ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 05:40

Çeki, tetë pacientë të vdekur nga zjarri (VIDEO)

Çeki, tetë pacientë të vdekur nga zjarri (VIDEO)
Një qendër e kujdesit për të sëmurët mendorë në Republikën Çeke u kaplua nga zjarri. Flakët që kapluan objektin të dielën, i morën jetën 8 personave. Zjarri në këtë azil të Vejprty shpërtheu në orët e para të mëngjesit, ...
Klan Kosova | 19-Jan-2020 22:43
Një qendër e kujdesit për të sëmurët mendorë në Republikën Çeke u kaplua nga zjarri. Flakët që kapluan objektin të dielën, i morën jetën 8 personave. Zjarri në këtë azil të Vejprty shpërtheu në orët e para të mëngjesit, ...

Shtëpia e personave me aftësi të kufizuar mbulohet nga flakët, 8 të vdekur
Rreth 8 persona kanë mbetur të vrarë pasi një zjarr shpërtheu në një ndërtesë ku strehoeshin persona me aftësi të kufizuara. Ndërsa 30 të tjerë u plagosën në tragjedinë që ndodhi në qytetin perëndimor të Vejprty, Çeki, ...
Telegraf | 19-Jan-2020 16:19
Rreth 8 persona kanë mbetur të vrarë pasi një zjarr shpërtheu në një ndërtesë ku strehoeshin persona me aftësi të kufizuara. Ndërsa 30 të tjerë u plagosën në tragjedinë që ndodhi në qytetin perëndimor të Vejprty, Çeki, ...

Tetë të vdekur nga zjarri në një shtëpi të kujdesit në Çeki
Së paku tetë persona kanë vdekur si pasojë e një zjarri në shtëpinë e kujdesit për njerëzit me nevoja të veçanta në Republikën Çeke. Në këtë incident që ndodhi në qytetin Vejpërti, në kufi me Gjermaninë, janë lënduar ...
Koha.net | 19-Jan-2020 20:58
Së paku tetë persona kanë vdekur si pasojë e një zjarri në shtëpinë e kujdesit për njerëzit me nevoja të veçanta në Republikën Çeke. Në këtë incident që ndodhi në qytetin Vejpërti, në kufi me Gjermaninë, janë lënduar ...

Zjarr në banesën e personave me aftësi të kufizuara, 8 të vdekur
Të paktën 8 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri në një banesë me persona me aftësi të kufizuara në Republikën Çeke, ndërsa 30 persona të tjerë mbetën të plagosur. Shkaku i zjarri ende nuk dihet, por siç ...
Medial | 19-Jan-2020 17:47
Të paktën 8 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri në një banesë me persona me aftësi të kufizuara në Republikën Çeke, ndërsa 30 persona të tjerë mbetën të plagosur. Shkaku i zjarri ende nuk dihet, por siç ...

Digjet shtëpia e personave me nevoja të veçanta, 8 të vdekur
Tetë persona kanë vdekur nga zjarri që shpërtheu në orët e hershme të së dielës në një shtëpi për persona me nevoja të veçanta. Lajmin e bëri të ditur transmetuesi publik. Përpos të vdekurve, në këtë fatkeqësi janë ...
Medial | 19-Jan-2020 11:18
Tetë persona kanë vdekur nga zjarri që shpërtheu në orët e hershme të së dielës në një shtëpi për persona me nevoja të veçanta. Lajmin e bëri të ditur transmetuesi publik. Përpos të vdekurve, në këtë fatkeqësi janë ...

Tetë të vdekur nga zjarri në shtëpinë e personave me nevoja të veçanta në Çeki
Tetë persona kanë vdekur nga zjarri që shpërtheu në orët e hershme të së dielës në një shtëpi për persona me nevoja të veçanta. Lajmin e bëri të ditur transmetuesi publik. Përpos të vdekurve, në këtë fatkeqësi janë ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 10:27
Tetë persona kanë vdekur nga zjarri që shpërtheu në orët e hershme të së dielës në një shtëpi për persona me nevoja të veçanta. Lajmin e bëri të ditur transmetuesi publik. Përpos të vdekurve, në këtë fatkeqësi janë ...

Studentja 24-vjeçare gjen vdekjen nga kequshqyerja, shpenzonte gjithçka për të kuruar vëllanë
Një vajzë vetëm 24 vjeçe e cila kishte mbetur jetime dhe me një vëlla me aftësi të kufizuara për të cilin kujdesej, gjeti vdekjen prej kequshqyerjes pas një agonie të gjatë. Ngjarja e rëndë ndodhi në provincën e ...
ABCNews | 18-Jan-2020 13:42
Një vajzë vetëm 24 vjeçe e cila kishte mbetur jetime dhe me një vëlla me aftësi të kufizuara për të cilin kujdesej, gjeti vdekjen prej kequshqyerjes pas një agonie të gjatë. Ngjarja e rëndë ndodhi në provincën e ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved