, të fitoni pak peshë ose ...

Horoskopi për ditën e sotme 19 janar 2020
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes suaj të brendshme. Kushtojini vëmendje kësaj ndjenje. Nëse doni të humbni pak peshë, të fitoni pak peshë ose ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 07:08
Dashi Ka një ndjenjë në rritje brenda jush që pamja juaj fizike nuk është një pasqyrim i saktë i vetvetes suaj të brendshme. Kushtojini vëmendje kësaj ndjenje. Nëse doni të humbni pak peshë, të fitoni pak peshë ose ...

Horoskopi ditor, e diel 19 janar 2020
Dashi Ka rrezik te bëni edhe ndonjë çmenduri gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, vetëm për te mbajtur zgjuar gjithë kohës zjarrin e pasionit. Beqaret adoleshente do jete ata më me shume fat ne dashuri, te tjerët do ...
IliriaNews | 19-Jan-2020 00:02
Dashi Ka rrezik te bëni edhe ndonjë çmenduri gjate kësaj dite ne jetën tuaj ne çift, vetëm për te mbajtur zgjuar gjithë kohës zjarrin e pasionit. Beqaret adoleshente do jete ata më me shume fat ne dashuri, te tjerët do ...

Horoskopi për nesër
Dashi Gjatë kësaj dite do jeni shumë realistë dhe do dini të ruani ekuilibrin në çdo moment. Ju që keni një lidhje do dashurohuni si ta ndieni me partnerin dhe do bëni atë që do ju pëlqejë më shumë. Mirë është që jo të ...
Koha.mk | 26-Jun-2019 22:15
Dashi Gjatë kësaj dite do jeni shumë realistë dhe do dini të ruani ekuilibrin në çdo moment. Ju që keni një lidhje do dashurohuni si ta ndieni me partnerin dhe do bëni atë që do ju pëlqejë më shumë. Mirë është që jo të ...

Horoskopi i datës 19 janar 2020
Dashi Sot do keni ide të shkëlqyera se si të realizoni disa nga objektivat tuaja. Nga ana tjetër nuk do ju mungojë as durimi. Nëse jeni në një lidhje mëngjesi do jete paska i trazuar dhe me ndonjë debat, por pas ...
Dritare | 18-Jan-2020 21:28
Dashi Sot do keni ide të shkëlqyera se si të realizoni disa nga objektivat tuaja. Nga ana tjetër nuk do ju mungojë as durimi. Nëse jeni në një lidhje mëngjesi do jete paska i trazuar dhe me ndonjë debat, por pas ...

Horoskopi e shtunë, 18 Janar 2020!
Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në fushën e ndjenjave. Po ashtu do të ndjeni nevojën për të zgjidhur disa problematika, të cilat kanë ...
VizionPlus | 18-Jan-2020 07:21
Dashi Do të jetë një ditë e mbushur me stres dhe ankth në të gjithë sektorët e jetës, si në sferën profesionale edhe në fushën e ndjenjave. Po ashtu do të ndjeni nevojën për të zgjidhur disa problematika, të cilat kanë ...

Fati yt sot, horoskopi 19 janar 2020
Dashi Edhe ata persona që do jenë totalisht të përhumbur në dashuri, duhet të bëjnë një hap pas, ose të rrinë në heshtje, pasi parashikohen tensione të forta të cilat duhen menaxhuar me kujdes. Kjo e dielë do ju gjejë ...
Lexo | 18-Jan-2020 21:26
Dashi Edhe ata persona që do jenë totalisht të përhumbur në dashuri, duhet të bëjnë një hap pas, ose të rrinë në heshtje, pasi parashikohen tensione të forta të cilat duhen menaxhuar me kujdes. Kjo e dielë do ju gjejë ...

Shenja të cilën keni në horoskop përcakton dhe mikun tuaj të ngushtë
Shenja e horoskopit është jo vetëm diçka që ju bën të dalloni prej të tjerëve, por ju mund të zgjidhni situata të caktuara vetëm duke u bazuar te karakteristikat e gjithsecilit. Jo më kot kur njihni njerëz të rinj, ...
Politiko | 18-Jan-2020 19:42
Shenja e horoskopit është jo vetëm diçka që ju bën të dalloni prej të tjerëve, por ju mund të zgjidhni situata të caktuara vetëm duke u bazuar te karakteristikat e gjithsecilit. Jo më kot kur njihni njerëz të rinj, ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved