ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 13/08/2020 03:44

Përflitej për një romancë me Sara Kolamin, reagon Romeo Veshaj

Përflitej për një romancë me Sara Kolamin, reagon Romeo Veshaj
Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj është përfolur për një romancë me një vajzë të njohur të botës së televizionit, pas zërave për lidhjen me këngëtaren Jonida Maliqi. Thuhet se aktori mund të ketë nisur një romancë ...
Telegraf | 19-Jan-2020 18:08
Aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj është përfolur për një romancë me një vajzë të njohur të botës së televizionit, pas zërave për lidhjen me këngëtaren Jonida Maliqi. Thuhet se aktori mund të ketë nisur një romancë ...

U tha se është në një lidhje me Sara Kolamin, reagon Romeo Veshaj!
Një ditë më parë, në mediet rozë ka qarkulluar lajmi se aktori i humorit Romeo Veshaj, pas ndarjes nga Jonida Maliqi, është një një lidhje me blogeren Sara Kolami. Pas këtyre lajmeve ka reaguar në mënyrë jo të ...
Dritare | 19-Jan-2020 18:27
Një ditë më parë, në mediet rozë ka qarkulluar lajmi se aktori i humorit Romeo Veshaj, pas ndarjes nga Jonida Maliqi, është një një lidhje me blogeren Sara Kolami. Pas këtyre lajmeve ka reaguar në mënyrë jo të ...

I lidhur me Sara Kolamin? Flet Romeo Veshaj
Ditën e djeshme aktori Romeo Veshaj u përfol për një romancë të mundshme me moderatoren dhe blogeren Sara Kolami. Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kështu lindën aludimet. Pas këtyre lajmeve ka ...
Gazeta Express | 19-Jan-2020 12:40
Ditën e djeshme aktori Romeo Veshaj u përfol për një romancë të mundshme me moderatoren dhe blogeren Sara Kolami. Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kështu lindën aludimet. Pas këtyre lajmeve ka ...

Pas ndarjes me Jonida Maliqin, Romeo Veshaj në një romancë të re?
Lidhja e tyre u përfol gjatë në media, por nuk zgjati shumë. Në një intervistë për “Rreze Dielli”, ku foli ndër të tjera edhe për videon me Flori Mumajesin, Jonida Maliqi e pranoi se ajo dhe Romeo Veshaj nuk janë më ...
Bordo | 18-Jan-2020 19:39
Lidhja e tyre u përfol gjatë në media, por nuk zgjati shumë. Në një intervistë për “Rreze Dielli”, ku foli ndër të tjera edhe për videon me Flori Mumajesin, Jonida Maliqi e pranoi se ajo dhe Romeo Veshaj nuk janë më ...

U nda nga Jonida, ja kush është e dashura e re e Romeos
Dyshja e njohur e Showbizit, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi, i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm para pak kohësh. E ftuar në emisionin “Rreze dielli”, Jonida theksoi faktin që është beqare duke pranuar kështu tërthorazi ...
Lexo | 18-Jan-2020 18:38
Dyshja e njohur e Showbizit, Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi, i dhanë fund lidhjes së tyre vetëm para pak kohësh. E ftuar në emisionin “Rreze dielli”, Jonida theksoi faktin që është beqare duke pranuar kështu tërthorazi ...

Zbulohet me kë është lidhur Romeo Veshaj, pas ndarjes nga Jonida Maliqi
Këngëtarja Jonida Maliqi ishte në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Ky i fundit u nda nga Jonida, pas publikimit të një videoje të saj, me Flor Mumajesin. Pas ndarjes së tyre, “Panorma Plus” shkruan ...
Dritare | 18-Jan-2020 18:28
Këngëtarja Jonida Maliqi ishte në një lidhje dashurie me aktorin e humorit Romeo Veshaj. Ky i fundit u nda nga Jonida, pas publikimit të një videoje të saj, me Flor Mumajesin. Pas ndarjes së tyre, “Panorma Plus” shkruan ...

Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj nis lidhjen me…
Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë. Për arsye që s’janë bërë të ditura, dyshja ka vendosur të vazhdojë jetën në drejtime të ndryshme, mirëpo së fundmi po ...
Lajmi i Fundit | 18-Jan-2020 14:36
Prej disa javësh, aktori i humorit, Romeo Veshaj dhe këngëtarja Jonida Maliqi nuk janë më bashkë. Për arsye që s’janë bërë të ditura, dyshja ka vendosur të vazhdojë jetën në drejtime të ndryshme, mirëpo së fundmi po ...

Nëna e Celine Dion ndërron jetë në moshën 92 vjeçare
Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida ...
GazetaBlic | 18-Jan-2020 13:57
Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida ...

Nuk është Flori Mumajesi, zbulohet kush e ndau Jonida Maliqin nga Romeo Veshaj
Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida ...
Lexo | 18-Jan-2020 13:45
Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida ...

Zbulohet kush e ndau Jonida Maliqin nga Romeo Veshaj! Lidhja me personazhin e njohur
Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida ...
Zeri | 18-Jan-2020 12:59
Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida ...

Zbulohet kush e ndau Jonida Maliqin nga Romeo Veshaj! Lidhja me personazhin e njohur
Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida ...
Gazeta Express | 18-Jan-2020 12:20
Prej disa kohësh, aktori i humorit Romeo Veshaj ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të lidhjes me këngëtaren Jonida Maliqi. Ata u përfolën se u ndanë pas publikimit të një video me skena intime, ku Jonida ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved