ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 14/07/2020 03:39

“Zemër, shpirt dhe… Ibrahimovic”: kjo është kura e Piolit për Milan

“Zemër, shpirt dhe… Ibrahimovic”: kjo është kura e Piolit për Milan
Është i kënaqur Stefano Pioli për fitoren e Milanit të tij ndaj Udinese. Një fitore e vështirë dhe e arritur në “fije të perit”: “Jam shumë i kënaqur sepse kemi vënë zemrën dhe shpirtin – thotë tekniku kuqezi për DAZN ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 20:16
Është i kënaqur Stefano Pioli për fitoren e Milanit të tij ndaj Udinese. Një fitore e vështirë dhe e arritur në “fije të perit”: “Jam shumë i kënaqur sepse kemi vënë zemrën dhe shpirtin – thotë tekniku kuqezi për DAZN ...

VIDEO/ Zgjohet “djalli”, Milan përmbys Udinese në frymën e fundit
Në “San Siro” tifozët kuqezi u bënë dëshmitarë të një ndeshje të çmendur përballë Udinese, një sfidë që nisi me një gafe të pabesueshme nga Donnarumma. Në mënyrë të pakuptimtë portieri kuqezi u hodh në aventurën në ...
BalkanWeb | 19-Jan-2020 14:51
Në “San Siro” tifozët kuqezi u bënë dëshmitarë të një ndeshje të çmendur përballë Udinese, një sfidë që nisi me një gafe të pabesueshme nga Donnarumma. Në mënyrë të pakuptimtë portieri kuqezi u hodh në aventurën në ...

VIDEO | Goli i Rebic e çmend fare, uniku Crudeli dhuron spektaklin e radhës
Tiziano Crudeli njihet nga të gjithë. Tifozi i zjarrtë i Milanit ka përjetuar një tjetër ndeshje plot emocione dhe nuk është përmbajtur nga fitorja e kuqezinjve kundër Udineses. Festë e madhe dhe ulërima te “perla” e ...
ABCNews | 19-Jan-2020 18:11
Tiziano Crudeli njihet nga të gjithë. Tifozi i zjarrtë i Milanit ka përjetuar një tjetër ndeshje plot emocione dhe nuk është përmbajtur nga fitorja e kuqezinjve kundër Udineses. Festë e madhe dhe ulërima te “perla” e ...

Dopietë e Rebiç, Milani feston në frymën e fundit
Milani fiton në frymën e fundit. Udinese u mundua të surprizonte, por në fund kuqezinjtë triumfuan me shifrat 3-2. Nisje e keqe, por kuqezinjtë në shtesë ia dolën të gëzojnë dhe të marrin tre pikët, që vlejnë shumë në ...
GazetaTema | 19-Jan-2020 14:34
Milani fiton në frymën e fundit. Udinese u mundua të surprizonte, por në fund kuqezinjtë triumfuan me shifrat 3-2. Nisje e keqe, por kuqezinjtë në shtesë ia dolën të gëzojnë dhe të marrin tre pikët, që vlejnë shumë në ...

Goli i Rebiç e çmend Krudelin! (VIDEO)
Ticiano Krudeli, tashmë është një emër i njohur për gjithë tifozët e futbollit, e sidomos atyre që bëjnë tifo për Milanin. Tifozi i zjarrtë i Milanit ka përjetuar një tjetër ndeshje plot emocione dhe nuk është ...
InfoSport.mk | 20-Jan-2020 01:43
Ticiano Krudeli, tashmë është një emër i njohur për gjithë tifozët e futbollit, e sidomos atyre që bëjnë tifo për Milanin. Tifozi i zjarrtë i Milanit ka përjetuar një tjetër ndeshje plot emocione dhe nuk është ...

‘Heroi’ i Milanit, Rebic: Në takimet e fundit, kam treguar…
Ante Rebic ishte protagonisti absolut për skuadrën e Milanit në triumfin 3-2 ndaj Udineses. Kroati me dygolshin e tij i dha fitoren ekipit kuqezi. Pas ndeshjes në një prononcim për “DAZN”, Rebic u shfaq i përmbajtur. 26 ...
Lexo | 19-Jan-2020 17:24
Ante Rebic ishte protagonisti absolut për skuadrën e Milanit në triumfin 3-2 ndaj Udineses. Kroati me dygolshin e tij i dha fitoren ekipit kuqezi. Pas ndeshjes në një prononcim për “DAZN”, Rebic u shfaq i përmbajtur. 26 ...

Pioli: Po korrim atë që kemi mbjellë, tani besojmë që mund të shënojmë
Stefano Pioli ndihet i lumtur për fitoren dhe paraqitjen e ekipit të tij. Milani mori një sukses emocionues 3-2 përballë Udineses, teksa trajneri e analizoi në këtë mënyrë takimin në një prononcim për DAZN. “E nisëm ...
ABCNews | 19-Jan-2020 15:14
Stefano Pioli ndihet i lumtur për fitoren dhe paraqitjen e ekipit të tij. Milani mori një sukses emocionues 3-2 përballë Udineses, teksa trajneri e analizoi në këtë mënyrë takimin në një prononcim për DAZN. “E nisëm ...

Rebic: Tregova se çfarë mund të bëj
Ante Rebic ishte heroi i Milanit në triumfin 3:2 nda Udineses, transmeton zeri.info, përcjellë gazeta Koha. Reprezentuesi kroat hyri si zëvendësuar dhe shënoi dy gola, njërin në sekondat e fundit të sfidës, duke i ...
Koha.mk | 19-Jan-2020 17:15
Ante Rebic ishte heroi i Milanit në triumfin 3:2 nda Udineses, transmeton zeri.info, përcjellë gazeta Koha. Reprezentuesi kroat hyri si zëvendësuar dhe shënoi dy gola, njërin në sekondat e fundit të sfidës, duke i ...

Milan 3-2 Udinese, notat e lojtarëve
Milani ka arritur në fund të marrë një fitore shumë të madhe 3-2 ndaj Udineses në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A. Ekipi i Stefano Piolit ka bërë dy rikthime gjatë ndeshjes për të marrë një fitore shumë ...
Telegrafi | 19-Jan-2020 14:56
Milani ka arritur në fund të marrë një fitore shumë të madhe 3-2 ndaj Udineses në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A. Ekipi i Stefano Piolit ka bërë dy rikthime gjatë ndeshjes për të marrë një fitore shumë ...

Këto janë fjalët e heroit të ri të Milanos
Milano ka marrë një fitore shumë të rëndësishme përballë Udineses me rezultat 3-2, në një ndeshje mjaftë dramatike të zhvilluar në kuadër të Serie A-s, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘San Siro’ ...
InFokusi | 19-Jan-2020 16:50
Milano ka marrë një fitore shumë të rëndësishme përballë Udineses me rezultat 3-2, në një ndeshje mjaftë dramatike të zhvilluar në kuadër të Serie A-s, shkruan Gazeta inFokus. Në duelin e zhvilluar në ‘San Siro’ ...

Më në fund shënohet gol në takimin Lecce – Inter
Ante Rebic ishte heroi i Milanit sot në takimin ndaj Udineses, pasi u inkuadrua në pjesën e dytë dhe realizoi dy gola, madje njërën prej tyre në sekondat e fundit – për t’i siguruar ‘Rossonerëve’ tre pikë shumë të ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 16:41
Ante Rebic ishte heroi i Milanit sot në takimin ndaj Udineses, pasi u inkuadrua në pjesën e dytë dhe realizoi dy gola, madje njërën prej tyre në sekondat e fundit – për t’i siguruar ‘Rossonerëve’ tre pikë shumë të ...

Fitorja spektakolare me përmbysje, Pioli flet me superlativa
Stefano Pioli ndihet i lumtur për fitoren dhe paraqitjen e ekipit të tij. Milani mori një sukses emocionues 3-2 përballë Udineses, teksa trajneri e analizoi në këtë mënyrë takimin në një prononcim për DAZN. “E nisëm ...
Politiko | 19-Jan-2020 16:41
Stefano Pioli ndihet i lumtur për fitoren dhe paraqitjen e ekipit të tij. Milani mori një sukses emocionues 3-2 përballë Udineses, teksa trajneri e analizoi në këtë mënyrë takimin në një prononcim për DAZN. “E nisëm ...

Heroi i Milanit, Rebic: “Tregova se çfarë jam në gjendje të bëj” Milan ka marrë tri pikë të arta në ‘San Siro’, duke e mposhtur 3-2 Udinesen. Milani ka shkuar në kuotën e 28 pikëve dhe gjendet në pozitën e tetë në renditjen e Serie A. Milani i...
Milan ka marrë tri pikë të arta në ‘San Siro’, duke e mposhtur 3-2 Udinesen. Milani ka shkuar në kuotën e 28 pikëve dhe gjendet në pozitën e tetë në renditjen e Serie A. Milani i Stefano Piolit ka vazhduar me rezultatet ...
Kosova Sot | 19-Jan-2020 16:11
Milan ka marrë tri pikë të arta në ‘San Siro’, duke e mposhtur 3-2 Udinesen. Milani ka shkuar në kuotën e 28 pikëve dhe gjendet në pozitën e tetë në renditjen e Serie A. Milani i Stefano Piolit ka vazhduar me rezultatet ...

Modest dhe i përulur, Rebic: Shfrytëzova shansin tim, afrimet po na ndihmojnë
Ante Rebic gjeti golat e parë me Milanin. Dy gola të rëndë ato të kroatit, i cili i dhuroi fitoren ekipit të tij. Sulmuesi u fut në pjesën e dytë në fushë dhe ishte njeriu vendimtar i fitores së Milanit. 26-vjeçari ...
ABCNews | 19-Jan-2020 14:56
Ante Rebic gjeti golat e parë me Milanin. Dy gola të rëndë ato të kroatit, i cili i dhuroi fitoren ekipit të tij. Sulmuesi u fut në pjesën e dytë në fushë dhe ishte njeriu vendimtar i fitores së Milanit. 26-vjeçari ...

Milani fiton në fund trilerin e rikthimeve ndaj Udineses
Milani ka arritur në fund të marrë një fitore shumë të madhe 3-2 ndaj Udineses në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me lojë më të mirë të kuqezinjve, por ishin ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 15:59
Milani ka arritur në fund të marrë një fitore shumë të madhe 3-2 ndaj Udineses në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A. Pjesa e parë e ndeshjes u karakterizua me lojë më të mirë të kuqezinjve, por ishin ...

Milan 3-2 Udinese, notat e lojtarëve
Milani ka arritur në fund të marrë një fitore shumë të madhe 3-2 ndaj Udineses në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A. Ekipi i Stefano Piolit ka bërë dy rikthime gjatë ndeshjes për të marrë një fitore shumë ...
E Dua Sportin | 19-Jan-2020 15:59
Milani ka arritur në fund të marrë një fitore shumë të madhe 3-2 ndaj Udineses në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në Serie A. Ekipi i Stefano Piolit ka bërë dy rikthime gjatë ndeshjes për të marrë një fitore shumë ...

Heroi i Milanit, Rebic: “Tregova se çfarë jam në gjendje të bëj”
Milan ka marrë tri pikë të arta në ‘San Siro’, duke e mposhtur 3-2 Udinesen. Milani ka shkuar në kuotën e 28 pikëve dhe gjendet në pozitën e tetë në renditjen e Serie A. Milani i Stefano Piolit ka vazhduar me rezultatet ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 15:59
Milan ka marrë tri pikë të arta në ‘San Siro’, duke e mposhtur 3-2 Udinesen. Milani ka shkuar në kuotën e 28 pikëve dhe gjendet në pozitën e tetë në renditjen e Serie A. Milani i Stefano Piolit ka vazhduar me rezultatet ...

Heroi i Milanit në triumfin ndaj Udineses, Rebic: Tregova se çfarë mund të bëj
Ante Rebic ishte heroi i Milanit në triumfin 3:2 nda Udineses, transmeton zeri.info Reprezentuesi kroat hyri si zëvendësuar dhe shënoi dy gola, njërin në sekondat e fundit të sfidës, duke i dhuruar fitoren ekipit të ...
Zeri | 19-Jan-2020 15:45
Ante Rebic ishte heroi i Milanit në triumfin 3:2 nda Udineses, transmeton zeri.info Reprezentuesi kroat hyri si zëvendësuar dhe shënoi dy gola, njërin në sekondat e fundit të sfidës, duke i dhuruar fitoren ekipit të ...

Flet Administratori i Interit, Giuseppe Marotta: Ja pse dështoi shkëmbimi Politano-Spinnazzola
Milani ka arritur një fitore të madhe në minutat e fundit ndaj Udineses me rezultat 3 me 2. Vetëm në minutat shtesë, “Rossonerët” e siguruan fitoren e madhe ndaj Friullianëve, shkruan Gazeta Blic . Ndeshjen e vendosi ...
GazetaBlic | 19-Jan-2020 15:30
Milani ka arritur një fitore të madhe në minutat e fundit ndaj Udineses me rezultat 3 me 2. Vetëm në minutat shtesë, “Rossonerët” e siguruan fitoren e madhe ndaj Friullianëve, shkruan Gazeta Blic . Ndeshjen e vendosi ...

Notat e futbollistëve, Milano 3-2 Udinese
Milano ka arritur ta mposhtë Udiense me rezultat 3-2 në një ndeshje mjaftë interesante të zhvilluar në ‘San Siro’, shkruan Gazeta inFokus. Golat për ‘Rosonerët’ i realizuan Ante Rebic 2x dhe Theo Hernandez, ndërsa për ...
InFokusi | 19-Jan-2020 15:24
Milano ka arritur ta mposhtë Udiense me rezultat 3-2 në një ndeshje mjaftë interesante të zhvilluar në ‘San Siro’, shkruan Gazeta inFokus. Golat për ‘Rosonerët’ i realizuan Ante Rebic 2x dhe Theo Hernandez, ndërsa për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved